18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świat według Ronalda Regana

mare30ks • 2014-01-28, 12:29


pewnie trzeba tradycyjnie dac jakis opis bo nie widac co jest na obrazku, wiec mamy tu zartobliwie przedstawiona wizje swiata wg jednego bylego prezydenta us&a ;)

~Bambi~

2014-01-28, 12:45
Opis jest po to, żeby łatwiej znaleźć temat w szukajce :roll: Do niektórych jednak nie dochodzi tak prosta rzecz i napisanie zdania opisu jest nie do ogarnięcia.

Rience

2014-01-28, 12:50
Karykatura całego świata swoją drogą, ale POLAND to się bali wykpić :ok:

MówMiAndrzej

2014-01-28, 12:54
Ktoś wie czemu Polska jest jako Polska na tej mapce?

mare30ks

2014-01-28, 13:02
Bambi~ napisał/a:

Opis jest po to, żeby łatwiej znaleźć temat w szukajce :roll: Do niektórych jednak nie dochodzi tak prosta rzecz i napisanie zdania opisu jest nie do ogarnięcia.



a myslalem ze latwiej jest cos znalesc po tagach :roll:

[ Komentarz dodany przez: Mr.Hardistic: 2014-01-29, 09:22 ]
Ty to zapewne kawały po tagach szukasz. :roll:

dnr

2014-01-28, 13:02
Całkiem trafne przedstawienie świata jak dla mnie.
Czuć czyjś lewacki ból dupy.

Lololoney

2014-01-28, 13:10
MówMiAndrzej napisał/a:

Ktoś wie czemu Polska jest jako Polska na tej mapce?



Odległości z Warszawy do Moskwy i z Warszawy do Brukseli są identyczne. Znak mówi, że Polska nie jest ani na wschodzie, ani na zachodzie. Polska jest centrum cywilizacji europejskiej. Wniosła rzeczywiście wiele w kształtowanie się tej cywilizacji. Czyni to również dzisiaj w sposób znaczący, nie godząc się na uciemiężenie.
Ronald Reagan - Przemówienie do parlamentu brytyjskiego 8 czerwca 1982.

Po prostu nas lubił, a raczej byliśmy mu potrzebni w jego polityce.

mare30ks

2014-01-28, 13:12
@dnr a ty jak zwykle sobie znajdziesz powod do uzycia slowa ktore ubostwiasz :) odwieczna walka szlachetnych prawaczkow z czerwona zaraza ktora jest wszedzie dookola. gdyby nie to to stracilbys sens istnienia, a tak mozesz toczyc swoja wojenke o lepsze jutro z niesprawiedliwym swiatem ktory nie potrafi zrozumiec co jest dla nich najlepsze :roll:
nawet satyryczny obrazek nie obejdzie sie bez zaszufladkowania, bo wrog nie spi!
i oczywiscie trafil sie jakis debil ktory jak tylko przeczytal "lewackie" to automatycznie daje piwo bo to jego obowiazek, wkoncu odznaka pogromcy lewakow sama sie nie zdobedzie
:homer:

BongMan

2014-01-28, 13:18
@up
To jest matoł. Atakował mnie już pod kilkoma tematami. Nie potrafi czytać ze zrozumieniem, wyzywa wszystkich i pyskuje, a racji nie ma nigdy. Sikaj na niego.

dnr

2014-01-28, 13:25
@mare30ks

odezwał się człowiek, który pod KAŻDYM tematem związanym z państwem, polityką, gospodarką, atakuje kapitalizm i wolny rynek. Twoja hipokryzja jest wręcz nie do opisania, to co napisałeś pasuje idealnie do ciebie, tylko zamiast lewaka powinno być kapitalista lub korwinista.

@bongman,
szukasz sobie przyjaciół do pocisku po mnie? Dojebujesz jakąś cebulacką generalizacją w stylu "j***ć wszystkie inne rasy, to brudasy" pod co drugim tematem i się dziwisz, że ktoś cie "atakuje"? Z tego co pamiętam to nie tylko ja ale co najmniej 5 ludzi cie zaj***ło pod tematem "taktyczny turban " który zapewne masz na myśli. A to dlatego, że wykazujesz się nieprawdopodobną głupotą i ograniczeniem. Nie wiem czy ta nienawiść do "brudasów" jest prawdziwa, czy to tylko chęć zdobycia piw.jpg, nie wiem co jest smutniejsze. Jeśli to drugie, to uważaj, bo jak się za bardzo rozpędzisz to jeszcze dasz dupy za te piwa kiedyś.

BongMan

2014-01-28, 13:33
Ty k***a matole :facepalm: Znam ludzi z Iraku, Iranu, Kenii, Indii, Pakistanu, Afganistanu i Bangladeszu i nie raz powtarzałem na Sadisticu, że większość z nich reprezentuje wyższy poziom niż Polacy. Pracowałem z nimi, mieszkałem i chlałem whisky, a ty próbujesz mi wmówić, że "nienawidzę brudasów". Jebnij się w ten pusty łeb i kolejny raz powtarzam - naucz się czytać ze zrozumieniem, a także rozpoznawać kontekst wypowiedzi.

A to, że oprócz ciebie znalazło cię "co najmniej 5" takich samych idiotów nie oznacza jeszcze, że macie rację, tylko dlatego że jest was więcej. Nie macie.

I co ciekawe, jak wypowiadałem się o ciapatych pochlebnie, to tacy jak ty wyzywali mnie tutaj od dupodajców i zdrajców narodu. Wychodzi na to, że cokolwiek by się nie powiedziało, to zawsze znajdzie się jakiś bezmózgi imbecyl, który zrozumie po swojemu.

dnr

2014-01-28, 13:37
Ło k***a bongman kogo ty nie znasz i gdzie nie pracowałeś :roll: . Wiem, że uważany jesteś tu za jakąś gwiazdę i osobowość, ale ja nie jestem zaznajomiony z twoimi dziejami aż tak, by znać narodowości twoich kolegów.
Ale jeśli pod tematem o "szmatogłowych", przedstawiającym hinduskiego Sikha z amerykańskiej armii, jedziesz po nim razem z resztą gimbusów, to nazwę głupotę po imieniu. To nic osobistego.
BongMan napisał/a:


I co ciekawe, jak wypowiadałem się o ciapatych pochlebnie, to tacy jak ty wyzywali mnie tutaj od dupodajców i zdrajców narodu.


Może dlatego, że są ludzie o różnych opiniach, może dlatego, że cie nie lubią, a może dlatego, że zmieniasz opinie jak chorągiewka na wietrze żeby nabić piwa?

cys23

2014-01-28, 13:47
Dziewczyny, spokojnie! To tylko internet!

BongMan

2014-01-28, 13:53
Cytat:

Ale jeśli pod tematem o "szmatogłowych", przedstawiającym hinduskiego Sikha z amerykańskiej armii, jedziesz po nim razem z resztą gimbusów, to nazwę głupotę po imieniu.


Właściwie to napisałem o tym tak sobie, bo na widok słowa Sikh przypomniałem sobie jak czytałem o zamachu bombowym w samolocie, którego dokonali właśnie Sikhowie. Napisałem, o ile pamiętam, że też są brudni i robią zamachy. Ot, typowy sadisticowy tekst. A tu taka sraka...
Ja też mogę nazwać głupotę po imieniu, bo już nie raz tu się wykazałeś totalnym brakiem zdolności czytania za zrozumieniem. A o tym zmienianiu opinii to jakiś zj***ny hejter wypuścił, a tacy jak ty to rozdmuch*ją. Pokaż mi chociaż jeden przykład na to.

dnr

2014-01-28, 13:57
Ależ sam właśnie opisałeś przykład przed chwilą. Raz jedziesz po brudasach, raz mówisz, że z nimi pracujesz i to spoko goście :)
Za to ty mi podaj przykład, gdzie wykazałem się "totalnym brakiem zdolności czytania za zrozumieniem"