18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świat w obliczu konfliktu chińsko-japońskiego

contowsky • 2013-12-04, 12:14
Czyli wiadomo kto mówi wiadomo jak


Ma...........l2

2013-12-04, 21:00
Zawsze tak jest dlatego nie warto nikomu ufać i się nim podniecać

Fu...........66

2013-12-04, 21:21
Golonko Boston Meseczjusets wypie**alaj na swoje ranczo!

kapi500

2013-12-04, 21:24
bo o to chodzi żeby każdą informacje sprawdzać w wielu źródłach a nie naiwnie słuchać jak stado baranów jednego łosia :) . Ja osobiście lubię jego wypowiedzi chodź nie które od pewnego czasu oglądam z przymrużeniem oka :)

contowsky

2013-12-04, 22:26
@up tak robi mniejszość jego widzów, a dokładnie tacy, którzy posiadają mózg. Niestety zdecydowana większość mózgu nie posiada i przypisuje swoje zdanie do zdania większości (najlepszy komentarz "za kolonko zawsze piwo - ja też lubie maxa; najlepszy komentarz kolonko ch*jowy = faktycznie kolonko ch*jowy) :roll:

Plecionkarz

2013-12-04, 22:33
no i skąd teraz biedne żuczki będą wirtualne piwka dostawać skoro Max traci na popularności

ame

2013-12-04, 22:59
Mariusz jest dziennikarzem, dziennikarze kolorują. Mariusz koloruje swoje pie**olenie jak każdy inny pet który chce żeby go zobaczono, i tak przyjemniej ogląda się jego teorie z palca wyssane niż tvn,tvp czy co tam jeszcze zostało w tej telewizji. Oglądać , nie wierzyć. zobaczyć uwierzyć

rew123321

2013-12-04, 23:02
Catacombe napisał/a:

Heh, jeszcze niedawno napisał być cokolwiek złego na golonko zgnojono by cie równo w komentarzach, teraz jest odwrotnie. Hipokryzja


gimby nie pamietajo

contowsky napisał/a:

@up tak robi mniejszość jego widzów, a dokładnie tacy, którzy posiadają mózg. Niestety zdecydowana większość mózgu nie posiada i przypisuje swoje zdanie do zdania większości (najlepszy komentarz "za kolonko zawsze piwo - ja też lubie maxa; najlepszy komentarz kolonko ch*jowy = faktycznie kolonko ch*jowy) :roll:


albo tacy co mają czas bo starzy €€ kaske na konto przelewają...

Morgennes

2013-12-05, 00:11
To czy nasz "Amjerykanin" z nad Wisły jest "cool" albo "be be fuj" jest kwestią gustu i tego czy człowiek się z nim zgadza czy nie. Ma on swoje utarte przekonania i tezy ale nie można mu odmówić rozumowania dedukcyjnego. Jak napisał ame to jest tylko dziennikarz, a to co robi to jego praca i z tego ma kapuchę. Generalnie wrzucanie jego produkcji na sadola jak dla mnie mija się z celem bo:
1. Nie każdy go lubi co wywołuje niepotrzebne "gównoburze".
2. Nie pasuje do tego czym Sadistic.pl powinien być bo choć warto posłuchać to kłóci się to z ideą chociażby działu do którego jest wrzucony (w tym wypadku czarne filmiki).
Tak więc optuję za tym by filmy Pana Mariusza pozostały na portalach bardziej do tego odpowiednich.

Konsument89

2013-12-05, 01:05
Zarammoth napisał/a:

To Golonka dalej nagrywa te smuty? Słyszałem, że mu widzów ubyło, bo kasuje komentarze krytykujące/polemizujące. Taka amerykańska wolność słowa?



Nie podoba Ci się to nie oglądaj. Ale skończ z tym marudzeniem bo nikt nie lubi malkontentów.

sneepy

2013-12-05, 09:16
Zarammoth napisał/a:

To Golonka dalej nagrywa te smuty? Słyszałem, że mu widzów ubyło, bo kasuje komentarze krytykujące/polemizujące. Taka amerykańska wolność słowa?



Aż się zalogowałem. Słowo klucz "słyszałem". Jak słyszałeś to trzeba było sprawdzić. Ja się o to pokusiłem i rzeczywiście. Liczba NOWYCH subskrybentów spada, ale licznik subskrybcji stale rośnie :) Niech ktoś temu Panu zapoda maść na ból dupy, a tymczasem poczytaj sobie. Statystyki nie kłamią.

socialblade[kropka]com/youtube/user/Media2000corp

konował

2013-12-05, 12:49
A jeszcze nie tak dawno wszyscy mu ciągnęli eh wystarczyło ze powiedział trochę prawdy komuś podpadł i już wróg numer jeden. Polak to jednak leming jest.

azerbejdzanification

2013-12-05, 12:49
Zarammoth napisał/a:

To Golonka dalej nagrywa te smuty? Słyszałem, że mu widzów ubyło, bo kasuje komentarze krytykujące/polemizujące. Taka amerykańska wolność słowa?



Może golonka usuwa komentarze, bo ludzie pie**olą farmazony w nich?