18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świat się kończy sadole

Dyngus • 2023-09-06, 18:33
Mocarne USA skręca w drogę lewackiego sp***olenia Panowie i Panie...

chceszczynie

2023-09-06, 21:22
Nowe obiekty do klękania. Tak się kończy wypaczanie religii na rzecz "ideologii" działających na identycznych co religie zasadach. Te same mechanizmy socjotechniczne, i stąd ten cały clown world, bo nowa religia musi się odznaczać na tle starej, dlatego promuje wartości odwrócone w stosunku do religii poprzedniej.



Masterp326

2023-09-06, 21:45
Co za k***a zj***nie umysłowe dramat niech im jeszcze kolby odpie**olą

parapsychol

2023-09-06, 21:51
skoro ludzie wieza w Boga, to uwierza we wszystko ;)

edek_kotek

2023-09-06, 22:01
Czym wy się k***a podniecacie? Białe niedorozwoje klękają przed asfaltami!
Prawda jest taka że natura sprawiła że biały jest lepszy od czarnego i te wszystkie pie**olety tego nie zmienią !

KrwawyEric

2023-09-06, 22:10
bercisko napisał/a:

Wnoszę o przeniesienie do działu "Fekalia"



Podpisuje się i wnoszę petycję o odstrzał małp tam zgromadzonych

kasiarz

2023-09-06, 22:32
Tuska tam nie widać w tłumie?

0dbytBiskupa

2023-09-07, 01:27
Przecież to jakieś religijne zjeby. Coś tam bełkocze o Jezusie, Bogu i Panu naszym. Więc jakie to lewackie sp***olenie, raczej coś z drugiej strony.

motylekwbrzuchu napisał/a:

Bardzo wyraźny początek upadku imperium jankeskiego nastąpił w momencie wyboru małpy na prezydenta.


To imperium tak upada, jak Rosja zajmuje Kijów.
Mam swoje lata i od 30 lat słyszę, akurat głównie z lewackich źródeł, że USA się kończy i to ich ostatnie podrygi. I jakoś tego końca nie widać. Wręcz przeciwnie, dalej dominują. Ale za kolejne 30 lat ci co się jeszcze nie urodzili też będą tak pie**olić.

Antoni79

2023-09-07, 07:21
0dbytBiskupa napisał/a:

Przecież to jakieś religijne zjeby. Coś tam bełkocze o Jezusie, Bogu i Panu naszym. Więc jakie to lewackie sp***olenie, raczej coś z drugiej strony.
To imperium tak upada, jak Rosja zajmuje Kijów.
Mam swoje lata i od 30 lat słyszę, akurat głównie z lewackich źródeł, że USA się kończy i to ich ostatnie podrygi. I jakoś tego końca nie widać. Wręcz przeciwnie, dalej dominują. Ale za kolejne 30 lat ci co się jeszcze nie urodzili też będą tak pie**olić.



Rosja zajmie Kijów, przynajmniej jego część do końca przyszłego roku.

jbćTalmud

2023-09-07, 08:27
niektóre s(liczba Pi)erdoliny z sadola chetnie by tak przed fckraińcami klękali.

Bul_od_bytu

2023-09-07, 08:54
Planowałem sobie za rok lub dwa by zrobić objazd po USA w ramach nadrobienia zaległości urlopowych. Taki przejazd od wybrzeża do wybrzeża autem kupionym gdzieś na miejscu. Patrząc na to co się tam od ostatniej dekady odpie**ala to myślę, że okazja na taki wyjazd już minęła. Nie wiem czy przyjezdni też mogą wystąpić o pozwolenie na posiadanie broni, ale chyba bez klamki to bym z lotniska nie wyszedł nie mówiąc o dalszych wojażach. Najśmieszniejsze jest to, że wtedy miałem wizę do USA, ale nie chciało mi się jechać (dziewczyna, praca itp), a teraz jak nie trzeba wiz to strach jechać żeby nie wylądować na sadolu w jakiejś murzyńskiej kompilacji napadów :D

0dbytBiskupa

2023-09-07, 11:15
Bul_od_bytu napisał/a:

Planowałem sobie za rok lub dwa by zrobić objazd po USA w ramach nadrobienia zaległości urlopowych. Taki przejazd od wybrzeża do wybrzeża autem kupionym gdzieś na miejscu. Patrząc na to co się tam od ostatniej dekady odpie**ala to myślę, że okazja na taki wyjazd już minęła. Nie wiem czy przyjezdni też mogą wystąpić o pozwolenie na posiadanie broni, ale chyba bez klamki to bym z lotniska nie wyszedł nie mówiąc o dalszych wojażach. Najśmieszniejsze jest to, że wtedy miałem wizę do USA, ale nie chciało mi się jechać (dziewczyna, praca itp), a teraz jak nie trzeba wiz to strach jechać żeby nie wylądować na sadolu w jakiejś murzyńskiej kompilacji napadów


Tak, patrz dalej na świat przez internet to się akurat dużo o nim dowiesz. Szczególnie z portalu jak ten.

Molch

2023-09-07, 13:19
Świat się kończy.
Białym ludziom się poj***ło w głowach.

Nemrod90

2023-09-07, 15:26
Bul_od_bytu napisał/a:

Planowałem sobie za rok lub dwa by zrobić objazd po USA w ramach nadrobienia zaległości urlopowych. Taki przejazd od wybrzeża do wybrzeża autem kupionym gdzieś na miejscu. Patrząc na to co się tam od ostatniej dekady odpie**ala to myślę, że okazja na taki wyjazd już minęła. Nie wiem czy przyjezdni też mogą wystąpić o pozwolenie na posiadanie broni, ale chyba bez klamki to bym z lotniska nie wyszedł nie mówiąc o dalszych wojażach. Najśmieszniejsze jest to, że wtedy miałem wizę do USA, ale nie chciało mi się jechać (dziewczyna, praca itp), a teraz jak nie trzeba wiz to strach jechać żeby nie wylądować na sadolu w jakiejś murzyńskiej kompilacji napadów



Śmiało można jechać, wystarczy tylko omijać murzyńskie dzielnice w dużych miastach, a wręcz odpuścić sobie aglomeracje, bo w nich i tak nie ma nic ciekawego. Nie jest tam bardziej niebezpiecznie niż w Europie.

mazga50

2023-09-07, 18:00
Film ma 5 albo 6 lat, więc wypie**alać z tym gównem. A jak żydy chcą ich przepraszać, to niech przepraszają. W końcu jest za co.

0dbytBiskupa

2023-09-07, 19:53
Nemrod90 napisał/a:

Śmiało można jechać, wystarczy tylko omijać murzyńskie dzielnice w dużych miastach, a wręcz odpuścić sobie aglomeracje, bo w nich i tak nie ma nic ciekawego. Nie jest tam bardziej niebezpiecznie niż w Europie.


Nie przekonasz go, on i tak wie swoje bo widział wszystko na Sadolu. A tu sama prawda, bo są filmiki. A że ktoś wrzuca akurat takie, bo sadole takie chcą oglądać, to mało istotny szczegół.