18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świat mody

siriah_pl • 2013-10-08, 16:52
Zacny numer w wykonaniu telewizji śniadaniowej TVN! :hitler:



Co za pustostan mają Ci ludzie we łbach - nie ogarniam... :kupa:

Ne...........ro

2013-10-08, 17:12
Haha, niezła beka z debili. Piwko!

Zaraz się zacznie hejt, ze TVN, j***ć Tuska i te sprawy. Racja, ta stacja manipuluje, jest strasznie pretensjonalna i nie bez powodu jest tak postrzegana. Choć nie oglądam TV, czasem tylko włączę to stwierdzam, że raz na jakiś czas coś dobrego można tam znaleźć. I puszczają dobre megahity! :D

skysky

2013-10-08, 17:32
To tylko pokazuję że ten cały świat mody to jedno wielkie dno. Ludzie bez własnego zdania, pie**olą od rzeczy byleby tylko się przystosować. pie**ole jakieś pismaki czy blog bo sam się k***a potrafię ubrać i ch*j mnie obchodzi czy coś za 2 tyg nie będzie w modzie. "Gówno to gówno a nim jest nurt główny"

DeSalvo

2013-10-08, 17:35
Jak widać dobre ubranie to nie wszystko... w głowie też coś trzeba mieć.

Ezoteryk

2013-10-08, 17:49
Założę się gdyby spytali o wujka Adolfa to by powiedzieli że z chęcią preferują jego styl .


W sumie dobry styl wujku Adi :nazimaja:


BulaKSSG

2013-10-08, 17:54
To nie jest pierwszy dobry materiał młodego Chajzera. Kiedyś za taki krótki dokument o tym jak tworzyć newsa, gdzie praktycznie pojechał po wszystkich swoich "kolegach" z TVN-u, Polsatu i TVP, cała telewizja była na niego obrażona.

mihaueeek

2013-10-08, 18:02
Zastanawia mnie jak to jest od strony formalnej bo przecież teoretycznie i praktycznie Ci ludzie zgodzili się udzielić wywiadu dla TVN ale nie wiedzieli że zostaną ofiarami dowcipu, nie przeczę, wszyscy to kompletni idioci ale gdyby któryś z nich chciał pozwać TVN o poniżenie w opinii publicznej za pomocą środków masowego komunikowania to miałby szanse wygrać. Chyba.

Azalians

2013-10-08, 18:05
ja pie**ole, dla Chajzera piwko się należy, ale k***a mać, jak tak się zastanowić to te blogerki i reszta pedalstwa jest niestety wzorem dla młodego pokolenia, całe szczęście nie całego, ale i tak jeden wielki ch*j i Marszałek Piłsudski&Roman Dmowski to się w grobach przewracają, że o taką Polskę walczyli...ja pie**ole, co za ludzie.

FryzjerZG

2013-10-08, 18:05
Czyli odkryto karty, ze sztuka, moda zajmuja sie IDIOCI, pozerzy, nienadajacy sie do niczego kmioty. Tyle od wujka.

mazurpl

2013-10-08, 18:07
Zawód jutuber/blogerka, ja pie**olę...

Azalians

2013-10-08, 18:11
@up mihaueeek, całe szczęście dla Świata, nie ma szans, aby wygrali sprawę przeciw TVN za ten żarcik, bo oceniając fakt, iż są nagrywani i mogą być wykorzystani w tv/mediach powinni mówić prawdę i powiedzieć: nie znam typa, to chyba nie jest projektant, a że głupota zapędziła ich tam gdzie ich zapędziła to trudno. Dobra osobiste nie zostały naruszone w żadnym stopniu, bo podmiot sam, z racji swojej głupoty, ośmieszył się. Widząc kamerę osoba powinna liczyć się z tym, że zobaczy to ktoś więcej, jak ona i rozmówca :)

teken

2013-10-08, 18:14
k***a moda, a ci wszyscy ludzie wyglądają jak debile

Ar...........an

2013-10-08, 18:15
Nie dość że pozerzy to jeszcze mózgowcy niczym z "matura to bzdura". Skoro słysząc kilka takich nazw nie skojarzyli że to trolling to albo są to niedouki albo...

thewhitestar

2013-10-08, 18:50
Sacha Baron Cohen (znany również jako Borat) już wiele lat temu obnażał głupotę ludzi ze świata mody, i to nie przypadkowych 'jutuberów' a często najbardziej wpływowych 'osobistości' z tego 'światka'

Jakby ktoś chciał to była tego cała seria, poszukajcie sobie, momentami jaja jak berety

Kopalny

2013-10-08, 19:01
No ca za debilne ch*jowe wydmuchane p*zdoloty. Puste c**owate łby, niech zadupcają sracze w gimnazjach myć, uczciwa praca przynajmniej.