18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Suwnica bramowa

~_Yarko_ • 2022-07-28, 12:43
W Tiumeniu doszło do wypadaku podczas porywistego wiatru.
Zginęła 30 letnia stażyska, pracująca jako operator suwnicy.


Najpewniej hamulce/zakleszczenie było niesprawne.
Poza tym praca na suwnicy nie powinna być prowadzona przy tak dużym wietrze.

dogip

2022-07-28, 12:51
Aj tam. Spanikowała. Był czas żeby sp***olić. :mrgreen:

Hetman_Wielki

2022-07-28, 13:52
szkoda nie winnej osoby, instruktor pewnie beknie

no a laska pewnie fajna juz niestety nie bedzie mogla dupy dawac przez jednego debila, strata dla samcow ;-)

Roger Waters

2022-07-28, 13:57
Hetman_Wielki napisał/a:

szkoda nie winnej osoby, instruktor pewnie beknie
no a laska pewnie fajna juz niestety nie bedzie mogla dupy dawac przez jednego debila, strata dla samcow



Nie winnej?

nowynick

2022-07-28, 13:59
Hetman_Wielki napisał/a:

szkoda nie winnej osoby, instruktor pewnie beknie
no a laska pewnie fajna juz niestety nie bedzie mogla dupy dawac przez jednego debila, strata dla samcow



bo na operatora suwnicy w Tiumeniu to się k***a miss Rosji zgłosiła... podejrzewam, że bym patykiem w szmatę owiniętym bazyla nie dotknął taka to strata ;)

siwybis

2022-07-28, 14:45
Browar za Oldfielda :)

namate

2022-07-28, 15:06
Hetman_Wielki napisał/a:

szkoda nie winnej osoby, instruktor pewnie beknie
no a laska pewnie fajna juz niestety nie bedzie mogla dupy dawac przez jednego debila, strata dla samcow



Nie najgorsza, była.. Elvira Demidova

Ramiell

2022-07-28, 15:10
Baba 30 lat, i to jeszcze tylko stażystka w takim wieku. Nic dziwnego że zginęła.

Yolanda

2022-07-28, 15:18
Roger Waters napisał/a:

Nie winnej?



Jak z octem albo winny albo nie winny, tylko jabłkowy.


;-)

witos90

2022-07-28, 16:37
Widzieliście kiedyś suwnicę bramową albo żurawia wieżowego na szynach? Hamulec żeby nie pojechała to jedno, ale na fajrant taką suwnicę się jeszcze blokuje tj. przypina do szyn, żeby się nie wyj***ła. Jeżeli taka wichura ją zastała nagle w kabinie to nie była w stanie nic zrobić, bo nawet gdyby hamulec przytrzymał tą suwnicę, to by się i tak wyj***ła bo nie była zakotwiona.

chitlerowiec

2022-07-28, 17:13
witos90 napisał/a:

Widzieliście kiedyś suwnicę bramową albo żurawia wieżowego na szynach? Hamulec żeby nie pojechała to jedno, ale na fajrant taką suwnicę się jeszcze blokuje tj. przypina do szyn, żeby się nie wyj***ła. Jeżeli taka wichura ją zastała nagle w kabinie to nie była w stanie nic zrobić, bo nawet gdyby hamulec przytrzymał tą suwnicę, to by się i tak wyj***ła bo nie była zakotwiona.


Mogla w ostatnie h chwili podskoczyć, tak jak ze spadającą windą. Wiem bo sam już 6 razy przeżyłem dzięki temu.

zlosnik

2022-07-28, 18:12
U tych kurew nic nie działa jak powinno.

roninpolska

2022-07-28, 19:47
ch*ja tam hamulce. Tory były złe i podwozie też było złe.