18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Supra Turbo

TheColt • 2011-12-22, 11:12
Supra robiąca setke w mniej niż 0 sekund.

Po stracie mniej więcej w połowie dłuści trou widac jak Supara załamuje kontinuum czasoprzestrzenne i znika! Naukowcy z USA i Rosji badając ten film zauwazyli, ze "napinacze" mający problem z osiągnięciem erekcji, po obejrzeniu tego materiału wpadają w dziwny stan nieodpartej chęci podzielenia się swoim niezadowoleniem z jego treści bądź jakości. :badyl: Sprawdźmy! 8-)

Ponury Knur

2011-12-23, 13:14
TheColt napisał/a:



Widze hipokryzja też jest jedną z twoich mocnych stron ;) ta obraźliwa część była bardziej nawiązaniem do naszych poprzednich wspólnych rozmów ;) np w jednej z nich nie mając już argumentów stwierdziłes ze "j***łes moją matke", teraz przeczytaj swój cytat



i jebnij sie w ten pusty łeb. Jestes typowym internetowym napinaczem który w zalezności od potrzeby w kazdym temacie kreuje inną postac, tu zgrywasz arystokrate jezykowego a w innym temacie jesteś zwykłym prostakiem tak czy siak nie jestes sobą czyli masz jakieś problemy ze swoja osobowością.

Równiez Życzę ci Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku ;)



Powiedziałem że ,,bym j***ł jak by mnie na schodach pies nie wyprzedził'' o ile się nie mylę. A to była reakcja na twoje prostackie inwektywy. Ale tym razem nauczony doświadczeniem postanowiłem nie odpowiadać prostactwem na twoje prostactwo. Nie mam ze sobą problemu po prostu zareagowałem prostactwem na twoje prostactwo
Twój styl bycia to rzucanie mięsem we wszystkich za to że mają inne zdanie niż ty. Nawet w ostatnim poście.

szefooo

2011-12-23, 16:09
l_witek napisał/a:


Staną Ci Gratuluje ;-)


Mam takoł proźbeł czy mógł byś mi wskazać jakoł szkąłę kończyłeś.
Chciałbym namierzyć twojoł nauczycielkeł i zamienić z nioł pare słów.
Widziałę że jest was tu wjencej analfabeci i chciaą bym zabić zarazeł w zarodku bo pewnie mieliście toł samoł nauczycielkem.


Do reszty użytkowników.
"Pisane klingońskim aby klingon k***a zrozumiaŁ."

Pener

2011-12-23, 16:47
ta, czytam tagi :P

nbass

2011-12-23, 17:36
Hmm! no wiedziałem ze cos takiego juz Tu widzialem!



Idzie jak ta Supra Turbo! :idzwch*j:

TheColt

2011-12-23, 20:48
Oszczerca napisał/a:

Powiedziałem że ,,bym j***ł jak by mnie na schodach pies nie wyprzedził''



to nie do mnie, ale wierze ze tak komuś mogłeś napisać...

l_witek

2011-12-23, 21:10
szefooo napisał/a:


Mam takoł proźbeł czy mógł byś mi wskazać jakoł szkąłę kończyłeś.
Chciałbym namierzyć twojoł nauczycielkeł i zamienić z nioł pare słów.
Widziałę że jest was tu wjencej analfabeci i chciaą bym zabić zarazeł w zarodku bo pewnie mieliście toł samoł nauczycielkem.


Do reszty użytkowników.
"Pisane klingońskim aby klingon k***a zrozumiaŁ."



Wybacz o uczony mędrcu po szkołach w miastach. My tu na wsiach tyko podstawówkę kończyły...
Trochę siem podniecił żem wywołała tyle godania o pierdołach i szydząc z leszczyków zapomniałem skorzystać ze słownika wbudowanego w przeglądarkę...

W kolejnym poście zrobię literówkę i poczekam na typka który będzie chciał błysnąć bo mu ten wyraz podkreśli się na czerwono...
A czekaj już to zrobiłem :ok: :banany: