18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Superwizjer. Islamskie wyznanie wiary po polsku"

carOla • 2013-05-02, 03:36





Do tej pory mam nadzieję, że komentarz tej "dziennikarki" (6:00) był żartem.

Ba...........or

2013-05-02, 11:52
oglądam tylko początek i powiem tak.
płoń dz**ko w piekle, nic nie dostaniecie! WON

Robot

2013-05-02, 11:55
Coś mi się zdaje, że w końcu zwykła ludność przypuści szturm na więzienie Breivika, uwolni go, odda pokłon i jeszcze rozwinie przed nim czerwony dywan, mówiąc : cokolwiek rozkażesz, Panie. :)

zsflogo

2013-05-02, 11:55
z tego co slyszalem to jak na siemie na ktorym ma byc postawiony meczet ktos niechcacy wrzuci np leb swinski to muzulmanie juz sie zastanawiaja czy tam stawiac ten meczet

Svenlee

2013-05-02, 11:57
k***a mać, Polska ma być Polską a nie jakimś krajem multi-k***a-kult.

keyq

2013-05-02, 11:57
Skoro ich religia dopuszcza uśmiercanie ludzi za pomocą kamieni, proponuję do walki z nimi użyć czegoś równie "humanitarnego"

Numernabis

2013-05-02, 12:31
Nie chce mi się już wałkować tego tematu, ale wciąż jestem na Nie dla muzułmanów.
Kiedy powstaje meczet to wiedz, że coś się dzieje.
Będzie dosłownie tak jak w Anglii, dasz palec to Ci upie**olą rękę pod samą szyją.

adagioo

2013-05-02, 12:44
Nosz k***a, jestem tolerancyjnym człowiekiem, w ch*j tolerancyjnym, ale ciapatych nie mogę zdzierżyć. Boję się tych pojebów, a patrząc na to co się dzieję w Anglii, czy Francji boję się o moich bliskich i o Polskę.

ne...........fi

2013-05-02, 12:53
carOla napisał/a:

Do tej pory mam nadzieję, że komentarz tej "dziennikarki" (6:00) był żartem.


Masz coś przeciwko polskiej konstytucji i gwarantowanej wolności wyznania?
@kamilp9314 a pewnie dla czarnych to byś chciał oddzielny autobus jak to było w alabamie w połowie XXw. :lol:
Mogę ją zrozumieć odnośnie komunikacji miejskiej bo czasem jak jakiś zaszczany żul podejdzie to nawet mi się robi słabo a co dopiero słabszej płci.
Po prostu trzeba pilnować imigrantów i fundamentalistów, zlikwidować social by toto nie żyło sobie za darmo i po problemie, niech sobie budują co chcą i robią co chcą, tak długo jak to nie wpływa na moją wolność to daje im błogosławieństwo.

carOla

2013-05-02, 13:54
nestofi napisał/a:


Masz coś przeciwko polskiej konstytucji i gwarantowanej wolności wyznania?


Mam coś przeciwko temu, że ktokolwiek mógłby wybudować meczet albo zrobić akcję "kup wodę, pomożesz dzieciom w Sudanie", nie patrząc przy tym w ogóle na potrzeby mieszkańców własnego kraju.

Nie mam NIC przeciwko wolności wyznania. Wali mnie to, czy jesteś ateistą, "ateistą" czy po prostu "anty Kościół Katolicki". Jedyne, czego oczekuję, to poszanowania dla religii, w kręgu której ten kraj znajduje się od 966 roku. Dziennikarka, która zdaje się temu sprzeciwiać - jak dla mnie powinna zostać wydalona z tego kraju.

Amen.

hot_stuff

2013-05-03, 02:23
Żadnego poszanowania dla religii ŻADNEJ RELIGII i sprawa się rozwiąże sama, bo dając jakieś większe prawa którejkolwiek religii z automatu nadaje się prawa innym religiom. Gdyby nadać prawa tylko pewnej lub pewnym religiom a jakiejś/jakimś zabronić, to jest to dyskryminacja, a znosząc prawo zabraniające dyskryminacji z automatu znosimy prawo zabraniające dyskryminacji innych nie tylko ze względu na to jaką religię wyznają, ale też ze względu na inne rzeczy(jak np. ze względu na płeć). Nie można więc poświęcić praw ogólu ludzkości dla jakiejkolwiek religii bez względu na aspiracje tej religii.

Innymi słowy --> problem leży w religii i nadawaniu jej jakichkolwiek przywilejów. Religia powinna zniknąć z życia publicznego i politycznego całkowicie, ale z zachowaniem prawa do wyznawania DOWOLNEJ religii, bo ludzie mają do tego prawo. Po prostu --> wyp***zielać z wszystkimi religiami i będzie po problemie. Katolicy utożsamiający katolicyzm z narodem są takimi samymi fanatykami i mają tak samo nasrane jak fanatycy islamscy, a dowodem na to może być chociażby to, że właśnie w świecie islamu religia jest ściśle powiązana z polityką(i w sumie nie tylko z nią). Tam gdzie religia ma największy wpływ na politykę i prawodawstwo, tam o życiu i prawach nie decyduje zdrowy rozsądek ani nauka, o życiu i prawach decyduje zafajdana religia.

Heh.. śmieszą mnie więc ci wszyscy tępi katonacjonaliści myślący, że łączenie religii i polityki to coś dobrego. Religia powinna być sprawą prywatną i NICZYM więcej. Każda próba podnoszenia łba przez jakąkolwiek religię czyli próba wyjścia ze strefy prywatnej, powinna być prawnie zakazana i karana. Każdy polityk próbujący forsować religijne zasady/prawa powinien być usuwany ze stanowiska ze skutkiem natychmiastowym i bez jakiejkolwiek odprawy.

Religia, a w ogólności --> wszelkie ideologie to rak toczący społeczeństwa od zarania dziejów, rak który jest zarzewiem większości konfliktów i ludzkich nieszczęść.

karfi

2013-05-03, 10:59
Giń ty szmaciana k***o !

Hangman108

2013-05-04, 09:55
Skoro to durne babsko jest gotowe zabijać w imię jakichś zj***nych wartości, niech zacznie od siebie.

P0J3B

2013-05-06, 14:11
ciekawe czy tez bedzie taka szczesliwa jak jej maz przyjebie kamieniem :evil:

Roystone

2013-05-25, 21:03
@nestofi
Problem w tym, że jak im się pozwoli legalnie u nas mieszkać to prędzej czy później wprowadzą prawo szariatu , a to nie jest religia, która nie będzie się wpie**alać w twoje życie. Naprawdę dużo mogę tolerować, ba akceptować, ale jak ktoś każe mi wyznawać islam to chyba jednak zgadzam się z hasłem "Polska dla polaków"
Wypie**alać z domu bożego!

vredes

2013-05-26, 01:31
ja pie**ole, co to k***a ma być. Polka która przeszła na islam ? hahahah k***a ludzie to czysta głupota zmieniać wiare na taką chorą "ideologie" bo tego wiarą nazwać nie można ;d albo przechodzą na islam bo się boją, k***a ..