18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Supernatural - Eye Of The Tiger

DanteQQ • 2014-02-21, 01:20
Coś dla fanów Supernatural :D
Mało sadystyczne, ale pośmiać się idzie.



Ra...........py

2014-02-21, 01:35
k***a aż pooglądam sobie najnowszy sezon

kaziolord

2014-02-21, 03:28
k***a kozacko to zaimprowizował

KirTh

2014-02-21, 03:38
Haha, założę się że każdy ma jakąś piosenkę do której tak odwala

BrkBorek

2014-02-21, 11:48
Aż mi się filmik przypomniał który ze znajomymi kręciliśmy jakieś 8 lat temu. nie były to żadne dżakasy ani nic... pojawiły sie po prostu telefony nagrywające wideo, i przy okazji wpadł mi jakiś program do montażu w ręce. Uprzedzam może sie nie spodobać. Ja jak teraz to włączyłem to mi świeczki w oczach stanęły. proszę bez hejtów. jak nie interesuje to przewijaj dalej

Zarammoth

2014-02-21, 12:34
Kurna, muszę sobie obejrzeć nowe odcinki, bo był to mój ulubiony serial i żałuję, że przestałem oglądać.
Poza tym chciałbym mieć takie autko :)

NuclearBlast

2014-02-21, 13:01
Ahh uwielbiam ten serial tym bardziej że po nim łatwo narzeczoną idzie nastraszyć :D

mazurpl

2014-02-21, 14:18
@Zarammoth

Nie ma czego żałować, ostatnie sezony to ch*joza nie z tego świata, można by rzec.

kalemus

2014-02-21, 14:24
@up moża by rzecz że po 5 czy 6 sezonie już jest ch*joza nie z tego świata , chociaż zdarzają sie przebłyski :)

Ra...........py

2014-02-21, 14:25
BrkBorek - siłka w piwnicy ? :D Pamiętam kiedyś chyba w każdym bloku ekipa miała swoją siłownię i klub w piwnicy, piekne czasy :D

radzio541

2014-02-21, 14:30
Może teraz sezony nie są najlepsze ale zawsze jest coś odmiennego odzombie itp.. Serialom

sidian

2014-02-21, 14:55
Standardowo warto oglądać dwa pierwsze i ostatnie pięć odcinków każdego sezonu. Reszta to ch*jowy wypychacz. Poszli już w te całe anioły, bogi i inne duperele, wszystko się robi pogmatwane, a od czasu do czasu jeszcze przyjebią po zębach jakimś odcinkiem z krainą Oz i człowiek nie wie, czy skakać oknem, czy pociąć się czerstwą bułką. Ale widać ktoś ich jeszcze ogląda, bo z zapałem kręcą te nowe sezony...

oc...........an

2014-02-21, 15:55
Warto to oglądać?

pireus

2014-02-21, 15:55
sidian napisał/a:

Standardowo warto oglądać dwa pierwsze i ostatnie pięć odcinków każdego sezonu. Reszta to ch*jowy wypychacz. Poszli już w te całe anioły, bogi i inne duperele, wszystko się robi pogmatwane, a od czasu do czasu jeszcze przyjebią po zębach jakimś odcinkiem z krainą Oz i człowiek nie wie, czy skakać oknem, czy pociąć się czerstwą bułką. Ale widać ktoś ich jeszcze ogląda, bo z zapałem kręcą te nowe sezony...



Nie wiem czegoś oczekiwał ziomek, że co, nowy sezon będzie bardziej o tematyce popularno-naukowej? To nie jest serial stworzony do głębszej rozkminy tylko do rozrywki. osobiście bardzo go lubię, właśnie za tę prostotę, dobrą muzykę i fajne samochody. Pozdrawiam.