18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Supermoto powerslide

Bladeone • 2013-02-10, 14:44
Miło się ogląda :)

Damorda

2013-02-10, 20:15
Muzyczka to

Chicane - Come Back z albumu Giants
:-P

Kamil3699

2013-02-13, 11:51
zaczyna mnie to irytować że na sadolu pojawiają sie tego typu filmiki czy wy nie wiecie do czego jest stworzony sadol????tu potzrebny jest hardcor wypadki upadki

Earth

2013-02-13, 13:24
Kamil3699 napisał/a:

zaczyna mnie to irytować że na sadolu pojawiają sie tego typu filmiki czy wy nie wiecie do czego jest stworzony sadol????tu potzrebny jest hardcor wypadki upadki



Ja pie**olę, to wejdź na harda i będziesz miał gówno, flaki, krew, ku*asy, murzynów w płomieniach i sobie w końcu przy każdym takim filmiku zwalisz konia, skoro z ciebie taki wielki sadysta.

wympal

2013-02-13, 13:54
ło i to jest kułwa dłift, trza mieć skille a nie pincet kuni i machanie kólkiem od oporu do oporu. jedźta mnie tera do woli

wachabe

2013-02-13, 15:18
coś pięknego :) kuźwa niech ta wiosna juz sie pojawi, bo ileż można czekać ;]

duzymietek

2013-02-13, 21:30
Piękna maszyna, ale takie zabawki są okrutnie drogie. Zawsze mnie zastanawiało, skąd ludzie biorą kasę na takie rzeczy... w hameryce większość hamburgerów może sobie śmiało pozwolić np. na Harleya, roczek oszczędzania albo kredycik i siupa. W Polszy jak się widzi kogoś na pięknej, drogiej maszynie to albo złodziej, kombinator, albo posiwiały, lekko zmarszczony gość... Panie płemierze, jak żyć :\