18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SuperHOT - gra, w której czas porusza się razem z Tobą

kr...........li • 2013-09-14, 00:20
Ciekawy koncept gry, gdzie czas porusza się razem z Tobą. Filmik wyjaśnia wszystko:



Projekt (jeśli otrzyma finansowanie) będzie rozwijany i być może doczekamy się pełnej gry z fabułą, itp.

PS: Widzę, że był temat o tym tytule, ale dodatkowo prezentuję film z rozgrywki, który dużo zmienia i ułatwia przyswojenie konceptu gry.

PatrolZG

2013-09-14, 00:24
Gra ch*jowa, ale pomysł naprawdę zacny. Genialnie proste czy po prostu genialne ?

Tomikchomik1

2013-09-14, 01:58
Gdzieś kiedyś na sadolu był link do niej, żeby zagrać.

ng...........th

2013-09-14, 02:27
Ciężko zrobić z tego grę online :P

ZiZU

2013-09-14, 08:56
Warto wspomnieć że grę robią Polacy ;]

Nejm

2013-09-14, 09:53
Tak tepych NPC jeszcze nie widzialem. Tylko Stormtrooperzy mogli byc gorsi od nich x)

inf3kkted

2013-09-14, 10:13
pomysł chyba pod zasapanych, tłustych hamerykańców którzy nawet przed kompem potrzebują czas żeby odsapnąć

KrisCFC

2013-09-14, 10:32
Hehe.. no i fajnie tylko, że.. poziom trudności? Zawsze EASY... jak będzie napie**alanka to puszczasz wszystkie klawisze i mysz i patrzysz jaka jest sytuacja...robisz sobie herbatkę.. siadasz i już wiesz kogo masz najpierw zabić..gdzie się schować itp... :amused:

Jak dotąd, to dla mnie niezbyt dobry pomysł..oryginalny na pewno ale nie ciekawy... ;)

kimalo

2013-09-14, 10:35
Ale, że gra była robiona w ramach tych konkurów kto zrobi grę w szybszym czasie i czyja będzie lepsza to już nikt nie mówi. Ta gierka została zrobiona w siedem dni. Nie można od niej cudów oczekiwać.

So...........th

2013-09-14, 10:36
Byłem, widziałem, rozmawiałem, ba nawet z nimi piłem :)

Ludzie z BlueBricka stworzyli tą grę w niecałe 2 tygodnie w składzie 4 osobowym. Rozj***li doszczętnie inne produkcje na WGK, pomimo iż konkurencja była zacna.
Gra ma zajebisty potencjał, a jeszcze to SUPERHOT tak bardzo wypala się w pamięci, że jeszcze teraz mam odchyły idąc ulicą, zaczynam napie**alać SUPERHOT SUPERHOT SUPERHOT


Dla reszty dupospinaczy, dobrze się sprawdza maść na ból dupy...

Azral

2013-09-14, 10:36
szczerze: sądzę ,że rozwiązanie rozgrywki nie przemyślane i zrobione byle by zrobić coś nowego. Przecież tu rozgrywka będzie polegać na tym ,że żeby dojść do przeciwnika dziabnąć go nożem(załóżmy ,że mamy brak pocisków) to idziemy 20 minut przez wirtualne 20 metrów. Strata czasu a rozgrywka bardzo szybko się znudzi przez symulowanie zawieszeń komputera - bo tak to wygląda.

VANKIERAS

2013-09-14, 10:55
browar za tytuł muzyki plisss

Mardog

2013-09-14, 11:00
Tytuł nutki jakby ktoś chciał

Adhesive Wombat - Anthem :)