18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

grauper

2017-04-11, 16:45
Ciekawe czy tak samo tańczyli by w obozie zagłady :v

vl...........00

2017-04-11, 19:10
Putin prawilny gopnik, trzy pasy muszą być.

DerFels

2017-04-11, 20:06
Ale to jest słabe... Maski zajebiste, potencjał w ch*j, ale założyło je 3 stulejarzy, którzy nawet nie czują rytmu...

krasnal_hałabała

2017-04-11, 20:15
To są prawdziwi przywódcy tych państw? ja pie**ole, lepsza monarchia była a te prezydenciki to nie traktują swoich urzędów poważnie tylko tańczą w jakichś teledyskach zamiast każdy rządzić swoim państwem. Porażka demokracji...

the_p

2017-04-11, 20:44
koxu42 napisał/a:

the_p pie**olisz głupoty,idż sie dotleń na dwór.



Cóż, głupotę to ewidentnie twój stary pie**olił i zobacz jak się skończyło. Wiedza nie boli, poczytaj czasem coś. I nie, gimbusiarskie memy się nie liczą.

kenzol

2017-04-11, 20:54
nowynick napisał/a:



Kim to może pokryć swoją żonę co najwyżej, te pierdy co pod ziemią testują nie zburzyły by nawet Radomia ;)

A nikt ich tam nie tyka, bo nikt nie ma w tym interesu, ani ropy, ani złóż, ani rud żadnych tylko parędziesiąt milionów wygłodniałych ludzi zacofanych o jakieś 70 lat.


Też chciałbym się wybrać na wycieczkę do Korei Północnej ale mnie nie stać. Jak było? Podobało się?

tranzystor

2017-04-11, 22:23
nurgiel napisał/a:

Przykład Ukraina. Oddała broń za super gwarancje papierkowe i widzimy, co dają jej właśnie te gwarancje.




Posiadanie jakiejkolwiek technologii bez ludzi potrafiących ją obsługiwać i modernizować jest nic nie warte. Wszystko, co przedstawiało jakąś wartość technologiczną na ukrainie, było ruskie. Widać po rozpadzie ZSRR jak się na ukrainie wszystko "rozwija". Oni nawet nie są w stanie serwisować "swoich" produktów firmy Antonow, a rozwój ich konstrukcji polega na zmianie kolorów i nadawaniu kolejnych oznaczeń samolotów z lat 80. Nawet im Ruscy zostawili prototyp i dokumentację Su-27, to nie byli w stanie tego rozwijać, tylko sprzedali chinom. Poza tym, patrząc na obecną sytuację na ukrainie (bezkarni narodowcy i marionetkowy prezydent), to lepiej żeby tam żadnej broni jądrowej nie było.

nowynick

2017-04-12, 08:23
kenzol napisał/a:


Też chciałbym się wybrać na wycieczkę do Korei Północnej ale mnie nie stać. Jak było? Podobało się?



nie mogę narzekać - jeszcze z Korei nie wyjechałem ;)