18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Super szybki motocykl i super głupi kierownik

Duczki1234 • 2024-04-10, 11:48
JA tu poleże odpocznę chwilę





deo]

Janusz_k

2024-04-10, 12:06
Srogie jebnięcie. Wygląda na to że leciał z taką nadświetlną że puszki nie zobaczył.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2024-04-10, 12:24
Janusz_k napisał/a:

Srogie jebnięcie. Wygląda na to że leciał z taką nadświetlną że puszki nie zobaczył.



Nie oceniaj go ! Może zasłabł za kierownicą motocykla, a Ty go posądzasz ! Żartuje, zasłużyła sp***olina umysłowa, na szybki postój.

turor

2024-04-10, 13:03
Widziałem tu paru speców od zj***nia umysłowo-motop*zdowego.

Kto zawinił i czemu kierownik auta ?

KosmatyHui

2024-04-10, 13:11
turor napisał/a:

Widziałem tu paru speców od zj***nia umysłowo-motop*zdowego.
Kto zawinił i czemu kierownik auta ?



No jak czemu. Bo wlecze sie p*zda lewym pasem. Prawym masz jechac jak jest wolny. Lewym osiaga sie predkosci pierwsze kosmiczne. Jak chcesz na grzyby w niedziele.jechac, wybierasz prawy.

Arashi91

2024-04-10, 13:39
KosmatyHui napisał/a:

No jak czemu. Bo wlecze sie p*zda lewym pasem. Prawym masz jechac jak jest wolny. Lewym osiaga sie predkosci pierwsze kosmiczne. Jak chcesz na grzyby w niedziele.jechac, wybierasz prawy.



Limity są dla wszystkich bo fizyka jest dla wszystkich. Lewy pas do zapie**alania służy tylko w j***nej komunistycznej Polsce, gdzie pedzie z mikropenisami muszą poczuć adrenalinę za kierownicą zabijając przy okazji ludzi. Złota zasada - chcesz się zaj***ć to zrób to tak, aby nie uprzykrzać życia innym.

ProVVe

2024-04-10, 13:46
Bardziej fizyk, pęd do wiedzy to się nazywa. Pewnie zastanawial się ile energii przekaze maszyna wazaca +/- 280kg pojazdowi ważącemu +/- 1800kg. Jeśli będzie poruszać zsie z prędkością 300km/h a pojazd 120km/h. Nauka fascynuje ludzi w każdym miejscu i czasie

iggiamakim

2024-04-10, 13:53
Czy tylko mnie się wydaje, że kierownik czarnego samochodu popie**alał lewym pasem bez świateł??? Ok. 10-11 sekundy widać, że nie oświetla przodu jezdni.

Janko

2024-04-10, 14:07
Prędkość odebrała ch*jowi rozum

Bul_od_bytu

2024-04-10, 14:16
KosmatyHui napisał/a:

No jak czemu. Bo wlecze sie p*zda lewym pasem. Prawym masz jechac jak jest wolny. Lewym osiaga sie predkosci pierwsze kosmiczne. Jak chcesz na grzyby w niedziele.jechac, wybierasz prawy.



Może akurat patrzył w lusterka przed zmianą pasa bo motocykle są wszędzie.... Teraz już dosłownie :D
Niedługo będzie więcej materiałów z PL bo i u nas zrobiło się ciepło więc zalęgło się od robactwa na drogach

KremufkowyPotwor

2024-04-10, 15:34
Szanuję, widowiskowo zaliczył swoje obsrane życie

Vinyl

2024-04-10, 16:30
Arashi91 napisał/a:

Limity są dla wszystkich bo fizyka jest dla wszystkich. Lewy pas do zapie**alania służy tylko w j***nej komunistycznej Polsce, gdzie pedzie z mikropenisami muszą poczuć adrenalinę za kierownicą zabijając przy okazji ludzi. Złota zasada - chcesz się zaj***ć to zrób to tak, aby nie uprzykrzać życia innym.



Ja też tak myślę. Jeżeli osiągam na drodze jej V maxa konstrukcyjnego drogi, czyli na polskiej ekspresówce 130km/h to czymkolwiek bym nie jechał (a zdarzało się że dużym busem często podróżowałem) to ustępuje (zjeżdżam na prawy pas) tylko wtedy gdy mogę cały manewr łącznie z powrotem na lewy pas poczynić bez hamowania jak i bez nadmiernego pałowania silnika. Czyli wtedy gdy jestem w stanie ocenić horyzont zdarzeń : ile przepuszczam pojazdów versus czy zdążę je przepuścić zanim dotrę z moją prędkością na prawym pasie do pierwszego pojazdu który wymusi moje hamowanie.

dr_dex

2024-04-10, 20:09
Ważne żeby nerka była w dobrym stanie - ktoś z pewnością juz na nią czeka.

Resztę sp***oliny do wora, a wór do jeziora (cytując klasyka)

lacrimal

2024-04-10, 20:42
To fejk przecież, juz po tytule widać ze mu auto zajechało drogę ;-)

smc

2024-04-10, 21:00
Jeśli motórem kierował Sebastian, to winna będzie rodziną kierowcy. Nawet jeśli w tym czasie była w domu.