18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Super mocna zapalniczka

Fakerę • 2011-07-09, 12:20
Można komuś tym wyrządzić niezłą krzywdę ;)


sosik

2011-07-09, 18:15
Dobre do podpalania papierosów tym, którzy na Nas żerują :D

skival

2011-07-09, 18:24
niepraktyczna zapalniczka....gazu pewnie starcza na nakręcenie tego filmiku i na 2 sekundy dłużej

Pajoresko

2011-07-09, 18:29
typczan napisał/a:

@Bongman - Fifacze umożliwiają miły proces "hodowania" :D Po kilku sztukach bierzemy zwykły żar i frygamy i to jest dobre. Ale jak się bierze min. 1 gieta worek, to musi wjechać joint , dopiero reszta w lufie palona. Co do jointa to też zależy jak kto robi i pali hehe Ja palę same zajebiste. Konwersacja na temat tego, co jest lepsze - joint czy lufa - moim zdaniem nie ma sensu.
A co do tego żaru, to fryganie takim kojarzy mi się z bejem normalnie, bo THC paruje w znacznie niższych temperaturach niż nieklepiące, brudne, śmierdzące substancje smoliste.



od trawki do strzykawki :D

h3h3

2011-07-09, 18:40
Pajoresko napisał/a:



od trawki do strzykawki :D



Oto sposób, którego ja używam. Zwykłe palenie już mi nie wystarcza. Rozpuszczam THC w wysokoprocentowym alkoholu, a nastepnie daje sobie po kablach. ch*j, ze wypala żyły, ale moje życie już nic dla mnie nie znaczy... Liczy sie tylko ćpanie.

Uważajcie na siebie!!!

Psychiczny

2011-07-09, 19:27
Vomusu napisał/a:



Oto sposób, którego ja używam. Zwykłe palenie już mi nie wystarcza. Rozpuszczam THC w wysokoprocentowym alkoholu, a nastepnie daje sobie po kablach. ch*j, ze wypala żyły, ale moje życie już nic dla mnie nie znaczy... Liczy sie tylko ćpanie.

Uważajcie na siebie!!!


gówno mnie to obchodzi ... :lodowka:

h3h3

2011-07-09, 22:17
Psychiczny napisał/a:


gówno mnie to obchodzi ... :lodowka:



No i spoko.
Wyraziles swoja opinie, a ja swoja.
I juz jest luz.

Lumpy1

2011-07-10, 12:50
no ale hery z bonga albo dżoja nie zapalisz :)
stąd fify są lepsze :D

Teodorr

2011-07-10, 19:03
@up
A jakby było nakruszone na stole, potem by tam wysypał palonko, które pomieszał z papieroskiem i nabił nim cybucha, to czy jesteś pewien, że palisz tylko ziółko? :wtf:
:blowjob:
Nigdy nie wiesz co dokładnie palisz! Z czym to było robione, czym i gdzie. A jeszcze bardziej co z tym się działo wcześniej.