18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Super filmik obrazujący Polskich Patriotów kibiców

MKS1965 • 2015-01-13, 23:54
Film obrazujący prawde o Polskich kibolach , którzy kochają ojczyznę i są Patriotami których należy szanować .

pi...........ja

2015-01-14, 12:50
Dawno nic mnie tak nie rozbawiło, jak ten opis.

KUDIATY

2015-01-14, 13:03
Ciekawe czemu takiego materiału nie ma w TVN. Mówię to jako osoba która nigdy nie była na meczu.

MKS1965

2015-01-14, 13:36
Pietras_ja - smiej się smiej zobaczymy , kto będzie bronił Ojczyzny w razie wojny twoi koledzy z sld i antify czy Polscy kibole .

KUDIATY nie ma ponieważ w telewizji jeżeli jest już tematyka kibicowska to tylko ze strony zadym burd , które teraz się zdarzają rzadko ponieważ organizowane są ustawki jak mają sympatycy danych drużyn do wyjaśnienia umawiają się w lesie czy jakimś innym miejscu nikomu nic nie robią nie rozumiem komu to przeszkadza , pozatym kibice organizują co roku czy na swieta czy w zwykle dni zbiórki dla dzieci z biednych rodzin czy domów dziecka lub nawet schronisk lecz o tym się nie mówi w telewizji taka jest rzeczywistość . POLSKA KIBOLSKA!

le_Roi_des_fous

2015-01-14, 14:43
Wielcy patrioci
Cytat:

W sobotni ranek grupa kilkudziesięciu młodych mężczyzn jechała do Częstochowy. Mężczyźni w czasie podróży zatrzymali się na jednej ze stacji paliw w powiecie jędrzejowskim. Kilkunastu z nich korzystając z dużego zamieszania, które sztucznie wywołali wewnątrz budynku obsługi, dokonali kradzieży różnych towarów znajdujących się na sklepowych półkach.
Dyżurny z Komendy Powiatowej w Jędrzejowie po uzyskaniu informacji o takim zdarzeniu natychmiast skierował tam policjantów. Skrupulatna praca stróżów prawa doprowadziła do ustalenia osób odpowiadających za kradzież, oraz pojazdów, którymi podróżowali. Dalsze intensywne działania policjantów pozwoliły już kilka godzin później na zatrzymanie wytypowanych pojazdów oraz osób nimi podróżujących. Okazało się, że byli to kibice drużyn piłkarskich, którzy w sobotni ranek jechali na ,,ogólnopolską pielgrzymkę kibiców” do Częstochowy.
Teraz za swoje postępowanie pięciu ,,pielgrzymów" odpowie przed sądem.


meriadoc

2015-01-14, 15:37
MKS1965 jesteś lapsem, pozdro :)

oc...........an

2015-01-14, 17:00
Patriota to osoba która działa dla DOBRA kraju. Osoba, która promuje swój kraj, walczy o niego, czy wymyśla nowe wynalazki dla tego kraju lub w nim inwestuje.

Natomiast "kibice" to banda ścierwa, które demoluje przystanki, robi racowiska w miejscach kultu religijnego (na Jasnej Górze już VII raz...) i jedyne co potrafią robić to bić się między sobą, przerywać wykłady, rzucać inwektywami i intonować jedyny wierszyk, który w życiu na pamięć wyuczyli o czerwonych hołotach.

Wrzeszczenie o "Wjelkiej Bolzce", malowanie gdzie popadnie symboli Polski Walczącej (często obok loga swojego biedaklubu) czy chodzeniu w dresie i z szalikiem do kościoła nie ma NIC wspólnego z patriotyzmem.

Skoro to są tacy patrioci, to niech idą do wojska - szeregowych potrzeba zawsze, a na dodatek płacą wcale nie tak źle i ma się REALNY wpływ na poprawę obronności państwa Polskiego. No ale na żołnierza idą prawdziwi patrioci, więc to nie kibole.

MKS1965

2015-01-14, 19:35
meriadoc wole być lapsem niż j***nym lewackim ścierwem ja ty ...


Dust Devil podejrzewam ze nigdy nie byles na meczu lub nie znasz nikogo ogarniętego z danej ekipy kibicowskiej jakiegoś klubu , lecz przez telewizje i inne gowna wyrobiles sobie zdanie na ich temat ..... do wojska mówisz ? teraz żeby się do wojska dostać trzeba mieć kolege lub kogos z rodziny na wyższym szczeblu i mogę ci podac kilka przykladow z zycia wiec tego nie zaprzeczysz , wiadomo każdy ma swoje zdanie leczy myśle ze kiedyś je zmienicie
A co do tych znaków pod twoim postem to raczej po kolei w glowie nie masz Raz sierpem raz młotem czerwoną hołote !

Z ciebiem wielki Patriota który sp***olił z kraju ...

KUDIATY

2015-01-14, 19:46
Kochany Dust Devilu ależ oni walczą o kraj, chcą dekomunizacji rządu(agentury sowiecko-niemieckiej), chcą zapobiec rozkładowi społeczeństwa, upamiętniają rocznice narodowe oraz bohaterów. Ja wiem że dla Ciebie to są prawdopodobnie śmieszne wartości ale brak takiego konserwatywnego trzonu doprowadza do takiej sytuacji jaka miała kilka dni temu miejsce w gazecie Charlie Ebdo.

Mówisz o demolowaniu przystanków tak to prawda w każdym społeczeństwie zdarzają się czarne owce. Teraz hit dnia czyli przerywanie wykładów ja wiem do kogo pijesz, pijesz do majora Zygmunta Baumana tw Semjon polecam poczytać o tym osobniku.

"Wjelkiej Bolzce" istnienie takiego tworu bardzo cię irytuje ale dzięki naszym przodkom między innymi takim okropnym wyklętym z którymi walczył bohaterski Semjon mamy swój kawałek ziemi z piękną historią z której jesteśmy dumni. Nie umiesz tego docenić przykro mi no ale cóż to Twój wybór i postaram się to uszanować.

oc...........an

2015-01-14, 22:29
MKS1965, mój drogi, studiuję w UK, ale pracuję na polską fabrykę i moje działania nie tylko powodują wzrost eksportu, ale i tworzenie miejsc pracy.

Mój kolega trafił do WATu (czyli na oficera) nie znając nawet sprzątaczki z WP. To co piszesz to wymówki, ponieważ obecnie na gwałt potrzeba żołnierzy szeregowych i jedynym warunkiem jest 20 podciągnięć na drążku. Może na kapitana/majora/generała trzeba znać ludzi, ale na zwykłego szeregowego naprawdę nietrudno się dostać (i to do ciekawych jednostek jak desant czy batalion pancerny).

>ocenianie poglądów politycznych
>po avatarze i podpisie na forum o kupie i wypadkach z Rosji

aha xD

Przykro mi, ale nie wyrobiłem swoje zdanie przez TV bo jej nie oglądam, a przez filmiki, które sami wrzucacie, np tu: https://www.youtube.com/watch?v=i2IETolnqH4
Nie dość, że odpalane są race w miejscu kultu religijnego i intonowane wierszyki w tym miejscu (czyli, że Matka Boska to komunistka? Choć w sumie to by się zgadzało skoro Jezus był komunistą, a papież lewicowcem-kolektywistą...), przy śpiewaniu hymnu już po drugiej zwrotce się rozjeżdża, bo połowa nie zna, a sam hymn oczywiście również śpiewany w czapkach i szalikach... No i ta "Polska-kibolska"... :facepalm:

Oglądałem również ten słynny dokument "Bunt stadionów" gdzie w dresach i z szalikami do kościoła łazili "kibice". Ogólnie cały ten dokument to top bk, całe wypracowanie można o nim napisać.

Na koniec powiem również, że do gimbazy chodziłem rejonowej, sam w bloku mieszkam i znam większość swoich osiedlowych miłośników patriotyzmu i WKSu - cóż, powiem tylko tyle, że wiedza o Polsce kończy się w ich przypadku na dacie 1947 (założenie WKS) i rysowaniu znaczków Polski Walczącej. Z żołnierzy wyklętych to nawet 3 wymienić nie potrafili. Szkoda mi w sumie ich, jako dzieci razem się bawiliśmy i byli w porządku...


Szanowny KUDIATY, jak wyżej. Większość nie tyle nie zna historii, co nawet hymnu całego... Upamiętnia rocznice narodowe? "Kibice" upamiętniają tylko i wyłącznie:
-Powstanie Warszawskie (które z jakichś niepojętych nikomu przyczyn nazywają 63 dniami chwały… no, szczególnie chwalebne było jak Powstańców i Warszawiaków masakrowała 36ta SS czy kiedy czołgi tratowały Powstańców bez broni ppanc.)
-Żołnierzy Wyklętych (z których w co najmniej kilkunastu przypadkach udowodniono, że było wśród nich co najmniej tuzin zbrodniarzy wojennych, którzy pod łatką walczenia z ZSRR/IIIRzeszą opie**alali pobliskie wioski z jedzenia i strzelali do ludzi dla zabawy. O tym, że nawet 3 z imienia nie potrafią wymienić wspominałem wcześniej)

Jak są bardzo ambitni to jeszcze wspomną o Pileckim czasem (choć już im się chyba znudził), a najambitniejsi mówią o tzw. „Zamachu” Smoleńskim, a naj-najambitniejsi jęczą, że Lwów i Wilno to polskie miasta…
Oto całe „upamiętnianie”.
Nie przypominam sobie upamiętnianie Dywizji Maczka, Monte Cassino czy zawieszenia polskiej flagi w Tiergarten i na Bramie Brandenburskiej. Nie przypominam sobie wspominania o Błękitnych Legionach, Powstaniu Styczniowym/Listopadowym (których dat naturalnie nie znają) czy nawet Bitwy pod Kircholmem. Nawet o ORP Orzeł i ich ucieczce z Tallina czy ORP Błyskawica ani słowa, choć śmiem twierdzić, że marynarze owych okrętów zasługują na pamięć o wiele bardziej od zbieraniny biegających po lesie „bojowników o wolną Polskę”. O Batalionach Chłopskich też kibice nie słyszeli chyba…

To słynne „upamiętnianie”, o którym piszesz ma charakter czysto na pokaz i jest to raczej żart niż upamiętnianie.

O Westerplatte i 40:1 nawet nie wspominam, bo są to mity propagandy Polskiej, 1000 razy obalane przez historyków.

To nie brak konserwatywnego trzonu, a banda pojebów doprowadziła do sytuacji z Charlie. Gdyby nie potrzeba taniej siły roboczej z 1950 roku, to Francja byłaby tak czysta etnicznie jak obecna Polska. Konserwatyzm czy lewica nie miały tu nic wspólnego.

Ja wiem, że żaden „kibic” nigdy nie był na uniwersytecie i dla nich to takie technikum, ale większe. Dlatego pewnie zachowywali się tak jak zachowywali się w technikum, czyli wstali i zaczęli krzyczeć „Wypie**alaj, wypie**alaj”. Paru również nawet „zamówiło 5 piw” -_-
Też pewnie za dużo o studiach nie wiesz, więc pozwól, że Cię uświadomię: Uniwerek to nie jest stadion, gdzie możesz sobie piffko wypić i inwektywą rzucić. Uniwersytet to miejsce DIALOGU.

Gdyby „kibice” byli rzeczywiście inteligentni tak jak piszesz, to nie przyszliby z „k***ami”, a z argumentami. Gdyby podnieśli rękę i zapytali go o przeszłość i wytoczyli argumenty to może by nawet coś udowodnili czy pokazali. A tak banda odpadów społecznych wj***ła się na salę i pokazała maximum swoich zdolności oratorskich za które otrzymała uczciwe kary.

Dodam jeszcze, że gardzicie muzułmanami, a zachowujecie się identycznie jak oni – oskarżacie bez żadnych dowodów. Od 2 lat powtarzam, że jak przedstawicie realne dowody o to, że dziadek Bauman kogoś zabił to pierwszy wypełnię wniosek o ekstradycję. A jako, że dowodów brak to mamy tzw. „domniemanie niewinności”. Poczytaj co to takiego.

Czarne owce? Cóż, nie znam ani jednego studenta medycyny, biznesu czy mechatroniki który by niszczył przystanki. Na firmie, gdzie pracuje wiele techników też ani jeden nigdy nie zdemolował mienia publicznego. Nie, czarne owce nie zdarzają się w normalnych środowiskach. Tylko u was, „kibiców” mamy do czynienia z owymi owcami (i jest ich k***a aż za dużo).

„Kibice” chcą dekomunizacji? A ja chcę Chevroleta Camaro, domek w Alpach i czarną kartę American Express. I wiesz co? Oboje jesteśmy równie daleko od osiągnięcia tych celów, bo kibice robią tylko sektorówki z przekreślonymi sierpami i młotami, a ja odpisuję Tobie… Jak czegoś chcesz to robisz realne działania – zbierasz materiał dowodowy, organizujesz wiece, zapisujesz się do programu „Młodzież kontra” i zadajesz niewygodne pytania politykom. Robisz COKOLWIEK. Natomiast kibole to tylko racowiska na jasnej górze robią, wspominają bardzo wybiórcze epizody historii i jak szpecą budynek nazwą swego biedaklubu to od razu domalowują znak Polski Walczącej, bo to przecież patriotyzm w ch*j -_-
O proszę: https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/10413299_901499716534764_4010758651756157900_n.jpg?oh=6162c7d53311a8f6c90e1d74ce0e7c5f&oe=55241E97&__gda__=1428669990_e113b549527c5a06db2fdf9cb573cff5 Naj***ne wszystkiego, co fabryka dała, takie coś nie gloryfikuje, a plugawi ważne symbole i jest wykorzystywane tylko i wyłącznie dla legitymacji swoich nielegalnych czynów.

Na koniec: kawałek ziemi który obecnie ma Polska to nie zasługa 300 typa biegających po lesie, a wujka Juzka, który nakreślił granice wg Linii Curzona i zabierając Polsce miasta do których legitymację miała słabą (Lwów) lub żadną (Wilno) dał miasta do których również legitymację mieliśmy znikomą (Gdańsk, Szczecin, Wrocław), a które o wiele wartościowsze z gospodarczego punktu widzenia były. I to ZSRR wymusiło na Niemcach zrzeczenie się tych terenów, a taki Churchill czy Truman uważali, że Polska dostała za dużo zbyt wartościowego i chcieli oddać Dolny Śląsk i Pomorze z powrotem Niemcom, a jedynym nabytkiem jaki chcieli zostawić Polsce był Ełk i okolice, które należały do Prus Wschodnich.
Wrzeszczenie o patriotyzmie i płonne deklaracje miłości do ojczyzny to jedno. A realne działania to drugie. Miejsce kibiców jest na stadionach i to co robią obecnie tzw. „kibice” to potwarz dla kibicowania. Banda matołów zawłaszczyła sobie to sportowe pojęcie i dodała do tego pseudopatriotyczną otoczkę, na którą składa się wieszyk o chołocie, chwały dla wjelkiej Bolski, dopisywanie patriotycznych haseł obok loga swojego klubu i opowiadanie jak to oni będą polski bronić.
Nie widzę żadnej różnicy między pseudokibicami circa 1995, a obecnymi „kibicami”. Jedyna różnica jest taka, że tamci się nie kryli z tym, że po prostu chcą się rozerwać, a obecni próbują nadać swoim czynom legitymacji, dodając do starych zwyczajów parę pseudopatriotycznych haseł, których i tak nie rozumieją.

A co do nienawiści do Polski to już kiedyś tu postowałem o takie coś które wisi u mnie w pokoju, więc daruj sobie czcze oskarżenia :roll:

el...........wy

2015-01-14, 23:00
MKS1965 napisał/a:

Pietras_ja - smiej się smiej zobaczymy , kto będzie bronił Ojczyzny w razie wojny twoi koledzy z sld i antify czy Polscy kibole .

KUDIATY nie ma ponieważ w telewizji jeżeli jest już tematyka kibicowska to tylko ze strony zadym burd , które teraz się zdarzają rzadko ponieważ organizowane są ustawki jak mają sympatycy danych drużyn do wyjaśnienia umawiają się w lesie czy jakimś innym miejscu nikomu nic nie robią nie rozumiem komu to przeszkadza , pozatym kibice organizują co roku czy na swieta czy w zwykle dni zbiórki dla dzieci z biednych rodzin czy domów dziecka lub nawet schronisk lecz o tym się nie mówi w telewizji taka jest rzeczywistość . POLSKA KIBOLSKA!



Proszę odpowiedz mi na jedno proste pytanie i nie potraktuj tego jako osobistego ataku. Słowa będę kierował do ciebie, ale też do innych z twojego środowiska, stąd liczba mnoga.
DLACZEGO skoro nie chcecie być drugim tvnem czy wyborczą, to nie jesteście, jako środowisko oczywiście, otwarcie przyznać chociażby tego, że WASI w drodze na Jasną Górę oj***li stację benzynową. Dlaczego, wam "patriotom" tak trudno jest przeprosić za ludzi, których trzymacie we WŁASNYM gronie, bo maszerujecie z nimi na pielgrzymkę ramię w ramię. DLACZEGO, do ch*ja PATRIOTOM jest tak ciężko przyznać rację RODAKOWI, a każdą krytykę odbieracie jako osobisty atak na to, że k***a komuś się nie podoba, że sobie na mecze chodzicie.

Kogo to k***a obchodzi co wy robicie w ogóle? Tylko, że uzurpujecie sobie miano patriotów i zdaje się tylko wy możecie decydować kto do tego grona dołączy, a kto nie.

Poza tym DUST ładnie wszystko opisał. Sracie się o to, że ktoś sobie w necie robi jaja z was i przeżywacie to jakby k***a ten dust devil k***a rewolucję czerwoną tu miał rozpocząć. Sracie się, że ktoś obraża polskie świętości, ktoś obraża naród polski. k***a w łeb się jebnij jeden z drugim debile. Nikt normalny, kto się zachowuje jak człowiek, nie gardzi innym tylko dlatego, że jest czarny, ma coś do powiedzenia, umie dyskutować to nawet nie bierze tego do siebie, tylko ZAWSZE wy macie jakiś problem. PEwnie dlatego, że pod skórą czujecie, że to o was i nie podoba się to jak ludzie to odbierają.

DUST porównał wasze zachowanie do pakoli, w sumie ostatnio też pozwoliłem sobie na takie porównanie, bo wasz sposób myślenia nie różni się niczym.
A powiedzmy od lewaków, ktorymi tak gardzicie? Poza tym, że różnią się poglądy na kościół, rodzinę czy kwestie związków, to niby czym takim się różnicie od tych mistycznych LEWAKÓW, ktorzy tylko się czają żeby podpalić Polskę?

I jeszcze jedno pytanie, dotyczące samej ideologii.
CZEMU do ciężkiej k***y naród jest tak ważny? Ważny i mający "swoje potrzeby"(tak jakby zbiorowość miała wspólne potrzeby wyższe i kolegialny umysł), że w imię tego narodu można zgnoić własnego rodaka, zwyzywać go i mu wpiedolić albo okraść albo podpalić drzwi obcokrajowcowi.
Dlaczego piętnowanie wad narodowych uważacie za k***a najwyższą obelgę, a potem się dziwicie, że traktują polaków jak bydło.

DUST DEVIL napisał/a:

MKS1965, mój drogi, studiuję w UK, ale pracuję na polską fabrykę i moje działania nie tylko powodują wzrost eksportu, ale i tworzenie miejsc pracy.



Ty jedziesz na orgazmusa do Niemiec, czyż nie? Bo coś tam kojarzę, że mi mówiłeś o r*chaniu polskich Polek :krejzi:

KUDIATY

2015-01-14, 23:36
Dobra odpisałeś powiem że czekałem na to z nie cierpliwością i postaram się ustosunkować do Twojej wypowiedzi.

W trzecim poście napisałem że nie mam nic wspólnego z tą grupą społeczną więc proszę nie łącz mnie z nimi ale uznałem za pocieszające że tacy ludzie przez media mainstreamowe i nasz rząd niemal skazani na odizolowanie za samo bycie kibicem potrafią wspomnieć o przeszłości i pokazać inne oblicze.

Piszesz o 63 dniach chwały, na pewno nie był to sukces militarny ale należy pamiętać o klęskach i zwycięstwach i z nich wyciągać wnioski które dadzą nam siłę i mądrość w przyszłości. Tak kibice jak i ja w powstańcach oraz wyklętych widzą heroizm, są przykładem sprzeciwu wobec systemu jaki panował mimo dysproporcji sił pozostali niezłomni, my też jesteśmy teraz w takiej sytuacji rząd (agentura sowiecko-niemiecka) robi co chce jak chce ale cały czas jest usprawiedliwiana przez pro rządowe media i wiernych dziennikarzy którzy cały czas piorą mózgi. A ci ludzie widzą że u nas nie jest druga Irlandia tylko druga Białoruś.

Mówisz o zbrodniach wyklętych to ciekawe masz namyśli o tym domniemanym anty semityzmie? Tu rodzi się kolejna dywagacja czy żyd komunista, to żyd i jego śmierć to antysemityzm czy komunista i jego śmierć jest usprawiedliwiona(choć w moim przekonaniu żadna śmierć nie jest usprawiedliwiona.

Jeśli tak mówimy o tych ohydnych Polskich zbrodniarzach to może wspomnisz o działaniach AL-GL i ich stosunku do ludności cywilnej. I z tego co wiem ludzie którzy narazili się Sojczyńskiemu, Szendzielarzowi, Kuraśowi zawsze wcześniej byli ostrzegani tak jak ludność cywilna wystraszy posłuchać jaki stosunek ludność cywilna miała do AL-GL a jaki to Ognia.

A względem ii podziemia stosunek UB jaki był ? co robili na przesłuchaniach, wyroki kiblowe i ogólnie pojęta farsa.

I ostatnia kwestia ja piszę do Ciebie z szacunkiem a Ty domniemasz że o studiach mało wiem spędziłem na uczelni kilka lat i spędzę jeszcze kilka o to się nie bój.

Jak twierdzisz uniwersytet to miejsce dialogu tak zgodzę się ale nie z osobą która twierdzi że demilitaryzowała bandy leśne i komunizm jest wspaniały. A dowodów na jego winę dobrze wiesz że nie ma bo co trzeba było to Kiszczak spalił i jak legenda głosi gdzieś na mikrofilmach schował. Ale za co ten Krzyż Walecznych dostał to ja nie wiem napewno za te wypociny o postmodernixmie.

e-mucha

2015-01-15, 00:27
Wycieranie sobie gęby patriotyzmem jest w modzie.

żmij

2015-01-15, 20:19
Szczerze myślę, że gdyby trzeba było o naszą Polskę walczyć, to stadionowi napinacze wialiby jeszcze przed rządem.

De...........37

2015-01-15, 21:18
Dust, łezka mi się zakręciła :D .