18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Super doładowany mustang

Ra...........og • 2010-12-02, 19:50
na hamowni



fail

Nameless

2010-12-03, 15:05
Feragas napisał/a:


Nameless napisał/a:

@up
Ja obstawiam wężyk łączący impulsową pompę turbo ciśnieniową z homogenizatorem ultradźwiękowym i wstrząsarką typu vortex.


Ja się k***a pytam, na ch*j mechanicy marnują czas i wchodzą na sadistica pisząc durne j***ne posty, jakby się na czymś znali, a ch*ja robią i wiedzą. Nagrajcie się na ten filmik na YT o bez szczelnym obijaniu się w pracy to na pewno go wygracie, j***ne barany po szkołach z praktyką jak miesięczny onanista.


Jesteś idiotą, czy tylko udajesz?

lesny21ck

2010-12-03, 19:12
Feragas napisał/a:



Ja się k***a pytam, na ch*j mechanicy marnują czas i wchodzą na sadistica pisząc durne j***ne posty, jakby się na czymś znali, a ch*ja robią i wiedzą. Nagrajcie się na ten filmik na YT o bez szczelnym obijaniu się w pracy to na pewno go wygracie, j***ne barany po szkołach z praktyką jak miesięczny onanista.



Masz racje ch*ja sie znaja bo to byl przyzad do cwajgolenia na hiperbajerze,z wlasciwosciami ssaco-ciagnacymi i ubzdryngiwacz do bumbulatora z niebieskim piktafonem,ale spoko kupia go w nibylandii za 3 wiercipietki

ol...........69

2011-10-25, 14:47
dziura w tłoku i zapalony olej... nie wiem czy z turbiny poszło, a może dziura w tłoku. te kosmiczne obroty nie wzięły się z benzyny tylko z oleju:)

mcmt

2011-10-25, 15:41
Koszty widzę tu, hyhyhy 8-)
Swoją drogą, ciekawe co nie wytrzymało...

Pener

2012-03-15, 07:39