18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Suchar o George Floyd

Bantol • 2021-09-11, 08:39

Poprawność polityczna (ang. political correctness) – sposób używania języka w dyskursie publicznym, którego deklarowanym celem jest zachowanie szacunku oraz tolerancji wobec członków mniejszości[1], w szczególności wobec grup dyskryminowanych[2]. Współczesne znaczenie tego terminu zostało ukształtowane przez debatę pomiędzy konserwatystami (np. Allan Bloom, Dinesh D’Souza) a przedstawicielami nowej lewicy w USA w latach 80. XX wieku[

LaChupacabra

2021-09-11, 14:36
@Bantol W końcu na sadolu mogę komuś wystawić piwo za prawdziwy czarny humor. Miłe dla oka i ucha dla odmiany od setek tak samo wyglądających materiałów z gównianymi zatrzymaniami US policji, deskoterapii z Brazylii i ch*jowych wypadków z Indii/Chin z udziałem gówniaków ktorych los nie obchodzi nawet ich własnych rodziców.
Pozdro.

spoiler

Pietras

2021-09-11, 15:04
A ja nie lubie murzynów ciapakow niemców żydów i chińczyków . h*j im w dupę i temu flojdowi też

Sigonek

2021-09-11, 19:14
Guciu napisał/a:

Dobry dzik! Jeszcze wróci do władzy. Stany to kraj zbyt zamożny żeby dać się dymać lewactwu na dłuższą metę. Dostali zimny prysznic i pewnie niedługo się otrząsną.



W Ameryce tak jak u nas społeczeństwo jest radykalnie podzielone poglądowo między duże miasta i tzw. prowincję. Bardzo grubo poszli w kulturowy rozpie**ol pokroju BLM i LGBT. Pytanie brzmi, czy zdrowa tkanka narodu będzie wstanie przezwyciężyć lewactwo w walce o przyszłość kraju i narodu. Poza tym u nich działa tzw. wahadło polityczne, czyli cykliczna rotacja władzy w Białym Domu między demokratami i republikanami. Mimo tego, liczyłem na reelekcję Trumpa, bo ten dziadek to typowa pacynka żydokomuny...

Zasysacz

2021-09-12, 02:13
Autor napisał/a:

Akurat to nie jest o tym "biednym męczenniku", który był pie**olonym nierobem i kryminalistą. Upamiętniając jego ch*jowe życie zamiast klękać jak te piłkarskie cioty powinni to puszczać na telebimie przed rozgrywkami, by wprawić ludzi w dobry nastrój.
Powyższy film dotyczy Amy Klobuchar, która "dusiła" się podczas debaty.



Nie istotne pasuje jest fan :D

svenio

2021-09-12, 07:33
Stany walczą teraz o wszystko po klęsce lewaków w Afganistanie , armia się od nich odsuwa , albo się teraz obudzą albo z imperium zostanie histerium

kris1978

2021-09-12, 09:10
Rannhide napisał/a:

Dobra nie zesrajcie się bo wypowiedź jest z przed śmierci Floyda i dotyczy Michaela Bloomberga który zakrztusił się żarciem. Trump z niego ciśnie bekę jak to bywa w walce o fotel prezydenta.
Jak by napisał że Trump ciśnie bekę z waszych starych pokazując jak dławiła się jego ku*asem też byście dali wiarę?
Stado pelikanów.



Ja tam wolę wersję, że to beka z małpy floyda