18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stunter13 stunt, Amsterdam.

Hiros • 2012-01-06, 17:38
Siema, to mój 1 temat więc nie krytykujcie.

Dziś wam przedstawiam Rafała Pasierbka inaczej Stuntera13,
Rafał nie jeździ a zapie**ala.
Stunter jest jednym z najlepszych stunterów na świecie na zawodach w Bydgoszczy zajął 1 miejsce, pojechał do u es a
i tam też rozj***ł wszystkich w pył:O
Chciał bym że był to temat zbiorczy o stuncie.



Kilka osób jarało sie Jorianem a nie znali naszego zajebistego Rafała :wali:




Pozdro faje.

MrWicked

2012-01-06, 22:37
No masz Ci los.. jak przeczytałem stunter13 to od razu stworzył mi się obraz gimbusa łamiącego piszczel na metalowej obudowie łóżka. Taki psikus.


Swoją drogą, jak w końcu mu coś nie wyjdzie to chcę jego motor. Zakochałem się.

Sz...........jk

2012-01-06, 23:30
Kocham motocykle, ale jakoś stunt mnie nigdy nie kręcił. Właściwie nie wiem dlaczego.

kurwashit

2012-01-06, 23:31
PIONA za zajawkę!

Stefan_Sigal

2012-01-07, 00:01
Dla mnie samo zapie**alanie na motorze 200+ km/h nie jest żadnym wyczynem. Darzę szacunkiem dopiero gdy facet pokazuje że to on panuje nad maszyną i robi z nią co chce a nie odwrotnie.

Dzichader

2012-01-07, 00:36
Mój ojciec uwielbia straszyć takich na drogach jak się popisują.

polishpanther

2012-01-07, 02:01
Cytat:


Mój ojciec uwielbia straszyć takich na drogach jak się popisują. .



bo Twoj ojciec to (z powazaniem) ku*as :amused:

Yourichi

2012-01-07, 04:36
Hiros napisał/a:



Kilka osób jarało sie Jorianem a nie znali naszego zajebistego Rafała



Technika jest podobna, chociaż Jorian ma ciekawiej zmontowane filmy 8-)

Piwo zawsze dla ludzi z pasją :-)

MietowyDzem

2012-01-07, 08:39
izeltaz napisał/a:

Dla mnie samo zapie**alanie na motorze 200+ km/h nie jest żadnym wyczynem. Darzę szacunkiem dopiero gdy facet pokazuje że to on panuje nad maszyną i robi z nią co chce a nie odwrotnie.




Oglądałeś Ghost Ridera Filmiki Na Yt Jak Sobie Radzi Z Motorem Prz Większej Prędkości Uciekając Przed Policją Chyba Nie. W takim Razie Wyjdę I Przyniosę Ci Stoperan Bo Chyba Cie Posrało Że Przy 200km/h Nie Władają Motorem. PozDro !

pawel-jwe

2012-01-07, 09:42
Wielki pozytyw, ogromny talent i umiejętności na światowym poziomie
PS. monocykl mnie rozj***ł ;)

Hiros

2012-01-07, 10:23
derthin napisał/a:




Oglądałeś Ghost Ridera Filmiki Na Yt Jak Sobie Radzi Z Motorem Prz Większej Prędkości Uciekając Przed Policją Chyba Nie. W takim Razie Wyjdę I Przyniosę Ci Stoperan Bo Chyba Cie Posrało Że Przy 200km/h Nie Władają Motorem. PozDro !



Dziecko kochane jazda na kole a zapie**alanie po autostradzie to inna bajka, a poza tym to twój gołs rajder już nie żyje bo się rozpie**olił jak władał nad motorem.
Raptowny robił przy ok 200km/h stoppie wiec ch*j wiesz i sie odzywasz.

kohaku91 napisał/a:



Technika jest podobna, chociaż Jorian ma ciekawiej zmontowane filmy 8-)

Piwo zawsze dla ludzi z pasją :-)




Ty z gdańska jesteś też na kole śmigasz?

Bo słyszałem że tam fajna ekipe macie.

Oj_tam_oj_tam

2012-01-07, 12:01
Cytat:

Kilka osób jarało sie Jorianem a nie znali naszego zajebistego Rafała :wali:




Pozdro faje.




Zawsze fapujesz jak piszesz o facetach :-/ ?

I jeszcze faje Ci w głowie... Stary, coś tu jest nie tak...

Gała1910

2012-01-07, 13:15
Piwko za to, że jest Polakiem i jest najlepszy!

Sz...........jk

2012-01-07, 13:59
Hiros napisał/a:



Dziecko kochane jazda na kole a zapie**alanie po autostradzie to inna bajka, a poza tym to twój gołs rajder już nie żyje bo się rozpie**olił jak władał nad motorem.



Nie wiadomo czy umarł, tak tylko ludzie gadali. Z tego co pamiętam w połowie 2011 roku zrobił kilka filmów.

Zresztą mówi się, że jest to Patrick Fursthoff, jeden z lepszych stunterów ;) .

kieroshaw

2012-01-07, 16:27
derthin napisał/a:


Oglądałeś Ghost Ridera Filmiki Na Yt Jak Sobie Radzi Z Motorem Prz Większej Prędkości Uciekając Przed Policją Chyba Nie. W takim Razie Wyjdę I Przyniosę Ci Stoperan Bo Chyba Cie Posrało Że Przy 200km/h Nie Władają Motorem. PozDro !



Proszę Cie, jazda przy 200km/h z kołem 15cm nad ziemia to wyczyn? Małpie dasz moto, pokażesz gdzie gaz, sprzęgło, hamulec jej nie będzie potrzebny i to zrobi.

Spróbuj postać 3min na jednej nodze, a później utrzymać w równowadze 200kg maszynę nie trzymając kierownicy i przy okazji zataczać kółka o promieniu 1m to pogadamy.

Teraz jeden z moich ulubionych cytatów:
Simpson napisał/a:

Utrata życia na motocyklu jest ceną ostateczną za wszystkie zajebiste momenty, które dał on nam podczas naszej marnej jednostkowej egzystencji.


Ludzie maja zajawkę, ja też zamierzam w tym sezonie zacząć. A reszta po obejrzeniu tego odejdzie od kompa, przeniesie sie na kanape i będzie oglądała tv. To jest tragedia, że marnują swoje możliwości na rzecz nicnierobienia.


Foty skutków tej zabawy, jak za ostre i dzieci nie bedą spały po nocach to usunąć je