18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

STUNTER 13 - 1st PLACE PLUS STUNT GRAND PRIX 2013

EudezetReprezent • 2013-10-23, 00:50

zajebisty typ,szkoda ze nasze media go nie nagłaśniają :emo:

wi...........on

2013-10-23, 11:15
Wielki keg piwka dla niego! Widać,że koleś moto ma opanowane do perfekcji,a mimo to i tak ma na głowie kask i kurtkę ochronną, nie kozaczy,nie gwiazdorzy, często jada snickersy ;)

Cieszmy się do ku*wy nędzy z sukcesów innych!!!
by Jaś,4 latka

pinkYnieMozg

2013-10-23, 11:16
to ja wstawie wyczyny znajomego, lepek, ale szybko sie uczy :)

Leitho

2013-10-23, 11:18
Niestety czeka go w Polsce to, co Blazusiaka - wielkie guwno.
Niech sp***ala do Hamburgerow, tam przynajmniej cos osiagnie i zarobi porzadny piniondz, dokladnie jak Teddy Blazusiak

JA...........or

2013-10-23, 11:29
a po ch*j on to robi ?

na motocyklu sie jezdzi a nie k***a jakies niepotrzebne gowno robi, niech jeszcze kloca postawi na bak do gory nogami.

Mavi

2013-10-23, 11:37
Na święcie czekolady w Kargowej miał dwa pokazy. Podczas porannego było z 15 ludzi (zbyt wcześnie było). Można było normalnie z kolesiem pogadać, bez tłumu który chciał tylko fotki zrobić.

Dziwne, że nikogo tutaj nie zaskoczył jego motocykl. Silnik jest z kawki 636, część ramy też. Pozostała część (ta z kratownicą) to konstrukcja własna (teraz nie pamiętam czy wujka czy ojca). Maszyna teraz waży koło 130kg.

Nie bardzo mnie jarają takie zabawy gdy to ogląda się na necie, ale jak zobaczyłem na żywo to zmieniłem zdanie.

Szaq

2013-10-23, 12:21
EudezetReprezent napisał/a:


zajebisty typ,szkoda ze nasze media go nie nagłaśniają :emo:



Każdą małpę rozbawiającą publiczność, poprzez jazdę na motorze powinno się pokazywać w TV?

Neuf

2013-10-23, 12:36
EudezetReprezent napisał/a:

zajebisty typ,szkoda ze nasze media go nie nagłaśniają :emo:


Każdą małpę rozbawiającą publiczność, poprzez jazdę na motorze powinno się pokazywać w TV?

k***a mać ... Gdybyś chociaż potrafił nóżkę od motoru poprawnie rozstawić to był by sukces.
Chłop robi więcej dla sportu niż ty z całą rodziną od 3 pokoleń zrobiłeś więc nie startuj do kogoś do kogo nie sięgasz. I tak powinno się o tym głośno mówić bo za naszą reprezentację w piłkę nożną już bardziej się wstydzić nie można ,a tutaj można z dumą patrzyć na świat bo w tym to my jesteśmy czołówką.

Zimny_browar

2013-10-23, 13:05
Eeee tam... zero finezji, gość robi sztuczki jak jakieś dziecko z adhd na trzepaku ;/. ch*j w dupę wszystkim motocyklistom ;/

PoProstuSadol

2013-10-23, 13:11
EudezetReprezent napisał/a:


zajebisty typ,szkoda ze nasze media go nie nagłaśniają :emo:


na 24Opole byla wzmianka jedna i nic wiecej

Szycha929

2013-10-23, 15:42
poznałem Rafała na SGP w 2011 roku
po wygraniu zawodów pogratulowałem mu zwycięstwa na co odpowiedział mi:
-zawaliłem mogło być lepiej ....


no szacun dla mnie za wole w maksymalne zwycięstwo

a tak dla ciekawskich
ile godzin trenuje dziennie?
odp- 6 godzin

słyszałem że jeśli odpuści jeden dzień w następny czeka go 12 godzin treningu.....


EudezetReprezent

2013-10-23, 19:25
Lesny1906 napisał/a:

A co tu niby nagłaśniać?


ta lepiej promowac ch*jowa polska pilke nozna ktora zawsze przegrywa,niz z zajebistego stuntera ktory ma mistrza swiata

zablena

2013-10-23, 20:32
nie naglasniaja bo nie ma co, jest mnostwo osob co potrafia lepiej tylko jedni robia to z pasji i nudow i adrenaliny a inni dla hajsu. Zrezygnowal z jazdy bo jakbys mial sponsorow i tyle hajcu co on to tez bys nie jezdzil na motorze

EudezetReprezent

2013-10-23, 21:56
@up tak jest sporo osob,ale mistrz jest tylko jeden i jest to nasz rodak,a jak dla ciebie nie naglasniaja bo nie ma co to sp***alaj ogladac MTV randki pedalow