18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stunt Days 6

blajnd • 2014-06-26, 23:10

chlopaki zapie**alają bo trzeba zapie**alać, a jak kogos boli dupsko to ch*j mu w lusterko

blajnd

2014-06-27, 16:09
Anper napisał/a:

Niech zapie**alają, ludzie czekają na nerki i serca.


ludzie czekaja az w koncu wyjdziesz z domu

Majozen

2014-06-27, 16:28
Fajna zajawka, ale jestem zwolennikiem robienia takich tricków na zabezpieczonym terenie, gdzie "cywilom" nie stanie się krzywda. Jak stunter zabije siebie, to tam ch*j, ale jak zabije lub co gorsza mocno okaleczy (śmierć jest lepsza, niż siedzenie na wózku) przechodnia na ulicy to powinien skończyć z dożywociem. LwG!

ma...........jr

2014-06-27, 18:00
Spoko zajawka. Boli mnie tylko to, że częściowo robią to na ulicach.

ja...........03

2014-06-27, 20:23
muszę kupić żuka i z tyłu wj***ć blachę 20mm oraz kamerę hd w kilku miejscach i będę jeździł na zloty i zostanę adminem na hardzie

Spoon9

2014-06-27, 23:51
ch*j w dupę za stunt na publicznych drogach

zdupyryjazaurus

2014-06-28, 00:08
każdy ze śląska wie,że jest kilka miejscówek,gdzie śmigamy niedzielnymi wieczorami i nie stwarzamy żadnego zagrożenia dla ruchu,bo są to drogi praktycznie nieuczęszczane o tej porze,a jak już coś jedzie,to każdy stopuje na poboczu,ale i tak zaraz ktoś zadzwoni i przyjeżdżają misie i rzucają tekstem "to dzisiaj już nie pojeździcie"

olex

2014-06-28, 12:03
k***a oni lepiej sprzety ogarniaja niz ty j***ny no-lifie swojego fiuta przy pocieraczu, nie wyobrazisz sobie tego bo oprocz pisania komentarzy i jakiegos lvl w giercesku nie masz w życiu oprocz tej myszki i klawiatury nic i tez bys tak chcial, by ludzie na cb patrzyli etc, oni maja to w dupie, nie mowie tu o idiotach kupujacych moto dla szpanu etc - to jest zagrozenie, p*zdy smigajace na 1,2 patrzace sie na ludzi idacych po chodnikach czy na nich zerkaja zamiast na droge. a polowa pryszczatych p*zd siedzacych na tym forum radze odjebcie sie dla dobra ludzkosci bo marnujecie tylko prąd i powietrze