18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Studio 40 procent - PaPa Mobile

rrdzony • 2011-02-12, 10:02
Cytat:

Niedawno w sieci pokazał się film pt. "Studio 40 Procent - PapaMobile". Nie będę owijał w bawełnę, tysiące odwiedzin codziennie, rosnąca popularność, treść dodawana na portalach, np. JoeMonster i następuje zonk. Otóż film 'obraża uczucia religijne'. Osoby zostały pociągnięte do odpowiedzialności karnej oraz wydalone ze szkoły (jeszcze 3miesiące nauki- klasa maturalna!). Kierowca dostał zarzut powodowania zagrożenia na drodze oraz wszyscy dostali zarzuty, z których wynika jasno, że chodzi o ośmieszanie osoby papieża. Nie oceniajcie, czy film śmieszny, czy głupi (mnie osobiście nie śmieszy, choć sam pomysł myślę na +), ale czy to nie kolejny absurd z udziałem KK?



biggizon

2011-02-12, 18:53
a teraz suchar do przegryzienia:

-dlaczego w Watykanie nie grają w bilard?
-bo Papa mo bile

shutkovsky

2011-02-12, 19:22
suchar II

- dlaczego Jan Paweł II nie jeździ na nartach?


- bo nie żyje...

kamil66

2011-02-12, 19:35
Dopie**alacie się, ale takie coś najwyraźniej w seminarium nie przeszło i ich wydalono :roll:

Joker166669

2011-02-12, 19:51
Nie rozumiem już tego wszystkiego... Chłopaki mieli fajny pomysł, odwagę żeby go zrealizować... k***a robią coś żeby nie było nudno ! Nie taka jedna p*zda z drugą będą rozpie**alać znaki, lustra drogowe, jeździć na ,,ustawki''... a ze strony kreatywności i pomysłowości nikt nie pomyśli... popie**olony kraj, popie**olona wiara. Idźcie rozpie**olić pieniądze w kościele za waszą wiarę, kościoły większe od osiedli a ludzie niech żyją w biedzie i kochają boga...

fagin

2011-02-12, 20:02
Tak jak ktoś już pisał, Remi Gallard (ch*j mnie obchodzi jak poprawnie pisze się jego nazwisko) zrobił coś podobnego we Francji i nikt nie miał mu tego za złe.

Fajny i śmieszny pomysł, ale jak dla mnie filmik powinien się skończyć na tej jeździe - jakieś tam formułki że nikogo nie chcieli obrazić albo making of nie były potrzebne.

PrezesTegoBurdelu

2011-02-12, 20:19
pomysł zajebisty, wykonanie ch*jowe.

wyj***li ich ze szkoły 3 miesiące przed maturą, kierowca ma zarzut o spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym a ten co przebrał się za papieża ma zarzut "obrazy uczuć religijnych", co za popie**oleni ludzie w tym kraju mieszkają.

Gszysztow

2011-02-12, 20:52
Romperek napisał/a:



A gdzie Ty tam widzisz papieża ? To co jak ja będę jechał kabrioletem w czapce kucharskiej i będę machał ludziom to też mnie zamkniecie za obrazę uczuć religijnych.



Za to nie, ale za brak jakichkolwiek śladów logicznego myślenia i łączenia faktów- tak.

psycho6social

2011-02-12, 21:13
Jaszczymbie !!! te Gorole ;p ale pomysł je na +

Sniffer

2011-02-12, 21:16
Papież to tylko lider organizacji religijnej z wybujałą nadmiernie ambicją bycia nadczłowiekiem. Każdy, kto tego nie rozumie, a jeszcze pociąga do odpowiedzialności karnej, ten jest nietolerancyjna pała i ch*j.

markez2

2011-02-12, 21:20
nie znam osobiscie gosciu , ale z dwoma z nich chodze do sql . Filmik nie robi szalu ale pomysl spoko . W 2 slowach podsumuje " Troszeczke pszesadzili " ; )

ojojoj

2011-02-12, 21:42
i bylo zadzierac z mafią? było?

PinkRose

2011-02-12, 23:56
Jak można kogoś wypie**olić ze świeckiej szkoły, za niby obrazę uczuć religijnych ? No k***a rozumiem katolicką, ale nie świecką. Gdybym mógł to bym zaskarżył tą decyzję do sądu czy tam trybunału konstytucyjnego.

Davidov

2011-02-13, 11:48
Panowie skąd macie informację że ich wyrzucono ze szkoły ? Można jakiś link do strony ? :>

[ Komentarz dodany przez: Cthulhu: 2011-02-13, 13:17 ]
temat wyczyszczony z napinek