18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Student próbował wspierać bezdomnego...

Halman • 2024-01-29, 15:16

ten mu to wybił z głowy... młotkiem...

info

ProVVe

2024-01-29, 18:54
"Przybywając z ćpunami nauczyłem się jednego. Nigdy nie odwracaj się do przycpanej osoby plecami. Szczególnie kiedy wymach*je Ci nożem myśliwskim przed twarza"

Las Vegas parano. - Raoul Duke

Aleo

2024-01-29, 18:56
U tych kozojebców nazwisko się dostaje po matce?

dgfdfg

2024-01-29, 19:35
Doświadczony życiem stary wyga chciał młodziakowi nabić rozumu do głowy.. nie zrobił nic złego

AlbertoNihilo

2024-01-29, 20:32
dgfdfg napisał/a:

Doświadczony życiem stary wyga chciał młodziakowi nabić rozumu do głowy.. nie zrobił nic złego



Jakbyś przeczytał opis ze żródła, to byś wiedział, że to naćpany narkoman zatłukł studenta.

dOpieca

2024-01-29, 21:50
,,uderzył go ponad 50 razy młotkiem,, rzetelne wiadomości , ja naliczyłem 25. Jakby go dalej bił to raczej video nie było by ucięte.

mazga50

2024-01-29, 22:02
Roger Waters napisał/a:

mimi2121 napisał/a:

Wiadomo coś więcej o zajściu bo typ ładnie tam młotkiem operuje.


Po co nas informujesz, że wiadomo coś więcej i jednocześnie nie piszesz nic więcej?
Dobrze się czujesz?



Brak znaku zapytania, a ty taki niedomyślny.

misiekdiablo1

2024-01-29, 22:34
0;18 ktoś w tego żula rzucił nożem ? albo mu go podrzucił ?

DarroDar

2024-01-29, 23:18
A lewactwo od Żukowskiej, Hołowni, Tuska, powie, że nikt nie zasługuje na karę śmierci i nie wolno wykonywać KS, bo taka kara jest ... niehu,manitarna. A są śmieci moralne, które nie zasługują na nic innego niż na stryczek dla zakończenia żywota zbrodniarza.

majeńka

2024-01-29, 23:45
DarroDar napisał/a:

A lewactwo od Żukowskiej, Hołowni, Tuska, powie, że nikt nie zasługuje na karę śmierci i nie wolno wykonywać KS, bo taka kara jest ... niehu,manitarna. A są śmieci moralne, które nie zasługują na nic innego niż na stryczek dla zakończenia żywota zbrodniarza.

Problem nie w tym że taki śmieć zasługuje na to by żyć, bo sama bym głosowała za fizyczną eliminacją takich osobników. Tyle że taki Ziobro czy inny sk***iel ogłosi ci że np. uratowanie kobiety z ciążą pozamaciczną to "morderstwo" i zastosuje KS wobec uczciwych bohaterskich lekarzy (już patrzcie co zrobił kardiologom). Czy też "zdrada ojczyzny" czyli niechęć do Polskiego Związku Pachołków Rosji.

Z jednej więc strony lewacy przesadzili z eliminacją kary śmierci, z drugiej — w większości krajów gdzie kara śmierci obowiązuje masz i tak tylko kilka czy kilkanaście wyroków rocznie, podczas gdy eliminacja odpadów wymagałaby odstrzeliwania gdzieś z setki tysięcy (tych co to w Kalifornii srają na ulicy czy w Paryżu skaczą po samochodach), tak więc zysk zbyt mały aby było to warte awantur. A rozszerzenie definicji odpadu podpada pod ryzyko Błędów i Wypaczeń, patrz kolega Adolf.

Tak więc, jakkolwiek człowiek cierpi na myśl że protagonista filmu powyżej nie dostanie zastrzyku, wychodzi że jednak bez kary śmierci lepiej.

Machol

2024-01-29, 23:52
Jedna. k***a. Zasada. Nie masz pancernych rąk. Zasłanianie się nimi nic nie daje. Zauważcie, ten ćpuński śmieć nawet nie zdążył walnąć ofiary gdy ta stała tyłem. Zdążył się obróćić, żeby zasłonić się przed narzędziem, które nawet nie musiało być tępe. Nie masz pancernych rąk i ch*j. Chwytasz za nadgarstkiem, przed łokciem, walczysz. To nie był j***ny nóż, wystarczyło nie dopuścić do impetu.
Gościu wolał pokornie przyjąć niczym nie skrępowane jebnięcia młotkiem.

Bul_od_bytu

2024-01-30, 02:52
Każdy dobry uczynek zostanie ukarany

Kurt1522

2024-01-30, 10:23
Dlatego jest bezdomny. Jest ludzkim śmieciem. Jest tam gdzie powinien dokładnie być w swoim życiu.

JackCola

2024-01-30, 10:37
Każdy dobry uczynek będzie ukarany XD

siebie1mi1daj

2024-01-30, 13:19
DmNQ napisał/a:

pie**olony ściep. Takie odpady tam na ulicach w tysiącach. By się za to dziadostwo wzięli i przeznaczyli miliardy zamiast k***a ingerować w konflikty po całym świecie.



ale tak szczerze co zmienią miliardy w zyciu tych ludzi poza tym ze bedą mieli kase na zaćpanie i zapicie sie na smierc?

eirelim

2024-01-31, 21:03
taka k***a powinna odrazu dostac krzesło