18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Studencki automat do kawy

Gabriel172 • 2013-04-25, 21:07


darmozjady szaleją za 5 groszy :amused:

benek7

2013-04-25, 23:27
0:54 "late mojito" no k***a DOWN !!!

pkh

2013-04-25, 23:27
boogeyman napisał/a:

Łatwo się dostać na SIMR. Wielki szacunek miałbym do niego jakby był na wydziale automatyki i robotyki. A tak to tylko zwykły przeciętniak :)



łatwo się dostać, trudniej skończyć :D

Krysss

2013-04-25, 23:32
remi1982 napisał/a:

Studenci k***a z bożej łaski. "kameruje" no kwiat k***a narodu polskiego. Jak patrzę na tego pedałka któremu starzy płacą za studia, żeby mógł w towarzystwie powiedzieć, że "studiuje" to aż mi się k***a broń z kabury sama wyskakuje, żeby darmozjada odj***ć.



Jakbyś się uczył to byś nie był policjantem.

Krzysiake

2013-04-25, 23:34
remi1982 napisał/a:

Studenci k***a z bożej łaski. "kameruje" no kwiat k***a narodu polskiego. Jak patrzę na tego pedałka któremu starzy płacą za studia, żeby mógł w towarzystwie powiedzieć, że "studiuje" to aż mi się k***a broń z kabury sama wyskakuje, żeby darmozjada odj***ć.


Zapraszam do nas na SiMR, a zapewniam Cię że zmienisz zdanie. PW to nie jest UW, albo SGGW.

pkh, Jesteś z SiMR-u?

bialysrem

2013-04-25, 23:37
remi1982 napisał/a:

Studenci k***a z bożej łaski. "kameruje" no kwiat k***a narodu polskiego. Jak patrzę na tego pedałka któremu starzy płacą za studia, żeby mógł w towarzystwie powiedzieć, że "studiuje" to aż mi się k***a broń z kabury sama wyskakuje, żeby darmozjada odj***ć.



Strzelam:
-Nie podchodziłeś nawet do matury, a teraz dupa boli że wykształcenia nie masz.
-Twój ojciec żyje z zasiłku, a ty zapie**alasz za 1200 składając meble i stąd zazdrość że kogoś stać.
-Matka dostaje w pysk 3 razy dziennie.

lub:
-sam skończyłeś studia za kasę rodziców i teraz masz w miarę dobrze płatną robotę, "ale jak Ty studiowałeś to były inne czasy".

Łaskawie odpisz mi jak bardzo się pomyliłem


albo po prostu jak zobaczyłeś że automat za darmo wypluł 7 zł to się obesrałeś że to nie Ty tam właśnie stoisz ;] zgaduję że z nikim byś się niczym nie podzielił ;d

woki

2013-04-25, 23:43
A najgorsze, że chodziłem z nim do liceum. Zastanawiam się tylko skąd ten filmik zyskał taką popularność że tu się pojawił

tomeks1910

2013-04-25, 23:44
remi1982 napisał/a:

Studenci k***a z bożej łaski. "kameruje" no kwiat k***a narodu polskiego. Jak patrzę na tego pedałka któremu starzy płacą za studia, żeby mógł w towarzystwie powiedzieć, że "studiuje" to aż mi się k***a broń z kabury sama wyskakuje, żeby darmozjada odj***ć.



Ło paczta, odezwał sie wróżbita maciej, widzi gościa pierwszy raz i rozpracowany życiorys, preferencje seksualne, stan majątkowy i pewnie może mu przyszłość na 20 lat przewidzieć.
Ja moge wywróżyć, że remi skończyłes turystyke i rekreacje albo politologie ?

korinogaro

2013-04-25, 23:47
Ja bym powiedział, że to nie jest błąd przy programowaniu wrzutnika (tak jak ktoś wcześniej sugerował) tylko serwisant specjalnie tak go zaprogramował żeby sobie za darmo kawę pobierać z automatów które obsługuje. Ten automat pewnie nie ma w wymienionych bilonach 5gr więc gość uznał, że to bezpieczny nominał na taki myk, a ktoś go przypadkiem odkrył.

butcher1993

2013-04-25, 23:59
A w komentarzach żałosne polaczki cebulaczki z bólem dupy...

remi1982

2013-04-26, 00:05
bialysrem napisał/a:



Strzelam:
-Nie podchodziłeś nawet do matury, a teraz dupa boli że wykształcenia nie masz.
-Twój ojciec żyje z zasiłku, a ty zapie**alasz za 1200 składając meble i stąd zazdrość że kogoś stać.
-Matka dostaje w pysk 3 razy dziennie.

lub:
-sam skończyłeś studia za kasę rodziców i teraz masz w miarę dobrze płatną robotę, "ale jak Ty studiowałeś to były inne czasy".

Łaskawie odpisz mi jak bardzo się pomyliłem


albo po prostu jak zobaczyłeś że automat za darmo wypluł 7 zł to się obesrałeś że to nie Ty tam właśnie stoisz ;] zgaduję że z nikim byś się niczym nie podzielił ;d



Żal mi Twojej mamy, że wypluła coś takiego jak ty. Zapewne gdyby na tej imprezie na której się puściła był pies, to dzisiaj byś szczekał.
A do Twojej wiadomości, niedouczony buraku bez matury. Może nie kończyłem nadzwyczajnej uczelni, bo zaledwie UŚ kierunek politologia. Więc mam prawo wypowiadać się krytycznie kiedy widzę wsiowe bydło określające się mianem studentów.A tak na marginesie, współczuje Twojemu ojcu :homer:

Eliot Imperio

2013-04-26, 00:09
Ej, serio to jest student? Czyli, ze on ma więcej niż 19 lat tak? Że to jest dojrzały mężczyzna, który po skończeniu studiów podejmie jakąś poważną prace? Gad dem. Przynajmniej sami sobie produkujemy tanią siłe roboczą, bo później studenciaki same się będą prosic o byle jaką prace.

abecaduo1337

2013-04-26, 00:11
Już to widzę, jak wy wszyscy, z bożej łaski hejterzy (unikam tego słowa, ale tutaj to naprawdę pod każdym tematem masa tego gówna), po zauważeniu takiego błędu w automacie z kawą, zamiast kupić sobie coś za 5 groszy dzwonicie na infolinię z informacją, że automat ma usterkę.

Polska.

Imper3838

2013-04-26, 00:16
Podniecają się jak złomiarze którzy ukradli 1 kg miedzi z pociągu. Zwyczajna kradzież. Coś w stylu "mogę to wziąć ze sklepu bo pani sprzedawczyni nie patrzy."

lobo206

2013-04-26, 02:03
ch*j w to ze automat padl na pare zlotych , koles sie podniecil i sprzedal numer na ktorym mogl wyciagac monete ... a to jest troche debilne :D no na zdrowy rozum .. cos mi wydaje sto razy wiecej niz wlozylem . napie**alam do czysta a nie wolam jakis frajerow zeby mnie nagrali i pokazali w necie bez mojej wiedzy prawdopodobnie :D pozdrawiam

andrewerty

2013-04-26, 02:18
sniper1213 napisał/a:

Ja jebie, patrząc na te wasze komentarze to mam wrażenie, że sami jakieś gówno studiujecie albo po prostu im zazdrościcie studiów. To są studenci polibudy, jeszcze gościu mówi nazwę wydziału: SiMR (samochodów i maszyn roboczych) więc sorry chłopaki ale niestety was rozczaruje: jak skończą cokolwiek tam studiują to nie wylądują "w Mac`u lub innym miejscu pracy dla studentów ". Poza tym, "darmozjad" k***a pokaż mi kogoś kto sam jest w stanie zaraz po szkole średniej opłacić sobie studia cfffaniaku i jak już wcześniej wspomniałem koleś nie studiuje jakiejś j***nej socjologi w Wyp*zdowie Górnym, więc nie robi tego, aby "mógł w towarzystwie powiedzieć, że studiuje", sorry bro, nieudany hejt. Ogarnijcie się....


ja po szkole sredniej pracuje i sam oplacam sobie studia na polibudzie
wk***iaja mnie takie spedalone darmozjady co ciagna kase od starych ktorzy odmawiaja sobie wielu rzeczy zeby ich dziecko mialo na studia a synek czy corka ma na to wyj***ne i woli doic starych niz wziac sie do roboty
@sniper1213 jak myslisz ze po szkole sredniej nie da sie oplacic studiow to wypie**alaj do starych po pieniazki i japa leszczu