18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strzelanina w Teksasie z początku maja

Vinyl • 2023-07-01, 18:00
Poniżej unikatowy materiał policji jako uzupełnienie pierwotnego wątku na sadolu
Źródło: https://www.sadistic.pl/strzelanina-w-teksasie-9-zabitych-vt574169.htm?highlight=allen

Praca amerykańskiego policjanta - czyli w pięć minut OD pouczania dzieci o zapinaniu pasów bezpieczeństwa w samochodzie DO egzekucji mass shootera 8-)
Aczkolwiek trochę pączków musi codziennie wciągać pulpet bo lekka przebieżka a sapie jak Tusk na dywanie u Merkelowej.
Złota pestka zostaje wypluta koło 3:50, aczkolwiek nie spodziewać się proszę kronikarskiej jakosci obrazu momentu egzekucji z takiej odległości.


tfujdiler

2023-07-01, 21:26
Mam wrażenie, że gdyby pobiegł w przeciwnym kierunku dopadł by go 2x szybciej. Swoje wysapał ale trzeba przyznać że jak miał typa w zasięgu strzału mimo zadyszki skasował śmiecia dosyć sprawnie .

pocztakd1

2023-07-01, 23:43
h*ja widac tylko saoanie i cempletki

uzytkownik609

2023-07-02, 00:49
Kolejny pisowiec na sadolu?
Jakoś mnie to nie dziwi, tutaj średnie IQ to 50 lub mniej więc i pisowców i konfederatow musi być sporo, przed wyborami tak szczekacie na Tuska bo wiece ze będzie koniec bonanzy po wyborach hahah
Będzie trzeba do roboty iść wy nieroby pisowskie

Angevil

2023-07-02, 00:55
uzytkownik609 napisał/a:

Kolejny pisowiec na sadolu?
Jakoś mnie to nie dziwi, tutaj średnie IQ to 50 lub mniej więc i pisowców i konfederatow musi być sporo, przed wyborami tak szczekacie na Tuska bo wiece ze będzie koniec bonanzy po wyborach hahah
Będzie trzeba do roboty iść wy nieroby pisowskie


Nie mów im bo nie będzie niespodzianki.

madufo

2023-07-02, 00:58
zarzuć ktoś linkiem z perspektywy strzelca, bo ktoś ch*jowo otagował i nię mogę w wyszukiwarce znaleźć.

Zubar

2023-07-02, 04:04
Przestańcie pie**olić o polityce zjeby pie**olone

Pawehan

2023-07-02, 05:42
PiS i tak przesra te wybory

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2023-07-02, 07:22
I pomyśleć żeby policjantem było babsko. W Polsce to by siedziała zamknięta w aucie i czekała na kundli z antyterrorki bo zwykle psy też by nastały w majtki.

Pawehan

2023-07-02, 07:39
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

I pomyśleć żeby policjantem było babsko. W Polsce to by siedziała zamknięta w aucie i czekała na kundli z antyterrorki bo zwykle psy też by nastały w majtki.



Ten też miał nieźle nasrane, ale poszedł tam ,bo trudno to nazwać bieganiem .

Zulu-Gula

2023-07-02, 07:50
Vinyl napisał/a:

Aczkolwiek trochę pączków musi codziennie wciągać pulpet bo lekka przebieżka a sapie jak Tusk na dywanie u Merkelowej


W tej dyscyplinie, królowa jest tylko jedna. ;-)

SantaMaria

2023-07-02, 08:10
mi się wydaje że sapał ze stresu... błagam, co drugi taki kozak tutaj ale jakby miał podejść do osoby która ma broń to jej też by głowa robiła fikołki...

neo001

2023-07-02, 17:38
SantaMaria napisał/a:

mi się wydaje że sapał ze stresu... błagam, co drugi taki kozak tutaj ale jakby miał podejść do osoby która ma broń to jej też by głowa robiła fikołki...



I zapewne z paroma dodatkowymi kilogramami "sprzętu".

Prof._Kot_Budd

2023-07-03, 15:14
uzytkownik609 napisał/a:

Kolejny pisowiec na sadolu?
Jakoś mnie to nie dziwi, tutaj średnie IQ to 50 lub mniej więc i pisowców i konfederatow musi być sporo, przed wyborami tak szczekacie na Tuska bo wiece ze będzie koniec bonanzy po wyborach hahah
Będzie trzeba do roboty iść wy nieroby pisowskie



O wielce k***a oświecony wykształcony z wielkiego ośrodka przemówił, pis to złodziejskie k***y i krętacze, ale przynajmniej jest względny spokój w przeciwieństwie do tego, co działoby się za rządów tych zdradzieckich kurew, które ci stręczy tvn strumieniem bezpośrednim do pustego łba, które to w celu zniszczenia społeczeństwa i kasacji wartości narodowych i tradycyjnych naściągaliby tu dzikusów, co w dłuższej perspektywie przyniosłoby nam sytuację, którą mają we francji. Ale jeśli sam tego nie widzisz, to siła żadnego argumentu do zamkniętego, pustego łba nie trafi.