18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strzelanina w Bridgeport

T3RMINATOR • 2018-03-10, 20:02
Strzelanina miała miejsce w Bridgeport w stanie Connecticut (USA)
gdzie widać dwóch ludzi jeden oddaje strzały z karabinu AR-15 do ludzi znajdujących się w sklepie.
Zastrzelonych zostało 4. :dead:




Cytat:

Police released surveillance of shooting that occurred at a Bridgeport, Connecticut deli on February 27, 2018. In the video, two men are seen getting out of a vehicle and opening fire on several unsuspecting customers gathered inside the store. One of the suspects is seen accidentally shooting his accomplice in the arm with an AR-15 rifle. Police said four people were shot during the incident including, one person in the buttocks, one person in the stomach and another in the hand.



Z takiego karabinu oddano strzały jest to AR-15 kaliber 5,56 mm (pierwowzór do stworzenia M-16)



bowmanek

2018-03-11, 12:54
andyq Ja pie**olę, 2 lata temu byłem na strzelnicy. Za 20 wystrzałów z AK-47 i 20 wystrzałów z pistoletu (to był chyba colt 911) zapłaciłem 130 zł. Na studencką kieszeń to były prawie dwie dniówki. Kocham mój kraj.

Arles.

2018-03-11, 16:12
Wy tu płacz na polske a jeszcze nie widzę żadnego turbo patrioty który się na was pruje, dziwnie trochę

BelzeCruel2100

2018-03-11, 18:07
Nie wiedziałem że polowanie w zoo a zwłaszcza na szympansy i bonobo jest legalne

ellsworth

2018-03-11, 18:55
Tak k***a. 4 osoby "zastrzelone" w tym jedna w dupę, jedna w rękę. Ja pie**olę...

PieronJasnySzlag

2018-03-11, 19:42
Hmmm, cały dzień wczoraj i cały dzień dzisiaj śledziłem tvn i tvn24 i w żadnej stacji nie trąbili że znowu strzelanina, nie było żadnych ekspertów którzy stwierdzają że to broń strzela do ludzi... a czekaj, zaraz, ofiary i sprawcy nie są białymi chrześcijanami i napewno nie mają w domu main kampf. nie było tematu.

Luki20j

2018-03-11, 22:10
Fajnie się z tego strzela....

GwałcicielKuz

2018-03-12, 00:45
polecam do zestawu drum mag duzo wiecej frajdy :) zwlaszcza w polowaniu na dziki ps oczywiscie nie mozna miec wiecej niz 5 kul w mag ja sie poluje ale kto to sprawdza :)

jackalski

2018-03-12, 10:00
Spiderowski napisał/a:

Hmmm, cały dzień wczoraj i cały dzień dzisiaj śledziłem tvn i tvn24 i w żadnej stacji nie trąbili że znowu strzelanina,



Może to Cię zdziwi, ale nie każda strzelanina jest omawiana w mediach, bo jest ich po prostu zbyt wiele. W przeciągu ostatnich 3 dni w USA zastrzelonych zostało 77 osób. Rannych zostało 140.
Od początku roku zginęło 2800 osób, rannych zostało 4700.
Gdyby każda strzelanina była relacjonowana w telewizji, to nic innego by tam nie leciało :)

KorkyTaczer

2018-03-12, 11:49
Drodzy pańswo, oto typowe zjawisko zachodzące podczas walk o terytorium w jednym z gett gdzieś na Planecie małp. Na filmiku najprawdopodobniej widzimy manewr odwetowy za handel papierosami, crackiem, kokainą, marichuaniną bąź wszystkim na raz, na rogu Gównianej i Brudnej, zamiast, przecznicę dalej, na Bawełnianej, choć czasem zaobserwować można krwawsze wypadki, gdzie przyczyną może być niepozorne nadepnięcie na Jordansy przez osobnika noszącego łupy gorszej marki, na jednej z okolicznych „party on da hood”. Działania tego typu zwykle nie mają na celu zabicia, lecz są formą osrzeżenia i informacji dla intruza aby nie wychylał się poza ul. Bawełnianą. Jest to konieczne by samiec Murzyna nigeryjskiego(simiae nigreos Nigeria)mógł zachować swą pozycję w stadzie.

Czytała Krystyna Czubówna

andyq

2018-03-25, 00:14
bowmanek napisał/a:

andyq Ja pie**olę, 2 lata temu byłem na strzelnicy. Za 20 wystrzałów z AK-47 i 20 wystrzałów z pistoletu (to był chyba colt 911) zapłaciłem 130 zł. Na studencką kieszeń to były prawie dwie dniówki. Kocham mój kraj.


Jak 911 to raczej Włoski Kimar czyli tania podróbka Colta 1911. Wyglądają prawie identycznie ale Kimar jest pistoletem gazowym i nie ma potrójnego systemu bezpieczeństwa przed przypadkowym wystrzałem jak oryginalny 1911. Żeby postrzelić się z Colta 1911 przy np wyciąganiu z kabury to trzeba być naprawdę zajebistym. Trzecie zabezpieczenie umożliwia oddanie strzału tylko wtedy gdy zaciśniemy dłoń na rękojeści bo znajduje się na tylnej części uchwytu.
Tak w temacie Włoskich replik to trzeba dodać że wybór jest wielki nawet AR15 ale ja trzymałbym się z daleka od tych śmieci.

bloodwar

2018-03-25, 08:23
Włoskie bronie jadą chyba na garbie wyrobionej marki Benelli (w każdej niemal grze jest "Benelli Shotgun" bo każdy tępy Amerykanin myśli, że to nazwa właśna całego gatunku broni a nie konkretnej firmy) i kilkusetletniej tradycji włoskiego rusznikarstwa myśliwskiego, sportowego i bojowego, jak widąc nawet taki spadek można sp***olić w kilka lat

andyq

2018-03-25, 13:33
@up
Powiedziałbym raczej że wszystkie Włoskie bronie jadą na renomie Beretta. Co do Benelli to Amerykanów nie ma co winić bo Jest Benelli Włoska i jej odłam Benelli USA i oni głównie shotguny robią. Należy również dodać że Benelli oraz Benelli USA są własnością Beretta od 2000 roku i od tego roku Benelli USA produkuje najpopularniejszą pompkę na świecie więc dla Hamburgerów BENELLI = Shotgun. Pewnie nawet nie wiedzą że to Włoskie LOL.

Niemcy nie są lepsi. 2 dni temu na strzelnicę przyszedł jakiś niemiec. Strzelał z klubowego AR15 z celownikiem optycznym. Zapytał czy może oddać kilka strzałów z mojego MP5 bo nigdy nie strzelał z broni bez lunety czy kolimatora. Oddał 10 strzałów po czym stwierdził: "Muszę przyznać że to naprawdę porządna Amerykańska broń".

No k***a po prostu mnie rozj***ł. Ja rozumiem gdyby to był model tactical z jakimiś akcesoriami to ok trochę wygląda jak mini M4. Ale mój to zwykły MP5 Classic.

bloodwar

2018-03-25, 19:41
Heckler & Koch formalnie chyba większość produkcji ma w USA i innych krajach, w Niemczech mają chyba tylko laboratorium badawczo-rozwojowe i model G36 dla wojska tam robią, Beretta największy rozwój miała dzieki modelowi 92F który był produkowany dla armi i policji USA ale warunkiem przyjęcia kontraktu była produkcja Made in Hamburgerolandia i robił to oddział Beretta USA. W dzisiejszych czasach zresztą marka i narodowość są mocno rozmyte, mało kto kojarzy że np. zarówno Puma jak i Adidas to niemiecka marka (założyli je konkurujący bracia), każdy myśli że amerykańska, większość znanych "narodowych" marek produkuje swoje sztandarowe wyroby w Chinach więc są de facto w 90% chińskimi a nie narodowymi markami.

andyq

2018-03-26, 14:17
Masz racje w sumie to Beretta jest tak znana tylko i wyłącznie dzięki 92SB-F w USA znany jako M9. Do 1979 Beraetta była popularna we Włoszech, Egipcie i u Żydów. Ale wszystkie najlepsze modele Beretta pochodzą z USA. Przeciętny Amerykanin powie Ci że Beretta to produkt USA.