18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strzał z odbytu

CrazyEdek • 2023-12-10, 19:50
Bez przypału.


Ramiell

2023-12-11, 01:57
To świnia zaj***na.

bania88

2023-12-11, 07:36
modified1 napisał/a:

Miałem kilka momentów na mieście że srać się chciało, i nigdy bym nie odj***ł takiej wsi, zawsze idzie ogarnąć kibel publiczny, kibel w jakiejś uczelni, restauracji za darmo czy za opłatą. A jak już nie ma opcji to rura w jakieś ustronne miejsce gdzie nikogo nie ma a nie ch*j wie w jakiejś bramie koło randomowej osoby walisz sprute jak najgorszy ściek ;d



Życia nie znasz, widać po twoich wypocinach.

SkoPio1

2023-12-11, 09:56
kubol napisał/a:

Musze czesciej wychodzic na miasto



Wygrał Pan talon na balon.
Stolec trzeba wypracować. Tzn. wychodzić, tak z 5-10 km dziennie.
I wtedy w sraczu spędzasz góra minutę, jeśli uprzesz się, by się podcierać, a nie podmyć. :-)

IronBB

2023-12-11, 13:42
Nigdy tego nie skumam - zesrać się i nawet nie podetrzeć - przecież to całe dupsko, gacie, spodnie za chwilę w takim stanie jakby się skartoflić w gacie. Zwierzęta to chociaż sobie dupę wyliżą, a takie zwierzę dalej brudne chodzi po ulicy, a nie chciej żeby do autobusu weszło.

Pokazmito

2023-12-11, 16:39
modified1 napisał/a:

Miałem kilka momentów na mieście że srać się chciało, i nigdy bym nie odj***ł takiej wsi, zawsze idzie ogarnąć kibel publiczny, kibel w jakiejś uczelni, restauracji za darmo czy za opłatą. A jak już nie ma opcji to rura w jakieś ustronne miejsce gdzie nikogo nie ma a nie ch*j wie w jakiejś bramie koło randomowej osoby walisz sprute jak najgorszy ściek ;d



Życia nie znasz, piszę to jako osoba, która zesrała się w nachy w pociągu podmiejskim. Kibla nie było na stacjach, które mijałem (takie zadupie). Kiedy stwierdziłem, że pie**ole wychodzę srać w krzaki, dupa zrobiła mi psikusa.

Od tamtego momentu nie oceniach takich ludzi, a łączę się w bólu i wstydzie

subik

2023-12-11, 16:53
Na ch*j w ogole sie wypowiadacie, dyskutujecie jeden 70latek z drugim moze 14 latkiem bo ch*ja wiecie kto siedzi po drugiej stronie i pie**olicie bez sensu komus marujac czas....

psotna_cipka

2023-12-11, 17:33
Zesrał się jak gołąb. Tylko skrzydeł nie miał.

jajkob

2023-12-11, 20:43
j***ne k***a zwierzęta. Chciałbym żeby pan malarz powrócił i zaczął swoją misję jeszcze raz.