18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Striptiz

^50Cent^ • 2011-12-10, 12:50
Striptiz sexownej panienki w klubie :D



Niestety dźwięk nie jest pierwszej jakości i jak komuś to przeszkadza może wyciszyć. Warto obejrzeć dla samego tańca :-)

b3mol

2011-12-11, 05:41
Byłem tam w lato podczas urlopu w PL...... Wejście jakieś 10-15zł. Drinki w przystępnej cenie i niezłej jakości. Striptiz był... A potem robiło się coraz gorącej. Kolesie z okolicznych wsi na scenie do rosołu. k***iszony się za ku*asy łapały. No cóż.... 50% tłumu to sterydzi, armeńce i ruscy.
Raz w życiu można się przejść :P

piwko6

2011-12-11, 12:23
Lipa, nie mógł bym iść do takiego klubu. Ziomek pooglądał, powąchał c*pke, podotykał a nie mógł jej zrobić ;/ Przykre, co za przyjemność :D mały szaleje a nie można go uwolnić.

aras0992

2011-12-11, 14:49
maruch napisał/a:

Ja jebe, NOWA REPUBLIKA. Najbardziej ch*jowy klub w jakim miałem nieprzyjemność być. Pełen napalonych studentów i panów w białych koszulach, dżinsach i lakierkach. Browar za 3,50 - a raczej browar z wodą w proporcji 50/50. Każdy tylko patrzy jakby tu komuś wj***ć, miejsca nie ma. Z tego co wiem to klub zbankrutował i teraz w jego miejscu jest V Club czy coś takiego. Nie dziwię się, że zbankrutował bo ten "striptiz" był we wtorki za darmo chyba. Joł.



Przykro mi ale muszę cie zmartwić gdzyż takim lokalom zwyczajnie nie opłaca się chrzcić piwa.. aby mozna bylo to robic potrzeba jest specjalna aparatura albo trzeba kega rozwalic gdzie za szkode trzeba słono zapłacić !!! więc to nie sztuka lac piwo z wodą i do tego jeszcze dopłacić.. co do drinków to spoko tu można oszukiwać bo np dajesz duzo lodu malo alko.

Stato

2011-12-11, 16:47
konstantynopolitanczyk napisał/a:

cycków- brak,
pipki- brak,
a za morde piwa nie dostanie.


Nie pie**ol... I tak pewnie zwaliłeś :wali:

Ec...........on

2011-12-11, 19:27
A ja powiem tyle - dz**ka! :lol:

Krak

2011-12-12, 09:28
czy ty ku...wa wiesz co to jest striptiz???

Mati221

2011-12-13, 16:02
Zajebisty raper na 3:50 :)