18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Strefa 51

Sanbi • 2012-07-28, 04:44
Dawno Nie Widziałem Posta O Tematyce Istot Pozaziemskich,Więc Pozwoliłem Sobie na takie cuś. :-D

Strefa 51 (Area 51) - tajna baza w stanie Nevada (USA), której nie ma na żadnej oficjalnej mapie. Położona ok. 150 km na północ od Las Vegas. W jej skład wchodzą liczne budynki, bunkry, sieć dróg jak i prawie 10 km pas startowy. Strefa 51 ma kształt prostokąta o wymiarach 10 na 16 km . Wokół całej bazy rozstawione są liczne znaki ostrzegające, że wstęp na jej teren jest wzbroniony a wejście grozi śmiercią. Baza ta jest najbardziej strzeżonym miejscem w Stanach Zjednoczonych, tak i na lądzie jak i w przestrzeni powietrznej nad bazą. W samym środku kompleksu znajduje się jezioro Groom Lake o powierzchni ok. 10000 km2. Do jeziora prowadzi autostrada 375, która została mianowana "Autostradą Pozaziemską"Według oficjalnych informacji ujawnionych przez rząd USA baza istnieje od 1957 i funkcjonowała jako poligon doświadczalny dla Central Intelligence Agency (CIA). Właśnie tutaj rząd jak i CIA testowały szpiegowskie samoloty typu U2 a także F117A Stealth. Czy to cała prawda ? Do dzisiaj pojawiają się różne pogłoski o obserwowanych nad bazą, zwykle nocą dziwnych światłach, czarnych trójkątach przemierzających niebo z ogromną szybkością którym towarzyszy ogromny huk a także wiadomo już o próbach rzekomo nie istniejącego samolotu Aurora. Jednak co to wszystko ma wspólnego z UFO?

Tak własnie wygląda Strefa:


Całej sprawie Strefy 51 smaczku dodała historia Boba Lazara. Ujawnił on w listopadzie 1989 roku, że pracował w Strefie 51. Pracował nad napędem latających dysków w najbardziej tajnej części bazy - S4. Twierdzi, że widział 9 latających spodków w hangarach bazy a do jednego z nich miał bezpośredni dostęp. Lazar potrafi dokładnie opisać ich wygląd urządzenia sterujące, układ napędowy jak i sposób poruszania się tych pojazdów. Jego słowa potwierdzone zostały dużą ilością dokumentów wykradzionych z bazy. Zawierały zdjęcia, schematy UFO jak i zdjęcia z sekcji zwłok obcych istot. Wersję Lazara potwierdziło liczne grono innych osób powiązanych ze Strefą 51.

Jak wynikało z dokumentów pojazdy opisywane przez Boba Lazara przeznaczone były dla istot dużo mniejszych niż ludzie. Napędzane układem antygrawitacyjnym, którego paliwem jest pierwiastek o liczbie atomowej 115 (do tej pory nie odkryty). Według tych danych obcy pochodzili z gwiazdozbioru Zeta Reticuli.
O to Bob Lazard.
(Według niepotwierdzonych danych właśnie do tej bazy zostały przywiezione szczątki jak i obce istoty z katastrofy w Roswell. Co może wydać się nieprawdopodobne najprawdopodobniej doszło tutaj do zawarcia traktatu USA-OBCY. W mocy którego istoty pozaziemskie w zamian za swą technologię mogą przeprowadzać eksperymenty na ludziach i zwierzętach (okaleczenia bydła, wzięcia ludzi na pokład UFO).

W Strefie 51 realizowane są liczne projekty np. Redlight, ma na celu przechwytywanie i oblatywanie obcych pojazdów. Jest także inny tajny projekt Snowbird -zasłona dla Redlight. W ramach tego projektu został skonstruowany latający dysk. Pojazd zbudowany w oparciu o ziemskie technologie zostało oficjalnie ujawniony a informacje o nim przekazane w ręce "prasy". W ten sposób łatwo tłumaczono pochodzenie dziwnych świateł obserwowanych nad bazą.

S.O.A.D.

2012-07-28, 19:52
taaak... bo o tajnej bazie jest tyle w internecie, można dostać zdjęcia i plany budynków. zajebista przynęta.

strefa 51 nie może być obecnie żadnym obiektem, w którym opracowywane są jakieś zajebiste technologie, czy testy jakiegoś innego zaawansowanego kurestwa, które miałoby być tajne, bo jest cały czas pod obserwacją, bo zrobiła się "zbyt sławna". a ten koleś co niby "ujawnił informacje o kontaktach ufo-ludzie" prędzej by dostał kulkę w łeb niżby mu pozwolono na taki wybryk.

kolejna pożywka dla debili...

Pseudolistonosz

2012-07-28, 20:11
ferroese napisał/a:

"pierwiastek o liczbie atomowej 115 (do tej pory nie odkryty)."

http://en.wikipedia.org/wiki/Ununpentium



Najśmieszniejsze, że pierwiastek ten jest otrzymywany sztucznie (pierwsze doniesienie - 2004 rok) i jest stabilny przez ułamek sekundy. Użycie tego pierwiastka do czegokolwiek to tak, jak próba zrobienia frytek z ziemniaków, które gniją po minucie. Ale przed 2004 nikt nie znał pierwiastka 115 więc "profesjonaliści" mieli swoje 5 minut. Radzę autorowi porządną weryfikację materiału przed wrzuceniem na forum. Tyle zdjęć, tyle tekstu... to trochę tak jakbyś postawił klocka w sypialni myśląc, że to kibel, chwaląc się przy tym publicznie z dobrze wykonanego zadania.

:homer:

AH1N1ns

2012-07-28, 20:16
Cytat:

Strefa 51 ma kształt prostokąta o wymiarach 10 na 16 km .


Cytat:

W samym środku kompleksu znajduje się jezioro Groom Lake o powierzchni ok. 10000 km2.


Jakim cudem udało im się wpierniczyć do środka prostokąta o wymiarach 10x16 jezioro o wymiarach 100x100?
Już na samym początku to się kupy nie trzyma. :roll:

Pseudolistonosz

2012-07-28, 20:16
gaijin napisał/a:

Mocno się kiedyś tymi rzeczami interesowałem i mogę powiedzieć, że niestety jest to pic dla naiwnych. Ludzie piszą o tym książki, udzielają wywiadów i z tego żyją. Gdyby FBI chciało coś ukryć nie ujawniłoby dokumentu, w którym agent relacjonuje, że faktycznie UFO się rozbiło. Ale to tylko jedna notatka, relacja jakiegoś świadka czy śledczego. Warto też poczytać o Sygnale WOW z programu SETI. Niestety jakiekolwiek sensowne i warte uwagi informacje toną w zalewie oszołomskich relacji, przez co inteligentne życie poza ziemią z tematu naukowego stało się szopką dla naiwnych i spragnionych rozgłosu/sensacji.



Powiem więcej, to są zwykle tematy zastępcze dla rządu, gdy chcą przeforsować jakąś bardzo kontrowersyjną ustawę, aby po prostu skupić uwagę opinii publicznej na pierdołach. A potem oczywiście inni zaczynają robić biznes na frajerach (książki, filmy). W Polsce dzieją się rzeczy podobne.

pATRYKOify

2012-07-28, 20:33
Długo wymyślałeś tę swoją bajeczkę? ufo, traktat USA-obcy? k***a padam :D

Tomikchomik1

2012-07-28, 20:53
No rzeczywiście tajna jak ch*j...

Kiciok

2012-07-28, 21:07
Najlepsze jest to, że według niektórych osób, rząd USA jest skłonny zabijać każdego, kto jest niewygodny, jest skłonny zabić tylu ludzi pozorując atak terrorystyczny, a Ci sami idioci wierzą w to, że nie zabili gościa, który wyjawia tyle tajnych informacji. Debilizm :facepalm:

bosmanZGR

2012-07-28, 21:18
k***a! co wy tam wiecie! oni napewno zlapali Megatrona i go tam przetrzymuja! ! ! xD

Attero132

2012-07-28, 21:34
Jak by tam było ufo to koleś raczej żywy by na emeryturke nie poszedl

SukMikeHok

2012-07-28, 21:56
hehe

hej. ja tyez sie kiedys tymi sprawami interesoowalem . podam wam link do ciekawego dokumentu gdzie wypowiada sie czlowiek ktory niby tam pracowal. 8 czesci tego dokumentu o niesamowitych rzeczach jakie sie tam dzieja. albo chlop ma chorobe psychioczna i taka wyobraznie albo to sie dzieje naprawde. Czekam na wasze Opinie i pozdrawiam

http://www.youtube.com/watch?v=SLgjp6o5p20

thompson1928

2012-07-29, 00:05
Ja też mam tajną bazę obcych w garażu... o k***a wygadałem.
Skoro już wiadomo to sprzedam pojazd ufoków... Przebieg 3 miliony lat świetlnych, silnik igła, nie bity, nie palone w środku, do poprawek lakierniczych. Cena: 3 miliony rupii indyjskich. Możliwość negocjacji.

Horned

2012-07-29, 00:27
Jak dla mnie ta cała "Area 51" to przykrywka dla czegoś większego, może jakiejś podziemnej bazy, kto to wie.

manieeek

2012-07-29, 09:54
Esbeek napisał/a:

Dawno Nie Widziałem Posta O Tematyce Istot Pozaziemskich,Więc Pozwoliłem Sobie na takie cuś. :-D

Strefa 51 (Area 51) - tajna baza w stanie Nevada (USA), której nie ma na żadnej oficjalnej mapie. Położona ok. 150 km na północ od Las Vegas...


:homer:

xsw2

2012-07-29, 12:00
AH1N1ns napisał/a:



Jakim cudem udało im się wpierniczyć do środka prostokąta o wymiarach 10x16 jezioro o wymiarach 100x100?
Już na samym początku to się kupy nie trzyma. :roll:



I wlasnie tu jest pies pogrzebany. To najlepiej swiadczy, ze obcy mieli z tym zwiazek. Pewnie skompresowali to jezioro :-D

Dla niedowiarkow, tu jest film z wejscia do srodka tej tajnej strefy:

Voltron

2012-07-29, 16:05
najlepsze jest to ze jezioro o powierzchni 10000km^2 znajduje sie w srodku tej strefy o powierzchni 160km^2 (prostokat 10 na 16 km) xDD
rzeczywiscie jakies czary musza tam byc