18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Street workout championship 2014

Lam3rZ • 2014-12-08, 22:30
gdyby mi sie chcialo ruszyc z przed kompa to moze i bym i tak wymiatal... tymczasem :kawa:

Luqas95

2014-12-08, 22:32
nima dup aż tyle nie warto patrzeć nie jarają mnie spoceni męzczyzni=

Ęriko De Skuczas Palabras

2014-12-09, 00:39
Oczywiście... Wszystko, co zdobywa jakąś popularność, kiedyś się skomercjalizuje...
Spoko, że goście trenujący takie wygibasy mogą porywalizować i wygrać pewnie trochę grosza. Skoda tylko, że najwięcej zarabiają na tym ci, którym chajsu nie brakuje...

qxy1255

2014-12-09, 02:40
Tak trochę obok tematu - zwróćcie uwagę, że żaden z nich nie ma dużych mięśni na koksie. ;) Ten film może być podpowiedzią dla wiejskich "pakerów" co to się koksują, a łyżki z zupą do mordy unieść dalej nie mogą. ;)

rozkurw

2014-12-09, 08:04
kolesie sobie ćwiczą i jest zajebiscie,pozazdrościc sprawności fiycznej i sily przedewszystkim,ale k***a!jak słysze te sp***olone brzdąkanie z 5 jakis obsk***iałych dźwieków z rozbudowanego kalkulatora to mnie ch*j strzela.jak to coś co niektórzy nazywaja muzyka psuje klimat.sorry wk***iłem się.

ZmianaNicka

2014-12-09, 08:48
też tak umiem ale się nie chwalę

KrisCFC

2014-12-09, 15:35
Że co k***a? Serio? Mistrzostwa ? Świat och*jał? :amused:

A za niedługo mistrzostwa w sraniu dupą do góry... ja pie**ole...

RakMozgu

2014-12-10, 11:14
Też tak potrafię ale nie jestem małpą żeby pajacować jak w cyrku. Wolę sobie siedzieć na sadolu i walić konia.

ayawaya

2014-12-10, 16:01
No nieźle napie**alają chlopaki :D tez od ponad roku cwicze Street Workout i jestem zadowolony z efektów, sylwetka sie wyrabia, sily w ch*j wiecej, no i poswirowac mozna, ale to jeszcze nie ten poziom :D Ogólnie uważam, że trening z masą wlasnego ciała jest wg mnie najlepszy (nie neguję silki bo kazdy lubi co innego) ale wolę SW rozwijasz swoje cialo, przybywa Ci sily, opanowujesz figury i jesteś fit a nie kark 2x2 no ale kto co lubi :P

1suko9

2014-12-10, 16:22
Up. Możesz napisać co robisz i jak trenujesz? :D I co ile? Dzięki :D

nanab

2014-12-10, 16:49
Tez mi cos na ich miejscu tez bym tak potrafil

SzczelamGuwnem

2014-12-10, 16:54
ayawaya napisał/a:

(nie neguję silki bo kazdy lubi co innego) ale wolę SW rozwijasz swoje cialo, przybywa Ci sily, opanowujesz figury i jesteś fit a nie kark 2x2 no ale kto co lubi :P

A co, trening siłowy nie rozwija ciała? Jeżeli uważasz, że na siłownię chodzą same karki, to masz dziwne podejście. Sam miałem zajawkę na SW, ale wcale nie uważam, że ta opcja treningów jest najlepsza by rozwijać swoje ciało. Treningi siłowe jak i SW są na równi jeśli chodzi o rozwój naszego ciała. Wszystko zależy od tego jak ktoś się za to weźmie. Jeden pójdzie grubo w kulturystykę by potem odj***ć cykl sterydowy i wyglądać jak szafa a następny zaś (jak ja) będzie trenować dla siebie by rozwijać swoje ciało, czuć się dobrze, być zdrowym i zajebiście wyglądać. Sam trenuję, ale podrzucanie żelastwa i sztuki walki. SW mi się szybko znudziło, ale do dziś potrafię wykonać human flag i kilka innych figur. Pamiętajmy jednak, że każda tego typu zajawka, to zajebista zajawka. ;-)

Pozdro!

nanab

2014-12-10, 16:58
4:14 na koszulce "I <3 w c*pke"?