18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

street view australia, gang złodziei sam nie wiem czego

LiquidKaczor • 2013-09-03, 21:56
w nawiązaniu do tematu http://www.sadistic.pl/zgadnij-gdzie-jestes-vt227196.htm,

przy którymś kolejnym podejściu na pierwszy ogień zostałem wrzucony w miejscówkę która mocno mnie zdziwiła, jak się później okazało był to Gregory National Park w Australii, a dokładniej most na rzece która się w tym parku znajduje, więc zacząłem z tej pozycji:

po obrocie o 90 stopni mym oczom ukazał się piękny (w miarę) widok na rzeczke:


i po kolejnym obrocie o 90 stopni:


na ostatnim zdjęciu widać, że liderowi w białej koszulce udało się dopaść to co wszyscy gonili :shock:


szukałem, nie było, materiał niby własny, ale zaj***ny z googlestreet view, 8-)
chciałem wrzucić link, ale nie pykło

Da...........us

2013-09-03, 23:06
Według mnie przybiegli pomóc, tj. popchnąć samochód, jeśli ten miałby trudności z przebrnięciem przez zalany most. To nie Afryka.

ch...........at

2013-09-04, 02:13
k***a, podchodzi tuż,tuż pod kamerę, że nie da się bliżej już być samochodu, a Ty nie wiesz co 'chcieli dopaść'?

Enzo_Gorlomi

2013-09-04, 08:06
na kojenym ujęciu pewnie widać jak murzyn biegnie w drugą stronę z laptopem pod pachą

k***a mać, wszędzie czarni, nawet k***a w północnej Australii
biegają jak dzieciaki po osiedlu za karetką
ja pierk***adole

LiquidKaczor

2013-09-04, 13:34
chickeneatingcat, kamera/aparat na autach google jest umieszczona wysoko na tyczce więc ciężko ją zwinąć w biegu

Halman

2013-09-04, 16:19
LiquidKaczor napisał/a:

chickeneatingcat, kamera/aparat na autach google jest umieszczona wysoko na tyczce więc ciężko ją zwinąć w biegu



Dlatego kilku murzynów bierze w tym udział.

Arciasty

2013-09-04, 16:21
Zapie***ał zawinąć tablice rejestracyjną co by kangura na stacji do pełna tankować i uciec nie płacąc

yogi

2013-09-04, 16:32
TUTAJ LINK
Działa?

A tak w ogóle to przecież Majkel Jordan :amused:
Czarny, nr 23, na emeryturze w Australii

Kowal

2013-09-04, 17:32
Strasznie to k***a smutne i przygnębiające, że spełniasz wieczory w taki a nie inny sposób...

J4skier

2013-09-04, 18:09
Jak pojechać do przodu to widać ciekawą scenę. Ten po lewej ma chyba jakiegoś gnata. Może myto pobierają ;)

Kaskader_Mike

2013-09-05, 12:18
Ledwo się pojawił googlowóz i już murzyny chcą go okraść. Jak tu być tolerancyjnym? :D