18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Street Fighter x Tekken" i przekręty CAPCOMU

Pa...........an • 2012-08-20, 19:57
O tym jak nas dymają twórcy gier.





Gość z filmiku znany jest jako Angry Joe i robi videorecenzje gier. Jest przy tym trochę wk***iający, bo wygląda jak naćpany, pedziowaty meksykaniec z ADHD i wali sucharami co kilka minut, ale ogólnie ma racje. Chęć zarobku jest dla gigantów takich jak Capcom silniejsza, niż szacunek dla klientów... :roll:

Lumpy1

2012-08-21, 09:27
i tak lepszy jest tekken :D

Silk777

2012-08-21, 14:47
odbij od angry joe chamie jeden

Pa...........an

2012-08-21, 15:13
Silk777 napisał/a:

odbij od angry joe chamie jeden



Czasem irytuje mnie jego błazenada, ale recenzentem jest dobrym. Widziałem większość jego filmików i najczęściej dawałem mu łapkę w górę. :-)
Rozbawiła mnie pamiętam jego recka Wiedźmina 2 (chłop był na tyle dobrze poinformowany, że nawet nawiązał do kiepsko animowanego smoka z naszego kinowego Wieśka).

SzybkiSasza

2012-08-21, 18:38
Hamerykanie go pewnie ubóstwiają... Drze ryja, czego to on nie dostał i co jest złe na tym świecie - oni to lubią...

A tak nawiasem, jako zatwardziały gracz muszę powiedzieć - niech sobie drze ryja, ale chociaż jak ma razję - tak się składa, że system tagów na PS3 i X360 istotnie się różni - i pomimo lepszej jakości gry online na X-ie (w końcu za coś się płaci :P ), to właśnie na PS3 są większe możliwości kombinacji - przykład Dark Souls, w którym to na X360 musiały zostać ograniczone możliwości on-line, bo Xbox Live nie pozwalało na niektóre zabiegi - przykładowo swobodne przemieszczanie się postaci w świecie kogoś innego w postaci "duchów" i wchodzenie w światy innych - kto grał, ten wie :)

Krzysztof_Jarzyna

2012-08-22, 10:56
pkh napisał/a:


@Up:
To ty? Krzysztof Jarzyna ze Szczecina?!


Tak, ale Pan.