18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Street Fighter II

~Griszon • 2013-07-23, 11:05
Church Edition :-D

POW667

2013-07-23, 15:24
dnr napisał/a:

Śmiejecie się z tego, ale wasze katolskie zabobony wcale się wiele nie różnią formą i wyzyskiem wiernych, tylko jak ktoś po tym pojedzie, to będzie ból dupy połowy portalu i dyskusje jak to KK nie zbawia świata i czy ktoś woli ciapaków :)
Jesteście tacy sami jak ludzie płacący za Hadouken na ryja, tylko wy płacicie za jedzenie magicznych krakersów i kropienie magiczną wodą.
Pozdrawiam i z góry polecam maść na ból dupy.



Tylko wychodzi na to, że w całym temacie tylko tobie by ta maść się przydała ;]

ScrappyCoco

2013-07-23, 15:48
ten gość nie ma nic wspólnego z Kościołem, jako wspólnotą. To zwykły szarlatan.

majfon

2013-07-23, 17:03
Akuserareshon napisał/a:

Co to są za cyrki...? :idzwch*j:


To się synu nazywa religia. To gówno jest wszędzie. :)

Polnischefuhrer

2013-07-23, 17:29
gdyby to był polak na pewno by ich okradł

sinjids

2013-07-23, 19:19
Ja tutaj widzę białasa, który sprawia, że murzyni przed nim padają na ziemię. Co w tym katolickiego? :-?

RHminus

2013-07-24, 19:10
Cytat:

Śmiejecie się z tego, ale wasze katolskie zabobony wcale się wiele nie różnią formą i wyzyskiem wiernych, tylko jak ktoś po tym pojedzie, to będzie ból dupy połowy portalu i dyskusje jak to KK nie zbawia świata i czy ktoś woli ciapaków :)
Jesteście tacy sami jak ludzie płacący za Hadouken na ryja, tylko wy płacicie za jedzenie magicznych krakersów i kropienie magiczną wodą.
Pozdrawiam i z góry polecam maść na ból dupy.



Wow, ale c**a rage.... chłopie, weź się supokój, niech sobie każdy wierzy w co chce... nie moja sprawa nie mój problem, ze też musisz błyszczeć "mondrościou" ;d
i do tego znasz obrazek z maścią na ból anusa, no no, njusy masz chłopie pierwsza klasa, jesteś jak błyskawica ;)

Darkstep

2013-07-25, 01:01
A tagów, które mają coś wspólnego z Street Fighterem, to k***a nie mogłeś dać? :-|