18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

STRAŻ POŻARNA vs POLICJA

skorczys@gmail.com • 2012-02-11, 17:47
Żal mi trochę tych policjantów :smiechzula:

Kapral Poproszek

2012-02-11, 23:54
Co mają robić, skoro za to im płacą. Mają chronić bałwany które siedzą w środku, żeby linczu nie było. Gdyby każdy miał prace lub jakieś zajęcie dobrze płatne, byłoby go na wszystko stać, to by takich zadym nie było, a policja ścigałaby tylko psycholi i degeneratów, tak trzeba ją wysłać przeciwko obywatelom :P
Swoją drogą zobaczcie jakie to absurdalne, ale zawsze tak jest, że wszystkie wojny waśnie i spory rozpoczyna praktycznie jeden człowiek, a za nim idą wszyscy. Taki Hit-ler czy Stalyn zabili masę ludzi, ale nikt większego odwetu za to nie brał, żaden nie odważył się przeciwstawić, czy ludzie są aż tak durni, dają się wyżynać jak kurczaki w ubojni??

Mi...........an

2012-02-11, 23:57
Kapral Poproszek,
Nie chodzi o działania jednego człowieka. On daje idee, za którymi idą setki, tysiące, miliony a reszta ludzi właśnie ich się boi. Nie jednego człowieka.

Xiaq

2012-02-12, 00:17
Ci policjanci się bali ruszyć z pałami bo wiedzieli jaką moc mają strażackie autopompy. Te pałki to by się powbijały w ściany tego budynku a pieski czułyby się jak w aquaparku ;]
Co jak co ale pomysł z gaśnicą był zajebisty :D

Frex

2012-02-12, 00:37
Zawsze mnie zastanawiało skąd ta cała nienawiść do policjantów? Nowa moda, czy każdy był pokrzywdzony przez policje? Ja mam szacunek do nich, zawsze gdy potrzebowałem pomocy, to pomogli. Ale co ja tam mogę wiedzieć przecież siedzę cały dzień przed kompem, a gdybym wyjrzał przez okno zobaczyłbym policje bijącą obywateli dla "porządku", pod szkołą biedni nastolatkowie są spisywani i nie mogą karmić swojego ulubionego zwierzaczka i całą masę innych powodów przez które nienawidziłbym "psów". Co ten komputer robi z ludźmi, zaćmiewa całą prawdę. Wybaczcie że nie widzę tego co wy.

Better off dead

2012-02-12, 00:40
Na końcu Pan Policjant już kompletnie zmyty z motywacji i poczucia godności :D Biedactwo :D

brandon

2012-02-12, 01:31
Jak zgwalca wam matki to odrazu bedziecie leciec do pana poliiiicjanta. k***a. j***ne dziecie internetu.

TPaury

2012-02-12, 02:08
Dlaczego k***a wstawiacie filmy o Policji nie k***a z Polski i mędrkujecie.
Sprawa wygląda tak.
Kiedyś jak ZOMO wchodziło to napie**alało równo każdego lepszego, nikt nie j***ł Zomowców na koszulkach i skarpetkach nie układał pseudo rapu hiphopu ch*j wie czego jeszcze z j***niem Milicji, tylko sp***alał w ch*j żeby nie oberwać.
Ludzie przeprowadzali potajemne akcje przeciwko rządowi, kradli zabrane Harcerskie Chorągwie itp itd. A JPowcy siedzą w domach i na klatach i pod blokami i tylko burkają pod nosem.
Teraz każdy pokazuje zęby i bicepsy przez internet a i tak każdy z was jest tylko śmerdzącym napinaczem z pokolenia kciuka.
I tyle.
Let the FLEJM begin!

loki_1116

2012-02-12, 02:20
Powiem tyle PSIKUS.

Wicherekk

2012-02-12, 07:08
Ugasili im płomień na kasku :D

Samilo

2012-02-12, 10:20
Widać że policja stoi tam bo musi... niestety rozkazy wygrywają z poglądami.

plugnplay

2012-02-12, 11:47

kilas88

2012-02-12, 19:54
bardziej ucieszyłoby, gdyby postawiono pod murem polityków PO, straż pożarna polałaby wodą przy obecnych mrozach, później policja rozstrzelała to kurestwo, a na koniec ich ścierwo zostałoby zbeszczeszone przez tłum - każdy mógłby spokojnie podejść i się odlać :roll:

szadol

2012-02-12, 20:37
I_am_what_I_am napisał/a:

najpierw woda, później proszek, genialny pomysł!



I tak sie k***a robi reklame Polleny 2000! A nie jakas banda Ociec prac.

wojas30

2012-02-12, 21:49
Ja bym na koniec potraktował ich gaśnicami z CO2 ;p trochę by się przydusili xD