18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Straż Miejska Poznań Ustawianie fotoradaru

Sixsoul • 2014-01-03, 11:16
Ustawienie fotoradaru to ciężki kawałek chleba
Kolejny film od Pana Emila :


olikoks2

2014-01-03, 17:50
stanek1235 napisał/a:



Tata pracuje jako SM?


a twoj stary to złomiarz

Szewczenkox

2014-01-03, 17:53
Stanek1235 wogolue nie masz szacunku do sluzb mudurowych moze jak cie ktoś zaczepi na ulicy a straż miesjka uratuje to wteyd ich doeczniesz a Pan emil jest niewychowanym człowiekiem

stanek1235

2014-01-03, 18:02
Szewczenkox napisał/a:

Czepiają sie kruwa straży miejskiej a gdyby nie oni to byłby burdel to ze coś tam źle zrobią to odrazu wielka awantura. TO są bardzo przydatni i pomocni ludzie ja ich bardzo szanuje i lubie dzięki temu czuje sie bezpiecznie w tym kraju



Tata pracuje jako SM?

olikoks2 napisał/a:


a twoj stary to złomiarz



Niestety prawda boli, a stare to ty masz kalesony na sobie.

Szewczenkox napisał/a:

Stanek1235 wogolue nie masz szacunku do sluzb mudurowych moze jak cie ktoś zaczepi na ulicy a straż miesjka uratuje to wteyd ich doeczniesz a Pan emil jest niewychowanym człowiekiem



pie**olony Gimbusie zajrzyj k***a do książki i zacznij chodzić na naukę języka Polskiego.
Kaleczysz mój język ojczysty, ze płakać się chce :/

tigerqaz

2014-01-03, 18:07
Się Emil uwziął na tych biedaczków i ich gnębi.
.
.
.
.
.
.
.
Żartowałem doj***ć im po całości, może sami stwierdzą że są nikomu nie potrzebni.
Ale co Emil będzie robił jak ich zabraknie??? A do emerytury w ch*j daleko...

olikoks2

2014-01-03, 18:12
stanek a co ty masz do strazy miejskiej jestes zwyklym hwdp gnojkiem i tyle
zwyklym gnojkiem

PanHT

2014-01-03, 18:16
SM w Poznaniu jest całkiem przyzwoita...
http://www.sm.poznan.pl/mim/straz/-,p,2322,21426.html
Jest rozpiska + godziny.

Nie oglądałem materiału Pana Emila. Ale co wy ludzie macie taki ból dupy? W żadnym innym mieście niema harmonogramy działania fotoradarów... (chyba) Na esce poznań też zazwyczaj podają w jakich godzinach stoją.
Na większości ulicach można jechać 70km/h + 9km/h. Za mało jak na teren zabudowany?
Radary stoją zazwyczaj w okolicach przejść albo newralgicznych miejscach gdzie są ograniczenia.
Jak się lubi zapie**alać to trzeba płacić.
k***a miasto w którym jest największy tor w Polsce gdzie można pozapie**alać, straż która wywiesza rozpiskę o której i gdzie będą suszyć a i tak znajdzie się ktoś komu będzie przeszkadzać źle ustawiony znak... Ja pie**ole.
Dajcie maść.

Kryminator

2014-01-03, 19:04
Pojechali na Lechicką koło Plazy, k***y j***ne.

surojak

2014-01-03, 19:35
Ty akcje tego kolesia działają :O źle ustawili bo nie wiedzą jak i nie okradną naszych pieniędzy, może ja też tak zacznę.

Feragas

2014-01-03, 19:46
Mieszkam w Katowicach i powiem wam, że bardzo dawno już nie widziałem SM. Może już zlikwidowali?

songoss

2014-01-03, 21:13
hahahaha z "tą" kupą było najlepsze-przyjechali poł godziny się męczyli z ustawieniem złodzieja, a potem załadowali kupę i pojechali, chyba jebne zaraz hahahahah