18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stowarzyszenie muzułmańskie

tomus7856 • 2013-07-27, 17:33
Znalazłem to niedaleko mojego domu i postanowiłem zrobić zdjęcie i się tym z Wami podzielić, nie wiem kto to zrobił ale zuch chłopak :amused: Zawsze to jakaś forma protestu, może pojawi się więcej takich fotek


P.S Jeszcze na bramie było napisane "stop islamizacji europy" ale niestety dzień później byłem zrobić fotkę i było już zamazane -_-
Oraz na ulicy soczysty napis "wypie**alać" :mrgreen:

NieWiemZeWiem

2013-07-27, 17:37
brawo k***a! jeszcze ten napis na plakietce "nie ma Boga prócz allaha" k***a j***ne cioty to powinno być karane bo razi nas chrześcjan...czemu nikt tego nie zgłosi że ten tekst podsyca do nienawiści i wojny atomowej k***a? niech juz pie**olnie meteoryt w ta ziemie albo jakies zombi zaatakuje bo chce zeby bylo jak w filmach bez prawie, zandych rzadow, kazdy zyje sam i mozna rozjebaywac kazdego i h*j...tylko ze wtedy trzeba w ameryce mieszkac bo mozna miec arsenal broni a w polsce k***a za ślepaki moga cie zamknac

Arczi.Milano

2013-07-27, 17:38
Sądząc po nazwie ulicy może być zadyma :D

Jogurcik

2013-07-27, 17:47
NieWiemZeWiem, nie lubię ciapatych, ale Ty się chyba zesrasz zaraz. :amused:

Darger

2013-07-27, 17:49
Jedyną formą protestu jest pozbycie się c**atych, a nie jakieś głupie napisy :mrgreen:

Stehlen

2013-07-27, 17:52
Nie dziwie się, ze tak postąpił. Ulica Dymna ! :)

Suka_Blyat

2013-07-27, 17:57
Lepsze byłoby "allah pedofil" czy coś w tym stylu

slawek361

2013-07-27, 18:08
Bardzo piękne :) . Krata piwa dla tego kto to zrobił. Definitywnie.

ma...........jr

2013-07-27, 19:16
I potem k***a są tak pomazane bloki, wandalizm! Intencja słuszna ale nie tą drogą.

Venka

2013-07-27, 19:19
maniek.jr napisał/a:

I potem k***a są tak pomazane bloki, wandalizm! Intencja słuszna ale nie tą drogą.



Dokładnie, świńska krew byłaby lepsza na taki napis :idzwch*j:

logik93

2013-07-27, 19:20
@maniek.jr, zobacz na tabliczkę :)

kombbatant

2013-07-27, 19:20
wiem ze costam-ty tak na powaznie???

Loaloa

2013-07-27, 19:23
Cytat:

jeszcze ten napis na plakietce "nie ma Boga prócz allaha" k***a j***ne cioty to powinno być karane bo razi nas chrześcjan



Ha ha ha, kolejny zj***ny katol z obrażalskimi uczuciami.

Powiem ci w sekrecie - wszyscy bogowie zostali wymyśleni przez ludzi. Allah jest tak samo prawdziwy, jak Zeus, Thor, Amon, czy bozia, przed którą ty padasz na kolana. A teraz możesz się na mnie pogniewać :-)

Atreyu

2013-07-27, 19:27
NieWiemZeWiem napisał/a:

bo razi nas chrześcjan...czemu nikt tego nie zgłosi że ten tekst podsyca do nienawiści i wojny atomowej k***a? niech juz pie**olnie meteoryt w ta ziemie albo jakies zombi zaatakuje bo chce zeby bylo jak w filmach bez prawie, zandych rzadow, kazdy zyje sam i mozna rozjebaywac kazdego i h*j...tylko ze wtedy trzeba w ameryce mieszkac bo mozna miec arsenal broni a w polsce k***a za ślepaki moga cie zamknac




Wszystko spoko, ale to co napisałeś jest dokładnie przeciwne wobec zasad głoszonych przez chrześcijaństwo! :D


Broń sobie Europy walcząc z ludnością muzułmańską w Polsce [jakieś 0.2%], ale nie mieszaj do tego własnej religii jednocześnie pisząc że powinno się kogoś zabijać za wiarę.


Chrześcijaństwo zakłada miłość i szacunek do wszystkich, nawet wrogo nastawionych do chrześcijan.


Ja tego nigdy nie ogarnę jak można bronić chrześcijaństwa reprezentując coś co jest jego zaprzeczeniem. To tak jakby arab bronił islamu żrąc bekon.