18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stopham dostaje wpierdol

Ki...........ut • 2014-03-05, 13:22
Kilku gości ze Stopham, chciało zwrócić uwagę kierowcy na, ich zdaniem kiepską, jazdę w jego wykonaniu. Kierowca, jak się okazało, miał zgoła odmienne zdanie na ten temat, posiadał również dość poważne argumenty na poparcie swoich tez.



Miejsce akcji:Riazań

Czary

2014-03-05, 15:58
ABO94 napisał/a:






A po co mieli go bić ? Typ się sam załatwił hahahahha


poczytaj cioto wcześniejsze komentarze to się dowiesz że psikali mu po ryju gazem.

gregor40

2014-03-05, 16:04
No trzeba przyznać, że tego pierwszego fachowo połozył :)

sz...........r9

2014-03-05, 16:09
Nareszcie! Doczekałem się. Brawa dla Pana, że skopał wyszczekanym gówniarzom dupe. Za dużo sobie gnojki pozwalają. Choć jak narazie to i tak za mały wpie**ol

dabster

2014-03-05, 16:13
mare30ks napisał/a:



a kolesie sie nie tluka, tylko co najwyzej psikna takiej k***ie gazem bo nie do tego sa zeby sie napie**alac z bydlem :roll:



Nie są też bynajmniej od tego, żeby w jakikolwiek sposób egzekwować przestrzeganie prawa. Nigdy nie lubiłem oglądać tych durnych społeczniaków którzy tylko rozdrażniali sytuację i prowokowali do takich zachowań, zamiast zgłosić sytuację na pały, by uniknąć wszelkich nieporozumień.

VabankO

2014-03-05, 16:44
AntaresTheStar napisał/a:

@Up

Bo to są p*zdy. Ja też jestem, ale robię coś aby to zmienić (siłka) ;)



I tak będziesz p*zdą. To, że będziesz miał wygląd i siłę gówno Ci da jak się nie potrafisz bić.

MudPie

2014-03-05, 17:08
mare30ks napisał/a:

nie dosc ze burak to jeszcze do tego agresywny bez wyraznego powodu. chwast do wyrwania


Tego nie wiemy, skąd wiesz co się wcześniej wydarzyło w jego życiu... może tego dnia umarł mu ktoś albo zwolnili go z pracy.

Co do tematu to nie jest stopham tylko jakaś podróba. Raz że tego nie było w ich kanale, dwa oni zawsze chodzą dużą grupą a nie w 3 osoby, trzy, mają naklejki na pół szyby a nie malutkie jak tam widać w jednym urywku.


A tutaj jakiej wielkości normalnie jest ta naklejka:

Różnica jest widoczna gołym okiem.
I cztery położenie gościa na ziemi i zabrudzenie mu kurtki plus dostanie 2 razy bejsbolem w bark przez zimową kurtkę nie nazwałbym wpie**olem.

witmac

2014-03-05, 17:16
fdM napisał/a:

Prawdopodobnie mają rację, krwotok z nosa od podrażnienia gazem pieprzowym.



Faktycznie, widać to tak jak @Pierre d'Ollony napisał. 0:41 gościu w brązowej kurtce używa gazu.

fakoff

2014-03-05, 17:34
kamerzysta mógł wykorzystać zamieszanie i zaj***ć fure ruskiemu bejsboliście :mrgreen:

javal

2014-03-05, 17:40
Kopcio napisał/a:

Czy pałka bejsbolowa to standardowe i konieczne wyposażenie każdego samochodu w Rosji?



Ja bym się cieszył na ich miejscu że to pałka (to akurat chyba gumowa nie baseball) zawsze mógł mieć siekierę albo broń palną.

AleMasakra

2014-03-05, 18:00
dabster napisał/a:



Nie są też bynajmniej od tego, żeby w jakikolwiek sposób egzekwować przestrzeganie prawa. Nigdy nie lubiłem oglądać tych durnych społeczniaków którzy tylko rozdrażniali sytuację i prowokowali do takich zachowań, zamiast zgłosić sytuację na pały, by uniknąć wszelkich nieporozumień.

Społeczeństwo samo świetnie wyegzekwuje ład i porządek, jeśli bedzie miało ku temu możliwości. Skorumpowana i antyspołeczna policja więcej szkodzi niż pomaga. A za gonienie na psy sam możesz kiedyś po łbie dostać.

mare30ks

2014-03-05, 19:43
MudPie napisał/a:

Tego nie wiemy, skąd wiesz co się wcześniej wydarzyło w jego życiu... może tego dnia umarł mu ktoś albo zwolnili go z pracy.



chocby sam Napoleon powstal i zaj***l mu cala rodzine spuszczajac sie na ich truchla ma obowiazek poszukac i zaparkowac na wyznaczonym miejscu, a nie stawac na drodze i miec wyj***ne.
jest to jedna z rzeczy najbardziej mnie wk***iajaca, zaraz obok ku*asow okupujacych lewy pas. droga jest do jazdy a nie parkowania bo mi sie nie chce zaparkowac kawalek dalej.
i to nie jest zadne spoleczniastwo tylko egzekwowanie prawa. pod tym wzgledem widze ze blizej nam do afryki niz do cywilizowanych krajow. nawet ruskie jak widac sa o lata swietlne pod tym wzgledem przed nami. jak dla mnie moga nawet do nich strzelac, rozjezdzac te samochody walcem czy podpalac jezeli do choloty innymi srodkami nie mozna przemowic do rozsadku.
swoja droga calkiem tu duzo milosnikow parkowania jak ch*j, pewnie jeszcze przyklaskuja jezdzenia po chodnikach i trabienia na pieszych zeby ominac korek

MudPie

2014-03-05, 20:07
mare30ks napisał/a:



chocby sam Napoleon powstal i zaj***l mu cala rodzine spuszczajac sie na ich truchla ma obowiazek poszukac i zaparkowac na wyznaczonym miejscu, a nie stawac na drodze i miec wyj***ne.
jest to jedna z rzeczy najbardziej mnie wk***iajaca, zaraz obok ku*asow okupujacych lewy pas. droga jest do jazdy a nie parkowania bo mi sie nie chce zaparkowac kawalek dalej.
i to nie jest zadne spoleczniastwo tylko egzekwowanie prawa. pod tym wzgledem widze ze blizej nam do afryki niz do cywilizowanych krajow. nawet ruskie jak widac sa o lata swietlne pod tym wzgledem przed nami. jak dla mnie moga nawet do nich strzelac, rozjezdzac te samochody walcem czy podpalac jezeli do choloty innymi srodkami nie mozna przemowic do rozsadku.
swoja droga calkiem tu duzo milosnikow parkowania jak ch*j, pewnie jeszcze przyklaskuja jezdzenia po chodnikach i trabienia na pieszych zeby ominac korek



Tak zgadzam się tylko ja odnosiłem się do kwesti, że nie uzasadniona agresja, a nie do tego co zrobił.