18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Stop homoseksualizmowi w Rosji

Krysss • 2014-05-12, 18:20
Można brać przykład z Rosjan w walce z "chorobą".

Cytat:

Seria The Sims od Maxis do najbrutalniejszych w historii gier nie należy. Nie ma ani krwi, ani strzelanin i tylko wybitnie celowe działania mogą doprowadzić do śmierci kierowanych przez nas postaci. Dlaczego więc w Rosji gra została przeznaczona tylko dla dorosłych?

Ma to związek z głośnym ostatnio prawem w Rosji, które głosi że należy ”chronić dzieci przed informacjami zagrażającymi ich zdrowiu i rozwojowi”. Wprowadzone w życie w 2013 roku ma zwalczać ”propagandę wspierającą nietradycyjne związki”. Ale gdzie tu jakieś zagrożenie? W końcu mowa o tak niewinnej grze jak The Sims.

Okazuje się, że według Rosjan w Simsach mogą być promowane zachowania homoseksualne. Nasi sąsiedzi boją się sytuacji, gdzie dwie osoby tej samej płci założą rodzinę w świecie Sims. Godzi to zdaniem ustawodawcy w rosyjską kulturę oraz sposób życia.

Sprzedaż gry nieletnim, w której ”promowane” są wartości inne niż te przewidziane w przepisach, jest w Rosji zakazane. Sims 4 to pierwsza gra z serii, w którą pograją tylko dorośli użytkownicy komputerów.

O prawie numer 436-FZ jest głośno na świecie od jakiegoś czasu. Wszystko zaczęło się o lekkoatletycznych mistrzostw świata rozegranych w Moskwie. Wtedy to pierwszy raz wprowadzono w życie prawo chroniące przed zgorszeniem rosyjskie dzieci. Już wtedy część sportowców na znak protestu zrezygnowała z udziału w zawodach lub w jakiś sposób akcentowali swój sprzeciw wobec tak restrykcyjnych przepisów.

Apogeum sprawa osiągnęła w niedawno rozegranej zimowej Olimpiadzie w Soczi, na której wszelkie próby okazania niezadowolenia mogły skończyć się mandatem, a w skrajnym przypadku nawet kilkudniową odsiadką w miejscowym areszcie.



Źródło

Donatello

2014-05-13, 14:15
Każda odmiana walki z pedalstwem jest dobra. W takim tempie niedługo pedofilia będzie uznawana za orientację seksualną. Przynajmniej Rosja coś z tym gównem robi.

mihawk

2014-05-13, 14:22
LOL. Jakoś nie przypominam sobie, by za młodu, jakakolwiek granica wiekowa na opakowaniu gry stanowiła dla mnie jakąś przeszkodę do zagrania w nią.

Generał-feldmarszałek

2014-05-13, 14:29
Niech żyje Rosja jeden z nielicznych normalnych krajów w których pedalstwo i przepychanie sobie jelita jest zakazane i zabrania się propagowania tych zboczeńców. Tam młodzi się cieszą ,że wystąpią na paradzie wojskowej a nie jak np w holandii, gdzie chwalą się zapewne jaki chłopak przyjmuje większego ch*ja w dupe!

pylaochos

2014-05-13, 14:33
Światłocień napisał/a:

Oho, liberałowie i cziciele Korwina "Co To By Całą Czerwoną Hołotę Powiesili" zaczęli propsować ograniczanie wolności ludzkiej. Gratuluję konsekwencji. :amused:


Powiedz to głośno co napisałeś, a potem rozważ to w kontekście twojego avatara hipokryto ;)

dnr

2014-05-13, 14:50
@Światłocień,

Dla jasności, nie popieram rosyjskiego prawa, ani też nie jestem korwinowcem.

ALE

jak do wyboru mam prawo rosyjskie, sprowadzające pedałów do parteru, i europejskie, dające im specjalne przywileje i dyskryminujące normalność, to wybieram Rosję.

Ra...........py

2014-05-13, 15:06
I dobrze k***a, j***ć pedałów

Falsum

2014-05-13, 15:28
Chwała Rosji, za tego typu działania powstrzymujące tę degenerację.

hogg

2014-05-13, 15:42
Jak będę miał humor i wybór to w grze komputerowej mogę dymać kozę na zmianę z owcą czy murzynem w przepastnym sado-burdelu a na koniec trzepać gruchę do zupy sąsiadki. Jedyne co powinno mnie w takiej grze ograniczać to od biedy napis 18+. Oczywiście powinien być też wybór opcji typu udekorowania domu żydem na krzyżu, spacerów do kościoła i pie**olenia jednej jedynej garbatej żony tylko w dni płodne po kołdrą po ciemku.

twinspark

2014-05-13, 16:42
Światłocień napisał/a:

Oho, liberałowie i cziciele Korwina "Co To By Całą Czerwoną Hołotę Powiesili" zaczęli propsować ograniczanie wolności ludzkiej. Gratuluję konsekwencji. :amused:


Wolność jest dla ludzi dorosłych, dzieci należy chronić przed propagandą żeby nie wyrosły na europedałów, którzy na dewiację mówią normalność, a na normalność mówią szowinizm, faszyzm, seksizm i wszystkofobizm.

ra...........el

2014-05-13, 17:19
no to czekamy jak w Rosji zakażą sprzedaży Fify czy PES :)

Moreta

2014-05-13, 19:02
Przy pierwszych simsach jeszcze nie miałam takich pomysłów, ale już w drugich nie ma problemów, żeby całowanie się dwóch simek przekształcić w romans. Ciekawe, że dopiero czwartą zamierzają zakazywać.

isotop

2014-05-13, 21:01
Jak to jest, że dzieci rosyjskich notabli studiują, żyją i pracują na tym "zgniłym zachodzie"? Że kremlowska latorośl buja się po apartamentowcach w Rotterdamie, Paryżu czy Londynie, a sami przedstawiciele najwyższych władz pomieszkują w swoich rezydencjach w zachodniej Europie? Nagle nikomu "pedalstwo" nie przeszkadza? To już się biedni Rosjanie nie martwią o tę straszną, zaraźliwą liberalizację? Ruscy u władzy nie są tak głupi jak ich naród (i sadolowi proputinowcy... mam nadzieję, że nie walicie konia pod fotkę z Wołodią) i doskonale zdają sobie sprawę z tego, że taki antygejowski przepis to czysta farsa, coś zupełnie bezsensownego. Ale naród trzymany krótko na smyczy łatwiej jest im ułożyć, niż gdyby miała tam nagle zapanować wolność gospodarcza i obyczajowa. Tymczasem widzę, że sadole mają jakąś niezaspokojoną potrzebę bycia na łańcuchu swojego władcy, pana życia i śmierci. Macie mokre sny o permanentnej inwigilacji obywateli, surowych karach i średniowiecznej moralności. Może niech jeszcze Putin zakaże bycia głupim, to chyba cała ta szurnięta nacja pójdzie do łagru za wrodzony kretynizm, a wy najlepiej razem z nimi. Wszak generalissimus Putin nie może się mylić, ma zawsze rację... oczywiście tylko jak mówi o gender, gejach i transach... bo jak śmieje się wam w twarz w sprawie Katynia czy Smoleńska to macie już wściekliznę macicy.

Światłocień

2014-05-13, 21:20
pylaochos napisał/a:


Powiedz to głośno co napisałeś, a potem rozważ to w kontekście twojego avatara hipokryto ;)


Mój avatar ma ch*ja wspólnego z tematem. Wrzuciłem go dla jaj wiele lat temu. Homofobem nigdy nie byłem, a że Pan na obrazku jest to już jego sprawa. ;)
Cytat:

Wolność jest dla ludzi dorosłych, dzieci należy chronić przed propagandą żeby nie wyrosły na europedałów, którzy na dewiację mówią normalność, a na normalność mówią szowinizm, faszyzm, seksizm i wszystkofobizm.


Ogarnijcie, że można wychować dziecko w świadomości istnienia homoseksualistów nie gwałcąc ich psychiki i nie wpychając im nic do gardła. Czy to, że rozumiałem słowo gej w wieku około dziewięciu lat (krótko po tym kiedy dowiedziałem się skąd się biorą dzieci) czyni ze mnie dewianta, ewentualnie wychowanka dewianta?

I tak jestem pozytywnie zaskoczony, że jeszcze nikt mnie nie zwyzywał. Czyżby gimbazę i brakujące ogniwa ewolucji z sadola powoli zabierał odpływ? :)

dnr

2014-05-13, 22:21
@up napisałem już skąd się wzięły te przepisy, ogólnie masz rację ale lobby gejowskie po prostu przesadziło z propagandą i dostali taką reakcję.