18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stop Europride 2010 vs. Leszek Czajkowski- Tęczowa piosenka

trolzxcvbnm • 2010-02-25, 00:17
W dniach 9- 18 lipca bieżącego roku, Pedały środowiska homoseksualne planują w stolicy naszego kraju imprezę pod nazwą Europride 2010. :banany:

Ankieta Anty Pedał Party

I świetna odpowiedź na tą ich Paradę.



P.S.
Do lesbijek nic nie mam :D Są słodkie :D Ale tylko te ładne :P

berecha

2010-02-25, 02:14
bo dupa jest od srania

cinams

2010-02-25, 06:57
Ten na filmiku wygląda jak największy pedał na świecie, któremu świat nie pozwolił się pedalić i teraz się żali.
Cytat:

Do lesbijek nic nie mam :D Są słodkie :D Ale tylko te ładne :P


widać, że lesbijki nigdy nie widziałeś poza tymi na redtubie.
Tak Ci słoma z butów wystaje, że aż mnie drapie po oczach.

fallout444

2010-02-25, 07:43
Jebiecie nasz kraj od "polaczków" i zacofańców a sami się zachowujecie jak 100 lat temu. Dziwię się, że z komputera potraficie korzystać.
A potem ktoś wrzuca filmik typu "parada równości gdzieś tam" i się śmiejecie jakie o u nich zacofanie i brak tolerancji. Bądźcie konsekwentni.
Żeby nie było - jestem hetero.

eSeMGie

2010-02-25, 07:49
link nie działa ;/

a pedały niech się bawią w domu gdzie nikt ich nie zobaczy ;/

No way, no gay!

zonk

2010-02-25, 07:59
Cytat:

Do lesbijek nic nie mam :D Są słodkie :D Ale tylko te ładne :P


Co Ci po lesbijkach jak i tak nic nie zrobisz z nimi....

aran

2010-02-25, 08:08
Lesbijki to najczęściej szerokie baby ogolone na łyso i wożące się chodnikiem lepiej niż nasze dresy. Mieszkałem w angielskiej stolicy pedałów - Brighton przez chwilę to widziałem trochę dziwnych ludzi, ale dajcie spokój pedałom, nikomu krzywdy nie robią. Co innego jakaś zoofilia czy pedofilia ale pedały oba się zgadzają na to co sobie robią i dopóki nie zmuszają do tego nikogo to mi to nie przeszkadza. Trochę tolerancji by się przydało nam Polakom. Jakby nie było jestem hetero.

k4...........z3

2010-02-25, 08:10
j***ć pedałów! a nie, bo im będzie przyjemnie... rozstrzelać w p*zdu!

nordland88

2010-02-25, 08:20
...trzeba złem nazywać zło, a zboczeńców zboczeńcami... I nie dawać się politycznej poprawności.

Magik2501

2010-02-25, 08:42
Zatem zapraszam na paradę ciot do Warszawy ;) Degeneraci mają być chyba cały tydzień, bo będą mieli jakieś swoje lewackie spotkania, więc można coś pokombinować nie tylko po paradzie pedałów.

ba...........ta

2010-02-25, 08:53
i tu się kłania słuchanie ze zrozumieniem....Mogę gejów tolerować lecz nie musze ich szanować -stoi w piosence i tu się zgadzam.Toleruję-nie leję ich,nie prześladuję itd, ale na pewno ich nie szanuję i mogę sobie mówić na nich co mi się żywnie podoba do momentu kiedy nie będę namawiał do ich wytępienia,zrobienia im holokaustu itd...Dziękuję za uwagę :)

platinum1234567

2010-02-25, 09:34
homo moge tolerować ale pedałów nigdy, homo zawsze byli i zawsze beda ale ze swojej dewiacji nie robili tematu publicznego. pedały natomiast chca swoja dewiacaje przedstawic jako cos normalnego , stawiać na równi z normalnym zwiazkiem.

stalowy80

2010-02-25, 09:36
Nienawiść kapie z niektórych... najlepiej to wg k4m1k4z3 albo berecha założyć bagnet na broń i zabić wszystkich innych (gejów, lesbijki, itd. ) Już to kiedyś gdzieś słyszałem.... zdaje się rasa Aryjska, prawda?

A Pan śpiewający jeśli nie odróżnia pedofila od geja to proponuję sprawdzić słownik języka polskiego.

hypek

2010-02-25, 09:40
:ubawdolez: o k***a, ale pojeby xD

Miło, że tak się wk***iacie, że ktoś rani Wasze katolickie, pruderyjne uczucia. Szybciej umrzecie :jejeje: