18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

stop chamstwu

solteck • 2012-06-07, 00:16
biją się biją :D wreszcie

Phelot

2012-06-07, 12:27
Dobrze grubasowi! Może i to są akcje prowokacyjne, ale dopóki grubas nie dotknął kolesia w kapturze to ten drugi nie zachowywał się agresywnie. Grubas myślał, że jest święta krowa, a okazało się, że młody człowiek nie jest wcale mniej wk***iony i zdeterminowany niż on.

Bimbeer91

2012-06-07, 12:49
ta laska pod filmikiem ma na was ochotę; d

Loaloa

2012-06-07, 13:18
Na końcu przyszedł przedstawiciel prawdziwej władzy i pogodził awanturników.

.3lite

2012-06-07, 13:31
Agrest-lag? napisał/a:

a pie**olicie. W Rosji ta cała oligarchia czuje sie jak święte krowy. Akcja z karnymi ku*asami może da im coś do myślenia jak następnym razem będą zastawiać ulice bo im tak wygodnie. Dobrze że znaleźli sie młodzi co prowadzą takie akcje bo chcą sie temu przeciwstawić. A to że trafią na kogoś silniejszego- zawsze jest ryzyko. JA ich popieram.



I ch*j ci do tego frajerze? Zamknij mordę dziecko i kiedyś zrozumiesz, że gdy nie ma miejsca a musisz gdzieś zaparkować to niewygodne miejsce może być jedyne - o ile oczywiście jakiś większych problemów to nie robi a k***a nie widzę aby ten gościu na filmiku blokował ulicę chociaż według twojego pie**olenia właśnie tak jest.

bishfinger

2012-06-07, 14:04
zasrana gównarzeria , nie stać ich na auto to upieprzyli sobie jakąs chorą ideologie

=CAMEL=

2012-06-07, 14:15
dobrze że są napisy bo po rusku nie rozumiem

norsman

2012-06-07, 14:21
.3lite napisał/a:



I ch*j ci do tego frajerze? Zamknij mordę dziecko i kiedyś zrozumiesz, że gdy nie ma miejsca a musisz gdzieś zaparkować to niewygodne miejsce może być jedyne - o ile oczywiście jakiś większych problemów to nie robi a k***a nie widzę aby ten gościu na filmiku blokował ulicę chociaż według twojego pie**olenia właśnie tak jest.


jak nie ma gdzie zaparkować to stajesz dwie, trzy, pięć ulic dalej i zap*erdalasz na piechotę... ale oczywiście wielcy panowie z jeszcze większymi samochodami nie będą się zniżać do poziomu zwykłego człowieka i nie będą chodzić.

bishfinger napisał/a:

zasrana gównarzeria , nie stać ich na auto to upieprzyli sobie jakąs chorą ideologie


wg. ciebie chora ideologia to przestrzeganie prawa? czy może uważasz, że skoro masz samochód to jesteś lepszy od kogoś kto go nie ma?

aha.. i dla wszystkich którzy zaraz zaczną gadać, że on stał i mógłby w każdej chwili odjechać to jest filmik kiedy podobna grupa podchodzi do gościa, wytłumaczyli mu o co chodzi i on grzecznie odjechał. no ale on jeździł 20 letnim samochodem więc pewnie jakiś podczłowiek.

dback

2012-06-07, 14:59
haha jedno wielkie PIWERKO! Pięknie!

.3lite

2012-06-07, 15:01
norsman napisał/a:

wg. ciebie chora ideologia to przestrzeganie prawa? czy może uważasz, że skoro masz samochód to jesteś lepszy od kogoś kto go nie ma?



No trudno aby osoba nie mająca auta zaparkowała autem, prawda?

norsman napisał/a:

...no ale on jeździł 20 letnim samochodem więc pewnie jakiś podczłowiek.



Ty naprawdę masz chyba jakieś kompleksy, że nie stać cię na auto - nikt ci tego nie wypomina a sam w każdym zdaniu o tym wspominasz.

Jak dla mnie to możesz tam swoją dupę posadzić z kolegami i nie przyjdę na mordę ci nakleić karnego ku*asa ale jak ktoś na chwile tam stanie autem to już wielki problem bo przecież jak on może?

Może na własnym przykładzie to przedstawię abyś lepiej zobrazował:

Czasem gdy czekam na kogoś muszę stanąć i przykładowo zablokować komuś drogę wyjazdową bo nie ma miejsca - jestem cały czas w tym aucie dlatego gdyby ktoś potrzebował wyjechać bądź wjechać to jest oczywiste, że się przesunę i nie wyobrażam sobie jakiegoś ku*aska naklejającego mi coś na szybę bo źle zaparkowałem - może kiedyś to zrozumiesz.

norsman

2012-06-07, 15:25
w końcu poprawnie zrozumiałeś to co napisałem. jeśli odjedziesz to luz, jeśli stoisz i uważasz się za świętą krowę to inna sprawa.

derley1

2012-06-07, 15:30
@ ukcioo

moi rodzice stosowali inne metody wychowawcze ucząc między innymi szacunku ale skad ty to mozesz wiedzieć ....

Carol

2012-06-07, 16:38
Agrest-lag? napisał/a:

a pie**olicie. W Rosji ta cała oligarchia czuje sie jak święte krowy. Akcja z karnymi ku*asami może da im coś do myślenia jak następnym razem będą zastawiać ulice bo im tak wygodnie. Dobrze że znaleźli sie młodzi co prowadzą takie akcje bo chcą sie temu przeciwstawić. A to że trafią na kogoś silniejszego- zawsze jest ryzyko. JA ich popieram.


Nie pie**ol, typ siedział w aucie widać musiał się na chwilę zatrzymać. Pewnie przed jakimś wjazdem. Ruchu nie blokuje, a jakby ktoś chciał wjechać to by się zabrał. Pomogłabym okopać dupę tym smarkaczom, którym się wyraźnie nudzi. Pewnie studiują jakieś gówno typu socjologia i nie mają co robić bo nauki nie mają.

ukcioo napisał/a:



tak własnie, bo przeciez za to, ze zaparkowal nieprawidłowo, wyciagneli go z samochodu i zaczeli bic... masz racje :homer:

jasne jest ze jak bija kumpla to idziesz pomagac, ale skad ty to mozesz wiedziec


Ciekawe co ty byś miękka fajo zrobił gdyby ci ktoś chciał przykleić jakieś gówno na szybie. Pewnie byś wsadził swojego fiuta w własną dupę co by nikt nie widział, że urodziłeś się facetem a p*zdą się wychowałeś.

ukcioo

2012-06-07, 22:16
Carol napisał/a:


Ciekawe co ty byś miękka fajo zrobił gdyby ci ktoś chciał przykleić jakieś gówno na szybie. Pewnie byś wsadził swojego fiuta w własną dupę co by nikt nie widział, że urodziłeś się facetem a p*zdą się wychowałeś.



Kim ty k***a jestes ze mnie obrazasz ?oO

patrzac na twoje posty, obrazasz jak popadnie, wiec :idzwch*j:

gaweleek

2012-06-08, 04:30
Ze wszystkich tych filmików o naklejkach na szybę jeszcze ani razu nie widziałem żeby zatrzymali jakieś auto w którym są 4 osoby albo jakieś karki, zazwyczaj czepiają się jednej osoby albo jakiejś pary. Dziadzio w nowej A8 siedzi (siedzi a nie zostawia auto same na środku drogi ) ludzie mogę przejechać prędkość nie jest wielka to nie muszą się czepić. Oczywiście karać za złe parkowanie łajzy które matizem zastawiają 2 miejsca parkingowe albo idiotów którzy blokują sprawny ruch.

Eliot Imperio

2012-06-09, 14:13
My ich nigdy nie zrozumiemy z jednej prostej przyczyny- nie ma jeszcze u nas tak wielkiej różnicy klasowej jak u nich. Tam albo zapie**alasz starą ładą albo nowiutkim BMW. Kolesie zarabiają śmieszne pieniądze a takie tłuste k***y zupełnie jak u nas kradną i obcinają wypłaty jak tylko mogą żeby bardziej się nachapać. Sam bym go chętnie strzelił w ryj, sam wyskoczył z łapami to dostał w morde. I owszem, kiedyś przykleili na samochody w których siedziało więcej osób (jest zresztą filmik) i normalnie tłukli się na środku chodnika. Więc skończcie się wyzywać, zbierzmy się w kupe i chodźmy naj***ć tych którzy pobili stewardów wczoraj. Ktoś chętny?