18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pazuzu

2018-04-04, 12:37
Akcja 2:50 ja bym wysiadł i jebnął temu debilowi przy jego zonie i dziecku

radek225

2018-04-04, 12:54
8michal7 napisał/a:


O k***a, tykająca bombo zegarowo, idź do lekarza :D :D :D . Hartowana szyba przednia :D :D :D sprzedaj tego moskwicza i kup se samochód.



Ehhh.... Debilowi nie wytłumaczysz. A potem rozpie**oli się taki na barierce energochłonnej, bo szyba pójdzie w drobny mak i będzie się kajał "panie władzo, ja właśnie do warsztatu jechałem"....

timmy77

2018-04-04, 13:07
pazuzu napisał/a:

Akcja 2:50 ja bym wysiadł i jebnął temu debilowi przy jego zonie i dziecku



A no, na takich debili w drzwiach od kierowcy wozi się klucz do zmiany kół ;P

jasiu3zd

2018-04-04, 13:18
5:20 - widać że robi się sraka ale i tak trzeba zapie**alać w deszczu.

dmnunited

2018-04-04, 14:53
Czuje się jak w sklepie mięsnym widząc taki zbiór różnorakich parów. Hulajnoga k***y, max rower, a nie samochód.

avic

2018-04-04, 17:23
@radek225 - wyj***ło mi szybę i w stareńkim passacie b3 od solidnego kamienia na autostradzie spod koła ciężarówki i....wywaliło mi szybę (kilka rys przez całą długość) w subaru imprezie. Widocznie jakaś wada materiałowa zamiennika. W róznych okolicznościach straciłem też szybę boczną i tylną... I powiem Ci jedno - jak kamień przyj***ł w szybę, był huk. Od kamienia. Jak wystrzeliła sama z siebie..było słychać pęknięcie/trzask. Żadne odłamki nie latały po kabinie, żadne ogłuszające dźwięki. Obstawiam, to co zauważyli już co poniektórzy powyżej - pomieszałeś szyby boczne i ich zachowanie przy tłuczeniu z klejonymi szybami przednimi i teraz próbujesz w to brnąć. Jeśli jednak nie i faktycznie masz takie przekonania, to posłuchaj osoby, która do na własnym przykładzie przeżyła - rysa na przedniej szybie to nie jest wielkie zagrożenie... Choć ch*jowo wygląda i wypadałoby jednak ją wymienić.

lordindycznik

2018-04-04, 18:28
1:50 gościu żali się na ziomka z BMW że hamuje itp. a podejrzewam że wyjeżdzając na drogę główną pajac w tirze wj***ł się zwyczajnie czego kamerka nie pokazuje,

piotrFr

2018-04-04, 21:36
Aleo napisał/a:

@radek225

bo takie durne przepisy są tylko w PL



Tylko w Polsce? Powiedz w którym kraju szyba może mieć pęknięcie w polu widzenia kierowcy? Tylko nie mów, że Rosja bo widziałeś na filmikach.

admiralsuchy

2018-04-05, 14:50
Essent napisał/a:



Jeżeli macie problem z użyszkodnikiem Loaloa to mu dajcie bana i po problemie! Kiedykolwiek się On wypowie zaczyna się prześciganie gdzie i kiedy i kto da lepszego .jpg jak czyści kible lub robi loda współ lokatorowi na zmywaku w Anglii.Robicie z tego ch*j wie jaką gówno burzę w nieznanym celu.Widzę, że zaczynacie wrzucać pedałów robiących to,co robią.To tylko będzie bawiło gimbazę która,będzie Wam stawiała piwa za ch*j wie co! Wchodzę na sadola nie po to aby w komentarzach oglądać pedalskie łączenie czarnych dziur.
P.S.Velture,Ty jako pseudo admin powinieneś to zrobić już dawno chyba, że Cię jarają darmowe,wirtualne piwka od gimbusów za twoje dziecinne obrazki.Precz z pedalstwem na sadisticku!!!
Nosz k***a,niech mnie ktoś poprze bo stracę wiarę w ten portal :kawa:



Ale że co? Że chcesz darmowe piwka? 8-)

marcinsud

2018-04-05, 18:25
k***a przecież przednia szyba usztywnia ramę samonośną nowoczesnych samochodów i dlatego ma być cała.
Poza tym jak ktoś żydzi na szybie za parę setek to pewnie auto przechodzi przegląd po znajomości i dawno powinno być zezłomowane.