18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stirlitz w mieście

ritu4l • 2014-06-16, 17:56
Przyjeżdża Stirlitz do centrum miasta. W mieście, gdzie nie spojrzeć, chodzą same downy.

- Downtown.

pomyślał Stirlitz.

- Stirlitz.

pomyślał Downtown.

pi...........ta

2014-06-16, 18:05
Za Stirlitza zawsze piwko.

Grumbull

2014-06-16, 18:20
Za Piwko zawsze Stirlitz.

saves

2014-06-16, 18:26
Idzie Stirlitz ulicą i nagle padają strzały. Z prawej, z lewej, z przodu, z tyłu...
-Dolby Surround - pomyślał...

masaq

2014-06-16, 18:28
Wróciwszy do swego gabinetu, Mueller zauważył, że Stirlitz podejrzanie kręci się w pobliżu sejfu. - Co tu robicie, Stirlitz? - srogo zapytał.
- Czekam na tramwaj - odparł Stirlitz.
- W porządku! - rzucił Mueller, wychodząc. Ale na korytarzu pomyślał: Jakiż u diabła może być tramwaj w moim gabinecie? Zawrócił. Ostrożnie zajrzał do gabinetu. Stirlitza nie było.
- Pewnie już odjechał - pomyślał Mueller.

Hitler i Bormann stoją przed mapą i planują ważną akcję. Wchodzi Stirlitz z pomarańczami, wyciąga aparat fotograficzny, robi zdjęcia mapy i wychodzi. Hitler zdziwiony pyta Bormanna:
- Kto to był?
- Stirlitz, radziecki szpieg.
- Czemu go nie aresztujesz?
- Nie ma sensu. Znów się wykręci. Powie, że przyniósł pomarańcze.

Naprzeciw Stirlitza szły trzy umalowane kobiety.
- k***y - pomyślał Stirlitz.
- Pułkownik Isajew - pomyślały prostytutki.

BigMrBlack

2014-06-16, 21:17
Stirlitz umówił się na spotkanie z tajnym współpracownikiem w polskiej kadrze piłkarskiej. Umówili się w ciemnym zaułku Berlina, gdzie nikt ich nie zauważy, jak spiskują. Była cicha, bezksiężycowa noc. Stirlitz obawiał się, że gestapo ich usłyszy i słusznie. Cisze nocna przerwał głuchy stukot drewna o bruk.
Musiał uciekać. Nadchodził Rasiak.

KrisCFC

2014-06-16, 21:19
Temat zbiorczy uważam za otwarty... ;)

POPISowyNumer

2014-06-16, 21:19
Stirlitz zamyślił się. Spodobało mu się to, więc zamyślił się jeszcze raz.



Stirliz myślał na głos... Wprawny słuchacz wyłapałby delikatny szum skrzydeł komara lecącego po drugiej stronie ulicy....

Sushy

2014-06-16, 21:20
Za pierwszym razem przeczytałem striptiz w mieście... ze mną jest coraz gorzej :krejzi:

Tumislav

2014-06-16, 21:21
u mnie w miescie (Police) jest osrodek szkolno wychowawczy dla dzieci niepelnosprawnych (po waszemu : warzywniak) i na ta "dzielnice" tez sie mowi downtown ;d

GhostRider32

2014-06-16, 21:24
Podczas obławy na Stirlitza gstapo obstawiło wszystkie wyjścia.

Stirlitz uciekł wejściem.

rantanplan

2014-06-16, 21:32
Zawsze się zastanawiałem skąd pomysł na osobę Stirlitza.
Nie można po prostu napisać typowego sucharu w stylu " jak nazywa się miasto pełne ludzi z zespołem downa? - Downtown." ? :)

Ruli

2014-06-16, 22:13
- jaki suchar

- pomyślał rantanplan.

- jaki ch*j

- pomyślał Stirlitz.