18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Steven Seagal vs zawodnik UFC

Nap_Limak • 2012-07-07, 10:26
Wspaniały i wiecznie młody Steven pokazuje 'młodemu' adeptowi MMA jak walczyć.


tribal216

2012-07-07, 10:36
spasł się jak h*j ale pewnie jeszcze niejednemu by naj***ł ;)

BongMan

2012-07-07, 10:55
Aikido jest dobre, ale to co wyczynia w swoich filmach czasami woła o pomstę do nieba. Ale i tak lubię gościa :)

Primero

2012-07-07, 10:58
Aktor może i nie najwyższych lotów ale walczyć to on umie :P

adiemus36

2012-07-07, 11:04
@up

Aikido nie służy do walki, tylko do obrony :) Ale i tak jest ch*jowe, musisz ćwiczyć 20 lat, żeby coś ogarnąć, a i tak jak chcesz komuś coś pokazać, to nie mówisz
- uderz mnie gdzie chcesz
tylko
- no uderz tutaj, nie, nie tutaj, wyżej, no kurcze mówie wyżej, o tutaj

Jeśli wiecie o co mi chodzi.

No i na pewno, młody adept nie chciał go naj***ć ;)

pitarturbull1987

2012-07-07, 12:34
jak na koniec odetchnął że koleś mu nie naj***ł naprawdę

Ma...........18

2012-07-07, 12:42
hahah ale okularów nie oddał murzynom ! Plus dla niego ;p

HrabiaZalesia

2012-07-07, 12:44
Czy mi sie wydaje czy ten Adept ma logo Burger Kinga na spodniach ?

palooza

2012-07-07, 12:47
Nawet Ronaldo się załapał na początku

kotorminator

2012-07-07, 12:47
AI KI DO jest najlepszą sztuką walk na świecie. Twórca Morihei Ueshiba był niepokonany do końca Swoich dni, wiedział że jeśli ktoś jest mistrzem jakiejś sztuki, to po pewnym czasie i tak przegra z młodszym rywalem. Dlatego powsrało AI KI DO A to co widzimy na filmie, ch*j wie czym jest. A Ty ądiemus36 pie**olisz jakbyś się czegoś nażarł.

Ronoaro

2012-07-07, 12:58
kotorminator napisał/a:

AI KI DO jest najlepszą sztuką walk na świecie. Twórca Morihei Ueshiba był niepokonany do końca Swoich dni, wiedział że jeśli ktoś jest mistrzem jakiejś sztuki, to po pewnym czasie i tak przegra z młodszym rywalem. Dlatego powsrało AI KI DO A to co widzimy na filmie, ch*j wie czym jest. A Ty ądiemus36 pie**olisz jakbyś się czegoś nażarł.


Sam pie**olisz, aikido to sztuka walki która jest tak samo przydatna w walkach jak prasowanie podczas pływania. Efektem chodzenia na aikido jest to, że po czterech latach, podczas bójki na dyskotece obskakujesz wpie**ol od dresa, który jest po siedmiu piwach.

Zubar

2012-07-07, 13:04
NIE MA czegoś takiego jak najlepsza sztuka walki na świecie.... nie ma znaczenia czy trenujesz aikido,karate,judo,muay thai,kung fu NAJWAŻNIEJSZY jest jeden aspekt... TY.... od danej osoby zalezy jak wytrenuje sie w danej sztuce walki i na ile ja opanuje , obejrzyjcie sobie pierwszą część Yip Man , tam padło bardzo mądre zdanie : "-Mój styl walki ze zachodu przegrał z twoim stylem walki ...
- Problem nie leży w twoim stylu tylko w TOBIE " ( może troche pozmieniałem ale sens zachowałem)

ketoprom

2012-07-07, 13:16
ja jebie ruszaja sie oboje jak muchy w gównie. wtf

kotorminator

2012-07-07, 13:21
Ciekawe to co wypisujecie, zgadzam się z Zubarem, dlatego napisałem że Morihei był nigdy nie pokonany a powalczył trochę, a co do tego czteroletniej nauki, to się chyba kolęś uczył ale z kaset video.

Ale naj***łem błędów, muszę wytrzeźwieć.

EdmundKemper

2012-07-07, 13:27
Przez ten dźwięk migawki wydawało mi się, że tak go oklepuje...