18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stereotyp o BMW?

Czary • 2014-01-07, 19:26
Szkoda że mu nie wjechał.




Czyńcie swoja powinność. 8-)

NastyRascal

2014-01-08, 06:51
Piekna maszyna. (i tak wole mercedesy c63 black series! <3)

Sapphiron

2014-01-08, 08:04
ja pie**ole co za imbecyl do potęgi n-tej...

Ale tak swoją drogą to powinien temu cwe*owi zaj***ć tak żeby nie wstał, ale szkoda samochodu. Oczywiście szkoda samochodu nagrywającego a nie bejcy...

miczel1

2014-01-08, 08:15
Zamienie działke po dziadkach na BMW M3 :)

makabrax

2014-01-08, 10:02
kiedyś taki ciul w tym bmw trafi na kogoś kto będzie chciał mieć naprawiony samochód, ewentualnie z osłoną na kangury i się skończy rumakowanie, nagranie jest, ewidentna wina też jest
najbardziej mnie zdziwiło skąd to bmw się zdążyło wziąć na prawym pasie zaraz jak nagrywający minął ciężarówkę
pewnie koleś w bmw już miał nasrane bo zapie**alał 200kmh a ten mu wyjechał chcąc wyprzedzać...
jeżdżą k***a debile po drogach i dopóki taki ciul nie trafi na mocniejszego to będzie myślał że wszystko mu wolno

rafbur

2014-01-08, 11:06
Do wszystkich, którzy spinają zwieracze - wyjątek potwierdza regułę... a w tym wypadku mogliśmy obejrzeć buraka, który do wyjątku nie należy.

Rumcajs89

2014-01-08, 11:33
Prawda jest taka ,że są też ludzie normalni jeżdżący bmw, trzeba szanować argumenty drugiej strony ale ja nie o tym:p. Mieszkam w niedużym mieście ,i sporo tutaj takich chłopaczków jak i starszych jeżdżących bmw, którzy zachowują się jakby ich z chlewa wypuszczono. Mamy przykładowo parking prostopadły, fiat zaparkowany jak należy, opel, ford, skoda tylko j***ne BMW stoi równolegle ,takich sytuacji świadkiem byłem wiele razy, miałem już fotki pstrykać. Raz nawet kumpla upomniałem ,bo chciał tak zaparkować, "nie jesteś godzien parkować w ten sposób, jeździsz fordem" Na wsi jest wysyp tych E36, jakie to nie zajebiste, jaki mały przebieg, sportowe ,na tych kapciach to ma przyj***nie jak dreamliner. Taki chłopaczek u nas na odcinku 10 metrów chciał podriftować i rozj***ł swoje e36 i płot sąsiadowi. Stereotyp?

Kurgiel

2014-01-08, 12:39
Nie wiem czy mogę sie wypowiadać bo mam tico nie mniej jedak znam przepisy. Gdyby akcja działa się w Polsce to kierowca bmw poprostu byłby wk***iony że facet z kamerką wymusił pierwszeństwo. W naszym kraju na drodze dwupasmowej oddzielonej od pasów w kierunku przeciwnym pasem zieleni wyprzedzanie z prawej strony jest zwyczejnie dopuszczalne. poprostu trzeba patrzeć w lusterka. nie wiem jak jest w belgii. ale jego zachowanie po całym zajściu troche ch*jowe

kiwiszon

2014-01-08, 13:10
Gówno prawda z tymi "niezawodnymi" niemieckimi autami... Ostatnio widziałem statystyki zrobione przez firmy ubezpieczeniowe. Audi i BMW psują się częściej niż francuzy.

Co do kosztowności tych aut, to wole mojego mustanga 1gen odpicowanego z nowym interiorem i silnikiem. Łącznie kosztował spokojnie więcej niż taka beta, a przynajmniej jak ludzie na mnie patrzą to robią zdjęcia i podziwiają, nie biorą za chama.

femi666

2014-01-08, 13:15
Za szybko to bmw znalazło się na prawym, ewidentnie M3 jechało prędkością do której zostało stworzone i po drodze do tego stworzonej. Kolo z kamerką miał wyj***ne w lusterka i wyprzedzał tira jakieś 110 km/h tym samym zajeżdżając typowi w M3 który z 200 km/h leciał. A puste głowy wcześniej nie mogą posklejać paru faktów, POMYŚLEĆ!!!, że może jednak nie było tak jak filmik ma pokazywać. Jest BMW, hamuje przed typem, burak hejt itp. Pustogłowie nie potrafi myśleć samodzielnie ale o manipulacji w TV to eksperty j***ne ...

Licho5

2014-01-08, 13:56
Samochód to tylko narzędzie które ma ułatwiać życie, jak młotek czy kombinerki, dlaczego nikt nie modli się do kombinerek ? NIe ma się czym zachwycać, nie mówię o kokretnej marce ale ogólnie o samochodach, pierdzi, dymi, w ryj nie wieje to znaczy że jest dobrze i można jechać a nie walić z buta i tylko po to one są, służą do jeżdżenia a nie modłów, chcesz się modlić to jeździj ołtarzem.

wojtelus

2014-01-08, 15:12
Autka zazdroszczę, na taki typ kierowcy zawsze wożę pałkę teleskopową w schowku. Niestety nie miałem jeszcze okazji jej użyć.

barycz

2014-01-08, 15:14
Na ch*j ten ból dupy? Cham zawsze będzie chamem czy to w BMW czy w Bugatti czy w maluchu. Nie samochód czyni go prostakiem i idiotą tylko on sam siebie.

MudPie

2014-01-08, 16:40
Mógł go jebnąć, jest kamera. była by wina bmw bo nie można bez powodu nagle hamować.

femi666

2014-01-08, 17:32
@up i zajeżdżać drogi na autostradzie ale co ja tam wiem, jak bmw to musi byc "burak" ...