18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stefan Molyneux o Nelsonie Mandeli

mrkler • 2013-12-30, 17:19
Co prawda filmik długi bo aż 20 min ale warty obejrzenia. Facet mówi do rzeczy.

!Timon

2013-12-30, 18:51
W którym momencie ludzkość podjęła decyzję, żeby z ciężko pracujących ludzi dążących do sukcesu zmienić się w bandę idiotów do j***nia w dupsko?

dnr

2013-12-30, 20:04
murzyny będące murzynami. Weźcie czerwoną pigułkę i przestańcie ubóstwiać tego murzyna-komucha-terrorystę.

go...........11

2013-12-30, 20:31
Piękne podsumowanie tego zbrodniarza-małpy i reszty głupich murzynów. O ironio gdy sami nawet wspominali, że było im lepiej pod rządami białych panów.

Teledzynks

2013-12-31, 09:20
Faktycznie.
Gościu mówi do "rzeczy", bo tak ciężkich debili, jak jego odbiorcy, trudno nazwać ludźmi...

BDrummer

2013-12-31, 09:42
@Up przykład pelikana bez mózgu, który wpie**oli do japy i połknie, każdą papkę którą zaserwują "prawe" media.

maddog77

2013-12-31, 10:03
Ostatnie kilka zdań pasuje jak ulał do naszej polskiej rzeczywistości.

Fa...........um

2013-12-31, 10:24
Serce boli jak się słucha jak sk***iła się cała "zachodnia" cywilizacja. Jak krzyk białych w Afryce jest przez nikogo nie słyszany i ignorowany.

Chciałbym, aby mój kraj był rządzony przez człowieka który zerwałby stosunki dyplomatyczne z tym postmandelowskim gównem i ogłosił, że każdy Afrykaner może liczyć na schronienie w Polsce. Takich imigrantów właśnie potrzebujemy, a nie cyganów, arabusów i murzynów.

gr...........ol

2013-12-31, 10:55
Teledzynks, Facet podaje fakty i oficjalne statystyki które sam możesz znaleźć jak tylko będziesz chciał poszukać a ty obrażasz jego odbiorców.
Może zamiast tego sam byś podał kilka faktów wybielających Mandele a nie obrażał innych.
Wstydź się ch*ju bo to właśnie przez takich ignoranckich, niedoinformowanych ludzi świat schodzi na psy.
Więc prosze podważ choć jedno zdanie z filmiku i podaj źródła albo stul pysk i idź oglądaj telewizję.

Pindoleczek

2013-12-31, 11:08
Za odkłamywanie legendy tego niedorozwiniętego murzyna zawsze piwko się należy :D

Plecionkarz

2013-12-31, 11:08
Biali ludzie to najlepsze co się przytrafiło murzynom. Przez jakąś chwilę byli niewolnikami ale potem nastąpił niespotykany nigdy w ich przypadku skok jakości życia. Wszystko co mają zawdzięczają białej cywilizacji. Bez nasz by dalej siedzieli w chatkach z własnego gówna tak jak 500, 1000, 2000 lat temu.

abcdefgz

2013-12-31, 11:24
Największa beka jest z tego, jak wpajany on jest na Wiedzy o społeczeństwie, jako wielki wojownik o prawa człowieka, niesamowity człowiek, każdy maturzysta musi mieć na pamięc wykutą formułke o nim i jego wizerunek. k***a jak ja chciałbym już wyj***ć z tej maszyny indoktrynacji zwanej u nas "Szkołą"

duras_

2013-12-31, 11:43
w przyszlym roku moze zobacze, teraz mi sie nie chc3

Teledzynks

2013-12-31, 12:05
@gregirol
Filmu obejrzałem może 2 minuty bo mnie po prostu BRZYDZI sranie faktami z dupy. Nie mam ochoty tego słuchać, tym bardziej zaprzeczać tym banialukom. Raz: Maciarewicz też przedstawia tylko "fakty". Dwa: Gdyby w 90 wygrał Mazowiecki, to i na niego, po latach, nagle "cudownie odnalazły" by się teczki.
Więc sorry, ale dajesz się bujać youtubowym kaznodzieją dzieciaku.

Leniwiec1

2013-12-31, 12:22
@Teledzynks
To zanim zaczniesz hejtować, weź k***a wysłuchaj do końca, bo gość mówi o rzeczach i faktach, o których nawet w besztanych przez niego mediach słyszałem. O wzroście liczby morderstw i gwałtów, o morderstwach białych farmerów przez murzyńską swołocz, o ogólnym pogorszeniu ekonomii w tym "wyzwolonym" od białym kraju. Nie pochwalam byłego systemu, ale sytuacja przypomina powiedzenie "zamienił stryjek siekierkę na kijek", i kuźwa jako rządzący tym krajem, za tę sytuację odpowiada. Tak jak Wałęsy jedyną zasługą było, że "wlazł na jakiś murek" i był w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie, bo k***a człowieka światłego i lidera narodu to w nim nigdy nie było, dlatego też drugiej kadencji nie piastował. Ignorant k***a się znalazł, co suche fakty i dane statystyczne nazywa "sraniem faktami z dupy", pożal się boże k***a jego mać. :erniepalm: :xalpalm: :ks_homer: