18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

heniek666

2011-04-24, 23:04
nazajebistszy wabik na ukryte opcje pisowskie :) wylaza z ziemi jak robaki razone pradem :)

St...........el

2011-04-24, 23:47
Proszę bardzo, najeżdżajcie i na moich starych... To jest strona poświęcona czarnemu humorowi,, czyli takiemu, który za nic ma tematy tabu i określenia "niesmaczne", czy "nieodpowiednie"... Rozumiem, że niektórzy tu zgromadzeni woleliby pośmiać się z babmusa lub szwaba z rozerwanym odbytem, co to by było bardziej "patriotyczne", ale jak was coś takiego gorszy, to:
1. Po co zaglądacie i zakładacie konto?
2. Marni z was patrioci i łatwo dajecie się manipulować i podpuszczać. To też jest żenujące...
Rozumiem zasadę, że społeczeństwu bardziej smakuje "stolec" od "gówna", ale bez przesady...
Amen.

kosciej

2011-04-25, 08:23
jeden widział czołg t-52 drugi bitwę morską pod Westerplatte
co za debile się tu gromadzą ???

Rynsztof

2011-04-25, 14:50
Po prostu co jakiś czas można znaleźć temat na którym można się nieco wyżyć, przecież fajnie jest mieć widoczny komentarz wyróżniony największą ilością piw pod spodem. Napinacze o sprawę. A żart o łagrach i wielkim poście jakoś przeszedł, mimo że było tam wielu Polaków którzy cierpieli w niewiarygodnych katuszach. Tak naprawdę wk***iacie się, bo żart jest suchy, i tyle. Patrioci się znaleźli.

pakicito

2011-04-25, 20:12
Cytat:

Wiesz w ogóle co to była ta obrona w Westerplatte? Powinieneś za swój niesmaczny żart dostać taki wpie**ol, żeby ci oczy dupą wyszły sk***iały kapiszonie!


wez smrodzie nie pie**ol bo glosujesz na po lub pis (niepotrzebne skreslic) i taki kraj sie robi zlodziejski ze nikt by za niego nie walczyl, wiec wez smieciu ksiazki do reki i glosuj na patriotow a nie smrodow zlodziei albo fanatykow katolicyzmu, ktorzy zamiast 13 mld zl wydawac na dzieci chore na raka to wydaja na kler. i nie pie**ol k***a joł

glizdka

2011-04-27, 06:53
@up

albo ja nie wiem o ch*j ci chodzi albo ty sam nie wiesz o ch*j ci chodzi

JanekEX

2011-06-02, 21:16
pakicito napisał/a:


wez smrodzie nie pie**ol bo glosujesz na po lub pis (niepotrzebne skreslic) i taki kraj sie robi zlodziejski ze nikt by za niego nie walczyl, wiec wez smieciu ksiazki do reki i glosuj na patriotow a nie smrodow zlodziei albo fanatykow katolicyzmu, ktorzy zamiast 13 mld zl wydawac na dzieci chore na raka to wydaja na kler. i nie pie**ol k***a joł



To, że potrafisz zwyzywac na podstawie własnych poj***nych pomysłów świadczy o Tobie. Jakbym miał przejmowac się wyzwiskami takich gnojków jak ty już dawno leżałbym od zmęczenia po odpisywaniu ciętych ripost. Nie jestem jeszcze upoważniony do głosowań wyborczych, ale nawet gdyby, to bym na pewno nie głosował na ten zasrany pis czy inne zasrane po. A to, że ty mi to wypominasz to w większości przypadków znaczy, iż owa osoba pisze coś, co robi sama a wywołuje to zgorszenie u innych. Brawo. Ciekawy jestem jaki z ciebie głosujący patriota, co siedzi przed TV, pije mamine karmi (potem przy kolegach taki znawca piw) i drze najgłośniej ryja o legalizacji marychy, a najwyżej co w życiu zażył to majeranek z biedronki. Czapki z głów. A i bym zapomniał, bo chcę byc fajny... JEBAĆ KATOLI PROSTO W ICH ZASRANE DUPSKA!!!!