18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Starzec

TSWABG • 2012-07-14, 18:47
- Wczoraj miałeś w portfelu jeszcze 1000 zł, a dziś nie masz ani grosza. Co zrobiłeś z pieniędzmi ? - awanturuje się żona.
- Dałem pewnemu dostojnemu starcowi.
- Od kiedy jesteś taki miłosierny ? Co robił ten starzec ?
- A co miał robić ? Stał za barem i nalewał.

platwi

2012-07-14, 22:21
Ja rozumiem, ze po sukcesie Bongmana sami liczycie na piwa, a wstawienie dowcipu to najlatwiejsza droga, ale to juz sie robi irytujace, gdy scrollujac glowna ciagle sie czlowiek o jakies kawaly potyka...

Jackyll

2012-07-14, 22:30
Normalnie przej***ny ten kawał taki, że masaka buahahaha ihihiihihi i hehe

typo

2012-07-14, 22:50
Brachol kilka lat temu wracał z roboty w sierpniu jakoś. Akurat grzybki rosły i z kumplami wpieprzyli te co znaleźli na łące. W domu całe pieniądze jakie przywiózł (a robił na skupie palet na lewo wiec wypate dostawal w 50 zlotówkach - 3000 zika dostał za miesiąc = 60 banknotów) wpie**olił do pralki, na co wchodzi matka:
-Co ty k***a robisz?!
-Pieniądze wkładam do poczty na k***a lokate. Jesteśmy bezpieczni. Już nie trzeba się martwić, idę odebrać telefon - i zaczął coś pie**olić i rzygać na przemian do kibla.


Tam, barman k***a, co to za dowcip?!

ja...........91

2012-07-14, 23:23
Fake,
Kto nosi pol wyplaty w portfelu ?

typo

2012-07-14, 23:36
james91 napisał/a:

Fake,
Kto nosi pol wyplaty w portfelu ?




Całą wypłatę wracając z pracy w dniu wypłaty. Kolega widzę w Lubuskim nie był :)

marna

2012-07-15, 09:28
platwi napisał/a:

Ja rozumiem, ze po sukcesie Bongmana sami liczycie na piwa, a wstawienie dowcipu to najlatwiejsza droga, ale to juz sie robi irytujace, gdy scrollujac glowna ciagle sie czlowiek o jakies kawaly potyka...



http://www.sadistic.pl/co-wk***ia-moderatora-vt58628,15.htm#797501

irytujące jest też w każdym temacie z dowcipem o BongManie :-/

ale tego chyba się nie oduczycie tak szybko i trzeba wam trochę pomóc.