18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

stary nowy jork i nie tylko lata 50

plackie • 2014-01-22, 01:54
Jako, że zauważyłem zainteresowanie starymi zdj. nowego jorku, postawnowiłem, podzielić się swoim odkryciem. był sobie koleś Frank Larson, wykopyrtnął był w latach 60 i słuch o nim zaginąłby całkowicie gdyby nie jego zdjęcia odnalezione przez synową. new york new york, nie tylko w dzień, nie tylko budynki, ale styl życia, praca podróż przez lata 50. ogólnie odsyłam na stronę. tam zdjęcia z opisami a tu wrzucam zajawkę.

tutaj strona i zdjęć więcej




















Majesty

2014-01-22, 03:19
Ach piękny to musiał być klimat w prężnie rozwijającym się państwie z taką różnorodnością kulturową (nie mylić z multikulti) bez elementów obciążających socjal :D

flourishman

2014-01-22, 11:13
Zajebista kobitka na ostatnim zdjęciu. Żałuję, że nie żyję w tamtych czasach. Kiedyś kobieta zachowywała się i ubierała, jak na kobietę przystało. A teraz? Kilo tapety na ryj, ubierze się w skąpe szmaty i idzie się k***ić na prawo i lewo :roll:

kazioowy

2014-01-22, 11:23
Miasto kilkadziesiąt lat temu lepiej rozwinięte niż nasza obecna stolica

mare30ks

2014-01-22, 11:28
piekne czasy, z checia przenioslbym sie do usa z lat 50-70

LooC

2014-01-22, 11:31
kazioowy napisał/a:

Miasto kilkadziesiąt lat temu lepiej rozwinięte niż nasza obecna stolica



Warszawa, chciałbym ci przypomnieć, została doszczętnie rozj***na

Ma..........._S

2014-01-22, 12:11
Ciekawiej Nowy Jork prezentował się w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych.













oc...........an

2014-01-22, 13:35
@up japie**ole, jaki syf :D

A co do zdjęć z tematu: zawsze mi się podoba, że kiedyś mężczyźni chodzili w garniturach po ulicy - ten szyk...

plackie

2014-01-22, 15:08
@up. O to chodzi. Klimat jak z mad men tylko w oryginale. Wszędzie mozna bylo palic, w każdym biurze barek. Lata 70 80 to rewolucja obyczajowa. Murzyni i geje zaczęli sie panoszyć, nie mówię, ze ten okres ma same zle strony bo wtedy nowy jork byl stolica sztuki nowoczesnej. Studio 54 the velvet underground