18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Start samolotu - komentarz

lllll • 2013-01-09, 19:01
Przypadkowo złapane komentarze podczas nagrywania startu samolotu :)


tepad.no

2013-01-09, 22:42
"no k***a w lewo skreca, a kiedys w praw skrecal" :lol: mocny tekst

arczez

2013-01-09, 22:51
Dziadki się wybrały zobaczyć latające cuda, a wy się śmiejecie :)

makasa20

2013-01-09, 23:10
To są eksperci MAK-u

xyz372

2013-01-09, 23:15
Lublin Airport w Świdniku. Otwarcie było 17-tego grudnia 2012, a do tej pory wycieczki przyjeżdzają oglądać start samolotów. Wiem, bo jestem ze Świdnika... Nie, nie... ja nie oglądam :) , najwyżej kogoś odbieram.

buszta2

2013-01-10, 00:37
@up

I ja ze Świdnika... a takich filmików już kilka widziałem zabawne ale smutnie prawdziwe.

djhexe

2013-01-10, 00:40
pkh napisał/a:

Dziady prosto od pługa oderwane, przyjechali pewnie do synka do STOLYCY, nigdy startującego samolotu nie widzieli..
Normalnie brzmi jak jakaś parodia, a to życie..



że dziady to słychać... wykształcenia wyższego pewnie nie mają, w życiu dorobili się skody fabii albo dalej jeżdżą polonezem, lotnisko to pewnie w telewizji widzieli, zapie**alają od rana do nocy na roli (sam nawet przyjechał bo żonka musi nakarmić świnie i wydoić krowy) ale mają zajebistą radość z życia! frajdą jest pooglądać "metalowe ptaki" co po moim niebie latają. w głosie słychać fascynację z tego że nigdy nie polecą samolotem ale jednak on z całej wsi był na lotnisku i widział jak to wygląda. a jak wróci: przy wieczornym piwku pod sklepem, w gumiakach i watówce, z kluczykiem w ręku od traktora lub w niedzielę w odświętnym ubraniu - zazwyczaj spodnie na kant i "biała" koszula - na ławeczce pod którymś z domów we wsi będzie mógł opowiadać jaki to on kawał świata zwiedził i co widział... będzie temat do dyskusji czy napęd ma na koła czy wiatr go pcha.

niestety takie jest życie...


-No Janek k***a ale zrobiłem Ci frajdę.
-he he he
-Będziesz miał co opowiadać pod lasem k***a!
-Śnić mi się będzie!
-Jagódce...



ps:
widzę takich ludzi często w sklepach; jak wysiądą z samochodu pod galerią handlową, to mają taki wyraz twarzy jak polak w czasie komuny na lotnisku w stanach. ale najfajniejszy widok jest wtedy jak kupią sobie telewizor lcd! toż to k***a jest widok nad widoki! wpychają 32 cale w kartonie na tylny fotel kupione w sklepie nie dla idiotów. jakby mogli to już w samochodzie by oglądali.

KanapkaZMP

2013-01-10, 01:03
-I wystartowal!
-Wladek polewaj, czeba to opic

Koniec Świata

2013-01-10, 01:32
-Pa jak łun polecioł, no
-No i zara bumby bendzie zrzucoł
-Nie, bumby nie, bo to jest ten, no ten, jak mu tam, pażas...żapas...no łosobowy, łon jest
-A jak łun tam do chmur sie podniesie to jak gołumb bedzie wyglondoł
-No, jak duch świenty
-No, z takim czyrwonym żarówkiem w dupie, takim, takom
-No...

:krejzi:

nectovelius

2013-01-10, 08:26
A mnie to wygląda na lotnisko w Jasionce... ale pewnie wszystkie lotniska są u nas takie same :)

xenofantor

2013-01-10, 08:39
pkh napisał/a:




Dziady prosto od pługa oderwane, przyjechali pewnie do synka do STOLYCY, nigdy startującego samolotu nie widzieli..
Normalnie brzmi jak jakaś parodia, a to życie..







djhexe napisał/a:



że dziady to słychać... wykształcenia wyższego pewnie nie mają, w życiu dorobili się skody fabii albo dalej jeżdżą polonezem, lotnisko to pewnie w telewizji widzieli, zapie**alają od rana do nocy na roli (sam nawet przyjechał bo żonka musi nakarmić świnie i wydoić krowy) ale mają zajebistą radość z życia! frajdą jest pooglądać "metalowe ptaki" co po moim niebie latają. w głosie słychać fascynację z tego że nigdy nie polecą samolotem ale jednak on z całej wsi był na lotnisku i widział jak to wygląda. a jak wróci: przy wieczornym piwku pod sklepem, w gumiakach i watówce, z kluczykiem w ręku od traktora lub w niedzielę w odświętnym ubraniu - zazwyczaj spodnie na kant i "biała" koszula - na ławeczce pod którymś z domów we wsi będzie mógł opowiadać jaki to on kawał świata zwiedził i co widział... będzie temat do dyskusji czy napęd ma na koła czy wiatr go pcha.

niestety takie jest życie...


-No Janek k***a ale zrobiłem Ci frajdę.
-he he he
-Będziesz miał co opowiadać pod lasem k***a!
-Śnić mi się będzie!
-Jagódce...



ps:
widzę takich ludzi często w sklepach; jak wysiądą z samochodu pod galerią handlową, to mają taki wyraz twarzy jak polak w czasie komuny na lotnisku w stanach. ale najfajniejszy widok jest wtedy jak kupią sobie telewizor lcd! toż to k***a jest widok nad widoki! wpychają 32 cale w kartonie na tylny fotel kupione w sklepie nie dla idiotów. jakby mogli to już w samochodzie by oglądali.




i to was tak boli idioci? im pewnie nie przyszlo by nigdy do głowy obrażać kogoś kogo nie znają, bo z tego całego wieśniactwa to i tak mają więcej kultury każdy jeden niż wy dwaj razem wzięci

kiper7

2013-01-10, 13:21
sami swoi w kolorze

Shaman_

2013-01-10, 14:27
@nectovelius

W Jasionce nie ma możliwości żeby zobaczyć samolot w tai sposób. Ja kilka razy szukałem jakiejś fajnej miejscówki do oglądania samolotów ale jedyna opcja jak mi przychodzi do głowy to stacja benzynowa (tylko że ona jest dość daleko). Kiedyś udało mi się dotrzeć do ogrodzenia lotniska lecz miłe panie z ochrony wyperswadowały mi teatrzyk :(

krz2

2013-01-10, 14:33
xenofantor napisał/a:










i to was tak boli idioci? im pewnie nie przyszlo by nigdy do głowy obrażać kogoś kogo nie znają, bo z tego całego wieśniactwa to i tak mają więcej kultury każdy jeden niż wy dwaj razem wzięci



No kultury to oni mają, co 3 słowo to "k***a" ;-)

Lachon

2013-01-10, 20:30
k***a ja też ze Świdnika i oczywiście muszą mi nad chatą latać. .... Ale fakt wycieczki jeżdżą - szczególnie pustymi szynobusami.