18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Starożytna Sparta - Polimat dla MTB

siwers3 • 2013-02-14, 18:04
Uprzejmy młody człowiek z Polimaty.tv(potocznie określany jako młody Bogusław Wołoszański) uczynił kanał Matura to Bzdura ciekawszym. Prezentując na nim kilka ciekawostek historycznych o starożytnej Sparcie.

Zapewne co niektórzy od razu na języku mogą mieć to zdanie:


Jednak polecam zapoznać z Materiałem Radka bo "młody dobrze gada".

shenron

2013-02-15, 09:25
Uwaga, nie klikajcie w miniatury po to aby obejrzeć inne odcinki , on kłamie

Qyyn.Nikol

2013-02-15, 11:12
Ten Radek sk***iel ma gadane...

Udash

2013-02-15, 11:20
Szkoda że nie powiedział że kontakty płciowe z kobietami miały tylko i wyłącznie na celu zapłodnienie, przyjemność pochodziła ze związków homoseksualnych. Często uczeń i mistrz byli para.
Pedały j***ne!

Ge...........lo

2013-02-15, 11:27
Morghar napisał/a:

Ja pie**ole, no i znowu barany się pokazują w komentarzach. Gość stworzył kanał na yt na którym mówi o całkiem ciekawych rzeczach, nikomu krzywdy nie robi, nie pie**oli głupot, wygląda całkowicie przeciętnie, a i tak jakieś pajace się przypie**olą, ze się ogolił i nażelował włoski to od razu "p*zda" i "pseudointeligent"....

Odezwał się wielki wojownik króla Leonidasa co to całe życie w kazamatach :idzwch*j:


Marny pomiocie cywilizacyjnej ściekówki na ch*j się odzywasz gdy nie znasz faktów? Przetrwałem zimą 4 dni z nożem, krzesiwem, 2m linki i manierką. Ale ch*j Ci do tego ja nie wypowiadam się jak czegoś nie wiem. j***ne cybermałpy. Pakując plecak wyjeżdżam na 2-3 tygodnie poza wszelką cywilizację i mam wyobrażenie co to są spartańskie warunki.
A on poprostu wygląda i zachowuje się sztucznie, treść jaką wnosi znajdziesz w 4 kliknięciach myszki. Tylko jebańcom się nie chce czytać :homer:

sedes001

2013-02-15, 13:23
pacyfista napisał/a:

Coś mi się wydaje, że hejtujące go osoby pałają taką awersją do niego, bo czują się przy nim głupie. Zawsze tak było, że Ci inteligentniejsi mieli mniej testosteronu, wątlejszą budowę, a prymitywy ich nienawidziły, bo byli wkurzeni, że ktoś słabszy od nich fizycznie jest jednocześnie bardziej ceniony, bo jest inteligentniejszy :)


Pewnie, że tak! Wszyscy, którzy nie trawią tego gościa to intelektualne zera leczące swoje kompleksy poprzez piętnowanie prawdziwego geniusza. Co oni tam wiedzą o życiu skoro nie noszą rureczek i zajebistej marynaruni typu slim fit, do włosów używają tylko szamponu zapominając o odżywce, piance i lakierze a ich lica nie są gładziuchne jak skrzydełka motyla Papilio Lorquinianus. Takie głąby nie są wstanie pojąć tych wszystkich mądrości rodem z pierwszej strony wyników google dlatego próbują obrażać tego wspaniałego młodzieńca jednocześnie zazdroszcząc mu klasy i popularności na YT.

PS. Czuję w tobie wielkie kompleksy... Kompleksy to ciemna strona Mocy. Kompleksy wiodą do gniewu, gniew do nienawiści, nienawiść prowadzi do cierpienia.

PS2. Czy bycie klasową p*zdencją, pogardzaną przez kolegów i wybieraną jako ostatnia do drużyny na WF-ie było bardzo przykre? Samczy kult silniejszego, przemoc, agresja - a fe. To dlatego dziś jesteś pacyfistą?

rajkru

2013-02-15, 14:45
e tam...myślałem że coś o rowerach górskich bedzie ;) ...a tak na poważnie to koleś jest świetny, bardzo fajny materiał, taka "Historia wychowania" w pigułce...gdyby takie programy były 15 lat temu to pewnie nie oblałbym egzaminu na studiach ;) ...martwi mnie jedynie fakt że porządny, sensowny materiał dostaje mniej piw niż skretyniały Kryspin...może kiedyś ktoś wpadnie na pomysł aby stworzyć stronę której użytkownikami będą mogły zostać jedynie osoby które będą w stanie rozwiązać jakiś test, tak aby zwykły kretyn nie mógł czy wrzucać czy też oceniać materiałów...

bania88

2013-02-15, 15:36
Jak dla mnie to on gada wszystko na podstawie filmu 300

Bo...........aS

2013-02-15, 16:45
Coś mało tych ciekawostek, ale niektórzy (tak hejtki to do was) zapominają jakim potężnym medium jest teraz internet, a szczególnie YouTube z wszelkimi jego vlogami i tak dalej. Pomyślcie sobie, że taki dzieciak spędza przed kompem większość dnia i przegląda te wszelkie fejsy i majnkrafty w internetach, a tu nagle wyskakuje mu gdzieś polecany kanał polimaty czy taka matura to bzdura i kliknie i a nóż widelec temat mu przypadnie do gustu i sam zacznie kopać po internetach i rozwinie zainteresowania. Sam byłem niesamowicie wciągnięty w mitologie grecką (później ogólnie pojętą), a wszystko przez głupią grę Zeus pan olimpu (jeśli się nie mylę). Więc proszę was sadolki o nie komentowanie w negatywny sposób PRZEKAZU filmu jeśli oceniacie go na podstawie wyglądu prowadzącego. Plus wydaje mi się, że koleś ubiera się odpowiednio bo wygląda trochę jak taki młody nauczyciel. Pozdro ;)

pacyfista

2013-02-15, 16:57
Sedes matołku, mój nick jest ironiczny, przecież sam fakt, że wchodzę na sadola na to wskazuje, ale do tego trzeba myśleć. Nigdy nie byłem wybierany ostatni na wfie, bo nigdy nie byłem najgorszy ;) I tak mi nie uwierzysz, nie przyjmiesz do siebie czegoś, co nie odpowiada twoim wyobrażeniom o mnie, bo jesteś przygłupem.

A co do młodego wołoszańskiego, chłopak normalnie wygląda, przesadza z dbaniem o fryzurę, ale tak to ok. Chudy, mógłby przypakować, ale nie jego wina, takie ma geny. Zwykły, chudy chłopak, który pasjonuje się historią. Ci co go hejtują zwyczajnie wyolbrzymiają jego wady i robią z niego ciotę, bo widać razi ich to, że jest typem intelektualisty i ludzie z chęcią go oglądają.

Bridgwater88

2013-02-15, 17:33
ten kolo strasznie chce udawac naszego Maxa Kolonko..i tu ma minusa ku*as jeden

sedes001

2013-02-15, 18:00
Pacyfista według tego co piszesz to sam jesteś przygłupem skoro zarzucasz braki w inteligencji każdemu komu nie podoba się ten p*zduś z filmików, zwany szumnie przez niektórych młodym Wołoszańskim (k***a to tak jakby Daniel Sikorski był nazywany młodym Maradoną). Mnie on po prostu wk***ia swoim wyglądem i sposobem mówienia ale w twoim ograniczonym umyśle oznacza to, że czuje się przy nim głupi co jest oczywistą nieprawdą. Po prostu "nie przyjmiesz do siebie czegoś, co nie odpowiada twoim wyobrażeniom". Czepiasz się innych o rzeczy, które sam uskuteczniasz.

massq

2013-02-15, 19:42
Koleś fajnie opowiada, schludnie wygląda, czasami w swoich filmach zażartuje, nagrywa w dobrej jakości, ale ćwierćinteligenci, których jedynym hobby jest walenie konia pod biurkiem muszą mówić jaki to on jest pedalski. :lodowka:
Żryjcie gruz frajerzy.

pacyfista

2013-02-15, 19:50
Sedes... znam ja takich jak Ty, jak ktoś jest chudy i zachowuje się trochę jak profesor to od razu ciota. W zasadzie nie wiem czemu on tak denerwuje takich jak Ty. Są dwie opcje, albo dlatego, że jest wątły i twoja prymitywna natura wywołuje u Ciebie odruch agresji, bo widzisz jednostkę słabszą od siebie która możesz zdominować, albo masz właśnie kompleksy. Wcześniej widziałem tylko tę drugą opcję, teraz mi przyszła na myśl jeszcze ta pierwsza, słowem, że jesteście tak prymitywni jak zwierzęta. Innych opcji nie widzę, bo ten chłopak jest normalny, tylko fryzurę ma głupią.

sedes001

2013-02-15, 22:23
Nie sil się na analizę psychologiczną mojej osoby bo ci to kiepsko wychodzi. Znasz takich jak ja? Jedyną rzeczą jaką o mnie wiesz jest to, że nie lubię oglądać poliszmaty tv bo uważam, że prowadzący jest denerwujący. Dorabiasz sobie jakieś swoje debilne teorie do prostych rzeczy. To, że wesoła twórczość tego chłoptasia nie podoba się komuś nie daje żadnych podstaw do wyciągania jakichś idiotycznych wniosków na temat intelektu i zawartości testosteronu. pie**olnąłeś głupotę i brniesz w to dalej produkując kolejne komentarze pełne bredni.

pacyfista

2013-02-16, 01:16
Człowieku, ty kompletnie normalnego chłopaka uważasz za ciotę, to cholernie dużo mówi o twojej psychice. I nara, bo znudziło mi się tłumaczenie tobie prostych rzeczy.