18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stare W11

swieca • 2021-08-16, 23:55
Takie stare z reżimowej, jak się nie podoba to do pieca


jajkob

2021-08-17, 00:13
Po ch*j to tu wrzuciłeś? Jesteś jakiś pro milicja czy co bo nie rozumiem na ch*j tu to? Chciałeś coś przekazać tym filmikiem? Proszę odpowiedz mi bo chciałbym poznać czym się kierowałeś wrzucając to tu.

OpenStreetMaps

2021-08-17, 14:09
jajkob napisał/a:

Po ch*j to tu wrzuciłeś? Jesteś jakiś pro milicja czy co bo nie rozumiem na ch*j tu to? Chciałeś coś przekazać tym filmikiem? Proszę odpowiedz mi bo chciałbym poznać czym się kierowałeś wrzucając to tu.



Nie podoba się to nie oglądaj albo włącz TV gdzie reklamowy rynsztok płynie szerokim strumieniem.

https://www.sadistic.pl/uzytkownik/jajkob,370380

Tematów 0, postawionych piw bardzo mało i jeszcze innych dołuje aby odebrać im chęć dodawania nowych tematów .
Sadol i szkodnik na 100%

ZagrzybialySandal

2021-08-17, 14:48
jajkob napisał/a:

Po ch*j to tu wrzuciłeś? Jesteś jakiś pro milicja czy co bo nie rozumiem na ch*j tu to? Chciałeś coś przekazać tym filmikiem? Proszę odpowiedz mi bo chciałbym poznać czym się kierowałeś wrzucając to tu.



dla mnie bomba. Stare dobre czasy się przypomniały :D

suzuka69

2021-08-17, 16:50
próba przekonania samobójcy rozpie**ala

mam_racje

2021-08-18, 07:57
Ty żeś widział reżim...


xv89

2021-08-18, 21:44
jajkob napisał/a:

Po ch*j to tu wrzuciłeś? Jesteś jakiś pro milicja czy co bo nie rozumiem na ch*j tu to? Chciałeś coś przekazać tym filmikiem? Proszę odpowiedz mi bo chciałbym poznać czym się kierowałeś wrzucając to tu.



Oho. Po nadreakwtywności widzę, że obudził się w Tobie ortalionowny bojownik. Pochwal się co żeś nawywijał i czym Ci tak podpali? :D

Co do filmiku - Marcin twardo negocjował, ale żądanie "niezawijania" na SOR ani na wyczeźwiauke uważam za mocno wygórowane :D

Andrzejas

2021-08-20, 15:49
jajkob napisał/a:

Po ch*j to tu wrzuciłeś? Jesteś jakiś pro milicja czy co bo nie rozumiem na ch*j tu to? Chciałeś coś przekazać tym filmikiem? Proszę odpowiedz mi bo chciałbym poznać czym się kierowałeś wrzucając to tu.



A piwo postawię za tą wrzutkę, żeby Cię dupa zapiekła.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-08-24, 12:36
jajkob napisał/a:

Po ch*j to tu wrzuciłeś? Jesteś jakiś pro milicja czy co bo nie rozumiem na ch*j tu to? Chciałeś coś przekazać tym filmikiem? Proszę odpowiedz mi bo chciałbym poznać czym się kierowałeś wrzucając to tu.



pie**olisz Sebastian. Swoją drogą pies ma ze 25 lat max a jest k***a poważniejszy niż dzisiejsi 35-40 latkowie. Kiedyś pies był psem ale miał zasady, teraz to zwykłę rury bez honoru. Rzucasz kij i biegnie z klapkami na oczach.