18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stare reklamy

WhyMe? • 2011-05-30, 00:26


Stare reklamy z lat 90': Colgate, Orion Super, Lotto, TP Pacific itd. To były czasy 8-)

nightlion

2011-05-30, 16:11
a ja chlera czekalem jaki film sie zaczal :(

superman?

Pacios

2011-05-30, 16:29
Reklama lotto ma lepsze efekty specjalne niż w dzisiejszych czasach w polsce.

ja...........ko

2011-05-30, 16:49
whyme? masz ode mnie piwo za to ze wlozyles tyle czasu i pracy by sprawdzic moja metryczke. co do gimbusow to jak na razie to ty zachowujesz sie jak jeden z nich o czym swiadczy twoj bogaty zasob przeklenstw, ktorych uzywasz tylko po to by dac upust swoim emocjom, bo tak poza tym to do powiedzenia za wiele nie masz, tak jak przecietny gimbus z reszta. rozumiem twoj poziom frustracji, w koncu poczucie humoru masz iscie gejowskie, co pewnie nie spotyka sie z akceptacja na codzien. na szczescie tutaj mozesz wrzucic gifa z defekujacym nosorozcem i pokazac nam wszyskim przy czym sie onanizujesz. a jak kumus sie to nie spodoba to rzucisz kilkoma przeklenstwami w jego kierunku, by udowodnic przede wszystkim sobie, ze mimo rozepchanej pupy masz jeszcze szczatkowe jadra w stanie rozkladu.

ps. wszyscy sie wzruszylismy niesamowicie ze przypomniales nam dziecinstwo. nastepnym razem pozostajac w temacie mozesz wrzucic swoje zdjecia z dziecinstwa. moze znajdzie sie tu jakis uzytkownik, ktory przy nich pofapuje, potem sie spotkacie i w ten sposob znajdziesz sobie chlopaka. dzieki tem bedziesz mial zajecie ktore cie uspokoi i nie bedziesz narazal nas na prezentowanie swoich internetowych odkryc i ataki agresji po negatywnym ich przyjeciu

$$RYBSKO$$

2011-05-30, 17:29
a jakość lepsza niż nie jedno dzisiejsze nagranie gimbusów...

marna

2011-05-30, 17:32
A przy tym ze szczoteczką nie powinno być jeszcze motywu z odciśnięciem jej na pomidorze?

elaks

2011-05-30, 17:58
nadaje się na harda

Skurwysyn z natury

2011-05-30, 18:21
midnightc napisał/a:


...
chodź lepiej z tyłkiem przy ścianie chojraku.


a co kolego? chcesz mnie wydymac? Oj nie moj drogi, ze mna trzeba chodzic. Glupi ch*jcu.
No chyba ze chcesz mi wpie**olic, przyjedziesz do poznania, rozk***isz mnie jak psa, bo jestes najwiekszym kozakiem na dzielnicy i publicznie bede musial przepraszac za moje zachowanie. Wtedy spoko :ok:

@~marnotrawna
motyw z pomidorem byl, ale chyba nie w tej reklamie.

clinton

2011-05-30, 18:52
@up

..ssaj kutola..

emk

2011-05-31, 02:23
lepiej komenty czytać niż filmiki oglądać...

...
dotarło gimbusy?

Stuku

2011-05-31, 07:40
Ej no dobra reklama, reklamą ale czemu żeś upie**olił akurat jak film się zaczynał :-/

Vilku91

2011-05-31, 12:38
A gdzie "ojciec prać"? ;(

yarpen_pl

2011-05-31, 16:11
1:27 Co za debil wskazuje fakulcem na swoje dzieci :roll:

Gandalf8

2011-05-31, 23:29
A`propos reklamy lotto- żona raczej nie zostałaby ta sama

Nie zauważył nikt czegoś dziwnego? Właściwie każdy narzeka na reklamy, że jest ich za dużo i, że są ch*jowe a tu niespodzianka- reklamy na sadisticu